Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 573
ХуЛитери: 2
Всичко: 575

Онлайн сега:
:: Albatros
:: osi4kata

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - На вниманието на всички - ПРОМЕНИ В САЙТА
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 04 Апр 2016 12:37:51 » На вниманието на всички - ПРОМЕНИ В САЙТА Отговори с цитат върни се горе

Уважаеми потребители,

Считано от 01.05.2016 г., преустановяваме приемането на нови произведения. От днес поетапно ще се закриват и всички екстри в сайта - ФотоХули, ВидеоХули, Гласове, форуми, лични бележки и др.п. Ще бъдат анулирани и потребителските профили, от които няма публикувани произведения или коментари. Всички изпратени от вас произведения и направените коментари по тях, ще бъдат съхранени и налични само за четене в сайта.
За целта до 30.04.2016 г.:
~ ако имате важни лични бележки - копирайте си ги при вас;
~ ако желаете, въведете името си в профила, за да запазите авторските си права И с него.


През изминалите 12 години и половина направихме каквото можахме за популяризиране на новата българска художествена литература. Като екип, освен многото лично време, лични усилия и лични средства - вложихме и сърцата си... В много неща успяхме, но не успяхме в главното - да ви убедим, че безплатно в днешно време е само сиренцето в капана за мишки... Поради което от литературен портал, сме принудени да се превърнем в сайт само за четене.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
daro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 16, 2010
Мнения: 346

МнениеВъведено на: 04 Апр 2016 14:11:38 » ...(.) Отговори с цитат върни се горе

Бъдете здрави... Иване, Хипо, Вася, Светла, Алфичка, Весето, Ганка,

Ники, Валка, Ками, Рая... и до нови, по-успешни дни!

Любовта не се купува и продава - тя е обдаряване, за което се

благодари.

Благодаря за всичко! Smile

...(.)

Радослав Коцев - Даро
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 04 Апр 2016 14:46:06 » Благодаря! Отговори с цитат върни се горе

Благодаря ви за този сайт! Той беше част от живота ми и ще остане такъв.
Съсподелянето и отличните приятелства никой не може да ми отнеме.
Kiss
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 04 Апр 2016 15:19:57 » Защо всяко хубаво нещо си има своя край? Отговори с цитат върни се горе

За мен бе чест да споделя мислите и чувствата си с всички вас, приятели! Тук прекарах много незабравими мигове и научавам с не малко горест, че това време свърши.

Останете си с непресъхващ творчески порив, все така оригинални и пъстри!

ОБИЧАМ ВИ!!!

Искрено ваш,
Людмил Бочев
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
erka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 199

МнениеВъведено на: 04 Апр 2016 15:41:58 » Отговори с цитат върни се горе

...ако беше първи април, бих допуснала, че е някаква шега...

Светли пътища на всички!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
erka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 199

МнениеВъведено на: 04 Апр 2016 15:45:10 » Отговори с цитат върни се горе

...обаче ме напъва да протестирам !!!

Всички възможности ли са изчерпани ???
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
_katerina_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2009
Мнения: 509
Място: Варна

МнениеВъведено на: 04 Апр 2016 19:43:45 » Благодаря! Отговори с цитат върни се горе

Благодарение на този сайт намерих много нови приятели и ми се случиха много хубави неща! Благодаря от сърце!

_________________
skype kati_35
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 05 Апр 2016 00:58:17 » БЛАГОДАРЯ!!! Отговори с цитат върни се горе

Crying or Very sad Ако е просто сайт, щеше да е по- лесно..Но това е свят...Свят свят... Не мога да си представя дори какво щях да съм без този свят. И не искам , и няма да вярвам, че това е краят на този свят. Вярвам, че е един необходим оздравителен сън, едно време за отмора, реставрация, презареждане и възраждане с ново лице, с нови сили.
Благодаря ! За безценните приятелства, за школата, за незабравимите и осмислящи живота мигове, за това, че...ме има! Благодаря! Благословени Бъдете! И дай, Боже, до по- силни и добри дни! Kiss
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 05 Апр 2016 07:56:19 » Re: БЛАГОДАРЯ!!! Отговори с цитат върни се горе

pc_indi написа:
Crying or Very sad Ако е просто сайт, щеше да е по- лесно..Но това е свят...Свят свят... Не мога да си представя дори какво щях да съм без този свят. И не искам , и няма да вярвам, че това е краят на този свят. Вярвам, че е един необходим оздравителен сън, едно време за отмора, реставрация, презареждане и възраждане с ново лице, с нови сили.
Благодаря ! За безценните приятелства, за школата, за незабравимите и осмислящи живота мигове, за това, че...ме има! Благодаря! Благословени Бъдете! И дай, Боже, до по- силни и добри дни! Kiss


И аз така... Което не ми пречи да съм съгласна напълно с решението. Звучи безсърдечно, но така трябва. Никой не е длъжен да ни плаща сметките. Никой. И писането е лукс, за който не всеки си дава сметка, ако не е платил тази финансова - не творческа или друга - сметка.

