Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 789
ХуЛитери: 5
Всичко: 794

Онлайн сега:
:: sofia_air
:: Mitko19
:: AlexanderKoz
:: LeoBedrosian
:: durak

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Учителката
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка:

5
92%
 92%  [ 13 ]
4
7%
 7%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 14


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 21 Фев 2014 16:48:15 » Учителката Отговори с цитат върни се горе

Та, казвам ви, когато слушате нещо и решите да го прилагате в живота си, слушайте докрай, че и питайте. Защото често се оказва, че краят е много важен. Ама кой да ми го каже по-рано.
Така се случи, че наскоро след последния си развод отидох в кварталната кръчма. Ей така, да чукна две мастики една в друга и да ги изпия поред, че да не мисля за всички ония гадости, които наприказвахме при развода. Седя до бара, за да не ми досаждат съседите с въпроси за жена ми, която всъщност, вече не ми е жена. Разменяме по някоя дума с Герго бармана, ама хич не ми е до приказки. Тя и мастиката една топла, не видяла нито хладилник, нито фризер. Но си мирише на мастика и замъгля главата. Първата чашка изпих на екс, да не ме мислят от блока, че съм пияница с тия две чаши. А виж, втората си я гледам и отпивам по глъдка на минута. Така, за вкус и настроение. Мълча си, гледам рафта с бутилки и за нищо не мисля. Не ми се прибира у дома, че няма нищо сготвено, а и пералната ме чака. От както изгоних жената всичките ми ризи и там други парцали са натрупани отгоре и вече не се вижда има ли перална или е само вмирисан куп дрехи. То и тази тениска, дето е на мене, вече не помни кога вода е виждала, но щом се изцапа достатъчно, ще взема да изпера всичко.
А и друго ми минава през главата. Толкова години не съм прал, та сега ли – на стари години. Почвам да се замислям дали да не си намеря друга, по-добра жена. Що да се захващам с дейности, дето не им разбирам.
Седя и мисля. И пия от мастичката. А на близката маса трима се кикотят, пият бира и приказват глупости. Аз не ги слушам, ама по едно време единият спомена нещо за жена, та се заслушах. Виц ли беше, човекът от опит ли говореше, ама много убедително даваше акъл на другите. Важно, е казва, каква жена ще избереш, ако решиш да се жениш. То не е достатъчно да й гледаш само очите, че и две педи под тях. Трябва да се избира. Не се женете за касиерка, тя непрекъснато повтаря „Минавай по-бързо, че опашката чака”. Не се женете за лекарка, тя в тебе гледа, ама окото й все в чакалнята. Нали от там идват парите. И подканя „Следващият, моля”. Оженете се за учителка. Тя гледа умно и дума „Добре ли беше? Хайде да повторим.”
И ето тук беше грешката ми. Не дочаках да чуя човека какво ще каже до края, все пак опит има, а хукнах у дома и седнах пред компютъра да търся в мрежата сама учителка. То учителки бол и всичките разведени. Намерих и няколко неразведени, ама се оказаха вдовици. Аз от такива бягам. Не се знае как са станали вдовици. Никой ги неще, а аз съм тръгнал учителка да търся. Ама, нейсе. Намерих една, дето гледа по-интелигентно и й написах мили думи. А тя това и чакала. Отговори ми веднага. Така от дума на дума стигнахме до среща, а след още малко думи – до леглото. Хареса ми. Пък и на нея. И какво мислите направих? Ожених се. Глупакът му с глупак. Що не чух приказката на човека до края. То трябвало да е учителка, ама да не е и поетеса. Тия били завеяни.
И така си е. Моята бяга от леглото, става от масата, напуска приятелки и се затваря в банята да пише. Нещо й било дошло точно в този момент в главата и не можела да го държи там. А най й се приписвало, когато готви. Тогава й идвали най-хубавите рими. За манджата – не питайте.
То хубаво, хубаво, но когато постави тефтер и писалка до леглото и почна да рецитира по време на секс, вече не издържах. Изхвърлих всички писалки и вече правим секс с лепенка. На устата й.
А иначе жена ми е добра. Пере, готви, някой път чисти из апартамента. Даже на работа ходи. Е, пари не носи, ама то, защото не им плащал директора. Криза било. И да ви се похваля, миналата година, мисля..., беше по Великден, не загори манджата. То, тогава май топлеше вода за чай. Обадих се дори на майка й, да се похваля. И тоя ден нямаше нужда от проветряване на апартамента. Казах и на съседите спокойно да си отворят прозорците.
То така, но следващият път ще търся учителка, ама да не може да чете и пише. Казват, имало и такива. Даже били хубави. А, може би, точно за това.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Marta
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2004
Мнения: 1587
Място: България

МнениеВъведено на: 21 Фев 2014 17:22:11 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 22 Фев 2014 15:24:14 » Отговори с цитат върни се горе

Учителките казват най-често:" Добре беше, ама може още по-добре!" Гледай да не е стоматолог, защото те пък казват винаги:" Добре е, не е още за вадене, да не бързаме!" Confused
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
_katerina_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2009
Мнения: 509
Място: Варна

МнениеВъведено на: 22 Фев 2014 16:47:57 » Ами така си е Отговори с цитат върни се горе

Very Happy много ведро

_________________
skype kati_35
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Jenia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 31, 2011
Мнения: 321
Място: Германия

МнениеВъведено на: 23 Фев 2014 14:42:43 » Отговори с цитат върни се горе

Smile и аз харесах!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
love_story
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 01, 2009
Мнения: 8

МнениеВъведено на: 26 Фев 2014 17:56:09 » Re: Учителката Отговори с цитат върни се горе

да се смееш ли, да плачеш ли
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
kasiana
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2009
Мнения: 236
Място: Козлодуй - Русе

МнениеВъведено на: 12 Мар 2014 06:49:33 » Отговори с цитат върни се горе

Very HappyVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Харесах много!Smile

Успех!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Druid
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 01, 2013
Мнения: 6

МнениеВъведено на: 12 Мар 2014 07:00:28 » Отговори с цитат върни се горе

Нахили ме доволно, брат Very Happy Very Happy Very Happy

И от мен петица,
щото и моята е учительница Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com