Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 815
ХуЛитери: 2
Всичко: 817

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: Albatros

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Покана за поетична премиера в София
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
beche
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 28, 2004
Мнения: 541

МнениеВъведено на: 06 Окт 2013 18:43:35 » Отговори с цитат върни се горе

О, Албенце, убедена съм, че има автори, които правят много по-голям и по-бързо списък от твоя, но никой не ни ангажира така нарцистично с доставките си, както ти.
Обръщаш темата на спедиция. Много акъл не се иска!

Докато те щипе егото, няма да ми омръзва да ти идвам на гости. Хубаво ме подсети за профила, виж отдавна не съм ти го поглеждала. ОтивамSmile

хубава вечер, АлбиSmile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 06 Окт 2013 18:54:42 » Отговори с цитат върни се горе

beche написа:
О, Албенце, убедена съм, че има автори, които правят много по-голям и по-бързо списък от твоя, но никой не ни ангажира така нарцистично с доставките си, както ти.
Обръщаш темата на спедиция. Много акъл не се иска!

Докато те щипе егото, няма да ми омръзва да ти идвам на гости. Хубаво ме подсети за профила, виж отдавна не съм ти го поглеждала. ОтивамSmile

хубава вечер, АлбиSmile

Ооооо, Беченце, добре си ми дошло пак!
Благодаря ти от все сърце, че ми повдигаш настроението отново!
Виж, чеденце, обърни внимание на първото изречение, преписвам ти го бавно, понеже трудно четеш: "Към дата 5 октомврий того с препоръчана пощенска пратка изпратих книгата си със стихотворения „Делникът на един безделник” на следните приятели, които пожелаха да я имат:"
Айде бегай сега в профила ми - и си чети!
То сляпото ока̀то прави! Very Happy

Туй то.
Алби
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 07 Окт 2013 08:33:09 » Отговори с цитат върни се горе

roza1 написа:
Поздравления Алби! Very Happy

Благодаря, Роза!
Днес - 7 октомври, с препоръчана пощенска пратка изпратих „Делникът на един безделник” на следните приятели, които пожелаха да си я купят: Русе – Татяна Матеева Пенева, Великобритания – Радилина Константинова Шанова – две книги, Шумен – Татяна Христова Петкова, Атина – три книги за Цветана Цекова, Габрово – Людмила Михайлова Коларова, Шумен – Маргарита Владимирова Василева, Севлиево – три книги за Диана Радоева Стойнова.

Пожелавам всекиму щастлива и успешна нова седмица! Very Happy

Алби
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 07 Окт 2013 19:32:39 » Re: На добър час, Валери Станков!!! Отговори с цитат върни се горе

ATOM написа:
Albatros написа:

Варненската премиера на томчето със стихове, Док, ще бъде на 18-и октомври от 18 часа в Сдружението на писателите - на ул. "Крали Марко" № 11.
Заповядай! Very Happy
Алби


Ако не ни мине делник път - там сме.

Разпадането на поетическите "атоми" винаги става по-истинско сред приятели, Венци.
Благодаря, момче! Very Happy

Туй то.
Алби
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
joy_angels
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2007
Мнения: 900

МнениеВъведено на: 08 Окт 2013 10:31:32 » Отговори с цитат върни се горе

Закъснели поздравления и от мен, Алби! Много читатели и прекрасни случвания на теб и новата ти книга! Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 08 Окт 2013 15:51:38 » Отговори с цитат върни се горе

Iszaard написа:
Понеже ми харесва безделието, с удоволствие ще присъствам на варненската премиера Smile

Поезията, ако не е ръкоделие, си е удоволствие за странстващи безделници.
Благодаря.

Алби Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 08 Окт 2013 18:56:17 » поздравления Валери и попътен вятър! Отговори с цитат върни се горе

Влязох в темата с надежда да прочета коментари и отзиви за стиховете в новата ти книга. Прости ми, но останах с горчивото чувство че съм попаднала в продавалник.ком. Разбирам гордостта ти, че имаш толкова почитатели от цял свят. но в електронна книжарница на любимият ни сайт твоята книга е в наличност и мисля за неуместно да я конкурираш. Единственото ми обяснение е, че чрез теб почитателите ти получават книгата ти с автограф и лично послание, нещо което електронната книжарница не може да им осигури. В такъв случай предполагам ще внесеш 10 или 20 % от реализираните си благодарение на сайта приходи/ книжарниците вече чувам че работят на 35% комисионна/ Като прочетох по диагонала дългият ти и подробен списък минават 70. Ами това ще си е сериозна кръпка за бюджета, но най-вече ще затвори доста завистливи усти. Не че ми пука, а като гледам и на теб, ама трябва да се държим все пак. Поздрави!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 08 Окт 2013 19:27:33 » Re: поздравления Валери и попътен вятър! Отговори с цитат върни се горе