Всъщност, не мога да си представя, че този свят ще го няма. Ще спра дотук, защото ще се разсополивя. Дано основателите си дават сметка какво огромно добро са сторили в живота си на една камара хора. Признавам, много ми е мъчно... Много.

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
somebody
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 15, 2004
Мнения: 58
Място: София

МнениеВъведено на: 05 Апр 2016 11:54:29 » ...... Отговори с цитат върни се горе

Много ми е мъчно да прочета това, много..... Благодаря на всички добри хора тук....
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 05 Апр 2016 12:06:41 » Отговори с цитат върни се горе

Това е предизвестена смърт. "ХуЛите" не бяха просто сайт, а школа и територия за приятелство, но е невъзможно да оцелеят при липсата на средства. Оттук тръгнаха много автори, които вече са част от съвременната българска литература, тук немалко от тях израснаха от хора, пишещи за удоволствие, в писатели. Пак тук намериха убежище и куп графомани, но тях не ги мисля - ще открият ново поле за изява, те винаги се оправят.
И накрая - огромната ми лична благодарност към "ХуЛите"! Благодарност и към сродните души, които срещнах!
Оставам с печалната слава на последния публикуващ администратор тук. Пожелавам здраве и успех на всички ви!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
erka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 199

МнениеВъведено на: 05 Апр 2016 12:44:37 » Отговори с цитат върни се горе

...много предизвестени смърти са просто лекарски грешки.
Не мога да повярвам, че ще си изсипете благодарностите и никой няма да се противопостави на тази диагноза. Дали е само липсата на средства,
защото не видях дори опит да се използват реални възможности за тяхното редовно събиране. Как ще извървиш един път, ако не направиш първата крачка??? Какво толкова страшно има в това да си плащаш за ползването на пространство, което обичаш?! Нима не се трудим и не си плащаме за всичко, което искаме да е част от живота ни?!

...а сиренцето в капана за мишки също не е безплатно - то се заплаща с живот, но за съжаление покойните мишки няма как да се върнат, за да разкажат за това на потомците си...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 05 Апр 2016 13:46:50 » Отговори с цитат върни се горе

В недалечното бъдеще няма да има къде да благодарим на Бог, че сме се родили в България. Защото освен безплатен обяд, няма да има и безплатен въздух, който да дишаме. В стремежа си всеки сам да оцелява (ако може и близките му), се превръщаме във вълци-единаци. Не. В същества, които се опитват да живеят в непоносимо агресивна среда.

Сайтът Хулите започна да умира с първия качествен автор, отказал се да публикува повече тук. През последните 3-4 години тази тенденция в геометрична прогресия превзе тукашното пространство. И остана в доста висок процент посредствеността, съчетана с немалък размер просташка войнственост. И неграмотност. Графоманията не беше основният проблем, стига да имаше кой да се противопоставя на нея не с административни действия, а с качествено писане.

Създателите на сайта са си давали сметка за това отдавна. Само че не са можели да променят нищо, понеже нещото, което са сътворили е минимодел на социума. А за да си позволиш да променяш социалната среда или трябва да си Бог, или да разполагаш със стотина милиарда (най-малко) кървави пари. Или с трилиони "законно" отпечатани и вкарани в животеца на мравките хартийки.

Продължаваме да живеем по законите на Стария завет.

И тихичко умираме, някои от нас - с надежда.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
erka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 199

МнениеВъведено на: 05 Апр 2016 13:59:44 » Отговори с цитат върни се горе

Smile ...дядо ми тореше градината, за да израстват качествени продукти, а аз не си скубя плевелите, за да задържат почвата върху скалата...
Посредствеността е слепотата да видиш възможността в обстоятелствата.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
shrike
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 27, 2011
Мнения: 158

МнениеВъведено на: 05 Апр 2016 14:32:08 » Отговори с цитат върни се горе

Чувствам се като пациент с неизличима болест.

Благодаря на екипа на Хулите за вложените усилия и време и за възможността да публикувам.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com