Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 864
ХуЛитери: 4
Всичко: 868

Онлайн сега:
:: LATINKA-ZLATNA
:: rosi45
:: Lombardi
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Отмъщението на костенулките
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашатат оценка:

5
33%
 33%  [ 1 ]
4
33%
 33%  [ 1 ]
3
33%
 33%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 3


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 22 Фев 2014 13:01:51 » Отмъщението на костенулките Отговори с цитат върни се горе

Оф, най-после си тлъгна. Не кой, а коя! Клъстница. Уж ни обичала, а само ни толмози. Не ми стига блат ми... Дофтаса без да сме я канили, а мама - вместо да ни наплави вечеля - почна да пие с клъстница една челвена течност и ни заблави. Блат ми тлябваше да се наака, за да ни обълне внимание. Ще видят те!

На сутлинта даже не ни изчакаха да се наядем – били сме като костенулки – и ни емнаха и двамата с блатчето. Буфффф, в една тясна кола. Мен ме овълзаха с един колан като плестъпник, а блатчето кацна на един тлон. Мама между нас лаздаваше плавосъдие – както обясни на клъстница, когато почваше да клещи по-силно от ладиото. А клъстница като почна да кала, кала, кала. Как не спля, бе! Дупето ми се схвана. Двете с мама мълмолеха, че сме отивали високо на Планина, а валяло като из ведло. И как щели да ни влачат и нас на вълха... Ми що отиваме, а не си стоим в къщи да си гледаме филмчета, бе? Възластни.

Оф, омлъзна ми да седя. Мама само охка и ахка колко било класиво да гледаш от голе молето долу, клъстница се дзвели в пътя, че бил опасен, а аз ги баламосвам че ме боли колема, щото ми писна. Блат ми спи. Далече е, иначе щях да го ощипя да се разлеве. Мама се чуди какво да плави, щото не можело да сплем, а клъстница почна да кала тя като костенулка да не почна да повлъщам в колата от завоите. Мама се тлъшка, че сме наплавили опашка от коли до молето. Пада им се!

Да не мислите, че това ги спля и се вълнахме? Да, да. Спля ги снега да не ни покатерят и нас на вълха. По едно влеме клъстница почна да благодали на някакъв Господ че не сме затънали, а мама й плигласяше. Аз му благодалих, че ги спля тия лудите да ме толмозят още. Блат ми се наака и цялата кола почна да милише, ама пак не можело да сплем – завои. Дали да не се напъна да повълна...

Най-после се плиблахме. Вече ми се повлъща и без да се напъвам. Как може блат ми така да милише, бе! Сега ще си пусна филмчето... Ама пълво ще литна клъстница по клака, която искала да си пловелява пощенската кутия! Ако й дам от челвената течност, дали ще ми даде компютъла? Плолаботи!

Улааа, клъстница отива на летището. Обещава да заминем някъде сколо всичките и да си изкаламе супел. Отсега събилам идеи наистина да е супел. Ще включа и блат ми...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 24 Фев 2014 18:15:07 » Отговори с цитат върни се горе

В учиРище не са Ри те научиРи на соноЛната съгРасна Р/Л! Confused
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
mihala
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 05, 2009
Мнения: 20
Място: България

МнениеВъведено на: 04 Мар 2014 16:34:08 » Отмъщението на костенурките Отговори с цитат върни се горе

Трудно се чете, но е ясно желанието за творчество и предполагам,че
прилагане на участието с това"Л" в изразите на мъничето , си желал/а/ да подсилиш текста, но това не е начина. Но времето учи.Успех. Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com