Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 454
ХуЛитери: 3
Всичко: 457

Онлайн сега:
:: rajsun
:: LeoBedrosian
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Предложение към администрацията - техническа екстра
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 06 Окт 2013 00:21:18 » Предложение към администрацията - техническа екстра Отговори с цитат върни се горе

Не зная дали това предложение е отправяно друг път - много вероятно да е и ако е, извинявам се, но все пак ще попитам.

Много ми се иска да имаме възможност да си съставяме списък с любими автори, които много по-лесно да следим.

Признавам, имам си предпочитания както всеки, когато ми остане време, хвърлям поглед и на новите автори, но дори и за тях се ориентирам по коментари на хора, които ценя.

Нямам физическата възможност да присъствам често тук и да правя подборка, затова такава техническа екстра ще бъде в огромна помощ на хора като мен, които все пак не искат да се лишават от любимата си дрога...

Сърдечни поздрави!

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
beche
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 28, 2004
Мнения: 541

МнениеВъведено на: 06 Окт 2013 12:40:09 » Отговори с цитат върни се горе

Подкрепям идеята!

Наистина отнема време да търся по ник-име автор, който чета, да му отварям страницата, за да да прегледам какво ново е публикувал!

Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ulianka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 17, 2010
Мнения: 116

МнениеВъведено на: 06 Окт 2013 17:15:12 » Отговори с цитат върни се горе

И аз съм за. Не вярвам да е сложно, но не съм и специалист. Нещо като приложение в настройките в самите ни профили. Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 07 Окт 2013 14:45:51 » не Отговори с цитат върни се горе

Аз пък съм против. Така ще се оформят своеобразни групи, ще се маргинализира пространството. А най-ценното на тази дрога е, че всеки може да се изгуби в хомогенния ѝ хаос.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
ulianka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 17, 2010
Мнения: 116

МнениеВъведено на: 07 Окт 2013 19:33:43 » Отговори с цитат върни се горе

Лео, на пространството косъм няма да му падне от главата. Аз го виждам като раздел в личния профил, а той няма нищо общо с общото пространство. Например бутон "любими автори", който естествено ще си виждам само аз Cool (и ще си го попълвам аз) Търсенето по никове е времегубещо и досадно... Още повече, че има стойностни и изключително добри автори, които вече не публикуват.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 07 Окт 2013 20:33:41 » Re: не Отговори с цитат върни се горе

LeoBedrosian написа:
Аз пък съм против. Така ще се оформят своеобразни групи, ще се маргинализира пространството. А най-ценното на тази дрога е, че всеки може да се изгуби в хомогенния ѝ хаос.


Лео,

В магазина има всякаква храна, която ти можеш да поискаш, можеш и да не погледнеш, но нея я има - за други потребители. С какво право би искал другите да нямат избора, който не ти е на сърце? Просто не я купувай. Въпросът е дали има физическа опция тази храна да се зареди...
Smile
Е, нека за моя мозък аз да съм отговорна. Не виждам с какво неговите предпочитания ще маргинализират пространството. Ще ме умориш... Той достатъчно се е хомогенизирал до степен на смачкване, та да го мъча с произволни текстове. И за такъв мазохизъм има време, когато има време.

Много отдавна щях да задам този въпрос и все забравях. Сега му дойде времето...

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 08 Окт 2013 13:39:21 » Re: не Отговори с цитат върни се горе

rainy написа:
LeoBedrosian написа:
Аз пък съм против. Така ще се оформят своеобразни групи, ще се маргинализира пространството. А най-ценното на тази дрога е, че всеки може да се изгуби в хомогенния ѝ хаос.


Лео,

В магазина има всякаква храна, която ти можеш да поискаш, можеш и да не погледнеш, но нея я има - за други потребители. С какво право би искал другите да нямат избора, който не ти е на сърце? Просто не я купувай. Въпросът е дали има физическа опция тази храна да се зареди...
Smile
Е, нека за моя мозък аз да съм отговорна. Не виждам с какво неговите предпочитания ще маргинализират пространството. Ще ме умориш... Той достатъчно се е хомогенизирал до степен на смачкване, та да го мъча с произволни текстове. И за такъв мазохизъм има време, когато има време.

Много отдавна щях да задам този въпрос и все забравях. Сега му дойде времето...

Море недей, Райни, как така ще се уморяваме, бре!
Колкото до търсенето има един метод, който е всепризнат и високо ефективен. Открил го е един велик човек, полу руснак, полуамериканец и носи името "Метода на академик Гугълсон".

За пример, търсиш някаква Вяра в утрешния ден. Написваш го в специалния инструмент на академика и на екрана ти блесва една умопомрачителна история, която може да накара и най-закоравелия литературен корифей да скъса дипломата си по литература от Корнуелския Университет. И всичко това само при положение, че си забравил името на автора, ама помниш незабравимата му творба, представи си. Какво ли би станало, ако помниш самия автор!? Ако пък в бедната му фантазия не се е пръкнал никакъв друг псевдоним освен pisatel или просто poet то преди или след името му напиши hulite и ти гарантирам, че няма да пропуснеш незабравимото му творчество!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 12 Окт 2013 00:36:11 » Re: Предложение към администрацията - техническа екстра Отговори с цитат върни се горе

rainy написа:
Не зная дали това предложение е отправяно друг път - много вероятно да е и ако е, извинявам се, но все пак ще попитам.

Много ми се иска да имаме възможност да си съставяме списък с любими автори, които много по-лесно да следим.

Технически е възможно подобна идея да се осъществи.
Въпросът е дали трябва да се прави за двама-трима души... защото си е бая време занимавка, а и означава нови таблици в и без това претрупаната ни база данни и т.н.
Така че ще изчакам да се разбере има ли съществен интерес към подобна екстра и тогава ще се заема.

А докато чакам, да ви осведомя, че все пак всеки от вас си има на разположение собствено меню - голям бутон "Лично меню" в профила ви - с три опции.
а) да си настроите по ваш вкус колко произведения на първа страница да виждате;
б) да активирате или забраните (да виждате или не) публичните съобщения;
в) да си съставите собствено блокче със собствено меню;
ето това е мястото, където всеки може да си направи препратки към всичко - вкл. и към любимите автори - достатъчно е да си сложи там линкове към техните профили.
това лично блокче ще се показва на трета позиция в дясно (след "Книги на ХуЛитери" и преди "Гласове") и ще се вижда САМО ОТ потребителя, който си го е активирал - друг никой няма да го вижда, даже и администраторите.
между другото, тази възможност си съществува, откакто съществуват ХуЛите Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com