Markoni55 написа:
Влязох в темата с надежда да прочета коментари и отзиви за стиховете в новата ти книга. Прости ми, но останах с горчивото чувство че съм попаднала в продавалник.ком. Разбирам гордостта ти, че имаш толкова почитатели от цял свят. но в електронна книжарница на любимият ни сайт твоята книга е в наличност и мисля за неуместно да я конкурираш. Единственото ми обяснение е, че чрез теб почитателите ти получават книгата ти с автограф и лично послание, нещо което електронната книжарница не може да им осигури. В такъв случай предполагам ще внесеш 10 или 20 % от реализираните си благодарение на сайта приходи/ книжарниците вече чувам че работят на 35% комисионна/ Като прочетох по диагонала дългият ти и подробен списък минават 70. Ами това ще си е сериозна кръпка за бюджета, но най-вече ще затвори доста завистливи усти. Не че ми пука, а като гледам и на теб, ама трябва да се държим все пак. Поздрави!


Мила Ваня, книгата "Делникът на един безделник" я няма в електронната книжарница на любимия ни сайт "ХуЛите" - и няма как да я има, тъй като все още не съм я изпратил. Обещах на Главния администратор Иван Янкулов 5 бройки, средствата от реализацията им отново ще предоставя за издръжка на сайта, ще изпълня ангажимента си, щом се прибера във Варна идната седмица.

Тиражът на книгата излезе от печатницата в края на септември, невъзможно рано е за отзиви и коментари все още. Колкото до дългия списък с имена, не разбрах какво неясно виждаш в това - да благодаря лично на хората, пожелали да получат томчето с автограф от мен? Направих го не за да вбесявам някого, най-малко теб. Нали не мислиш, че първа радост е за мене да се тупам в гърдите по стъгди и по седенки? Отдавна ми е додеяло да думкам тъпани и литаври, девойчице!

Благодарност, Ваня, проста човешка благодарност към всички онези знайни и незнайни хора, които сами поискаха да имат книгата.

Туй то.
Алби Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
yotovava
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 25, 2007
Мнения: 231
Място: София

МнениеВъведено на: 08 Окт 2013 20:02:48 » Отговори с цитат върни се горе

Очакваме те с нетърпение, Валери, всички мои познати обещаха да дойдат.
Не разбрах обаче кое подразни някои хора тук - че е излязла книгата, или че е стигнала до известен брой читатели? В прав текст ви казвам -
завистта почивен ден няма. Който не е издавал книга и не се е блъскал с разпространението - може само да дрънка.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
beche
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 28, 2004
Мнения: 541

МнениеВъведено на: 08 Окт 2013 20:09:28 » Отговори с цитат върни се горе

Проблемът не е в издаването на книгата, нито че стига до читателите, а че си води записки тук за куриерските си дела. Мазало тотално...Има много по-интелигентни начини да си води бележки като забравя.

Като не разбираш, си трай. Приятна вечер.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
beche
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 28, 2004
Мнения: 541

МнениеВъведено на: 08 Окт 2013 20:14:22 » Отговори с цитат върни се горе

Ти не благодариш със този списък Алби. Още има коментари, с поздравления, на които не си отговорил задъхан да ни пускаш списъчето си.

Ти ли не обичаш да се тупаш в гърдите, хехе.

Днес си особено комично настроен, лека вечер!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
yotovava
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 25, 2007
Мнения: 231
Място: София

МнениеВъведено на: 08 Окт 2013 20:17:38 » Отговори с цитат върни се горе

Ех, Бече, може и да хапнеш киселото грозде, но се налага и да го преглътнеш. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Утре ще бъде голям ден, вярвай ми, и ще има много снимки от събитието. Аз ще ги осигуря
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
alfa_c
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 03, 2004
Мнения: 1073

МнениеВъведено на: 08 Окт 2013 21:16:17 » Отговори с цитат върни се горе

Ee, то продавалник, продавалник, ама пък съвсем на пазар сред село го обърнахте.
Хайде темата да се придържа към заглавието си, а именно "Покана за поетична премиера".

Алби, сигурна съм, че благодарил лично на всеки от изброените в списъка, за да има нужда благодарността да се превръща в статистика.

А така. Smile
Надявам се следващите постинги да разказват за премиерата, нежели да четем "тежки думи, отровни", хич неподходящи на... нищо.

Успех и добри срещи от мен, нека е празник! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 09 Окт 2013 10:03:33 » Отговори с цитат върни се горе

joy_angels написа:
Закъснели поздравления и от мен, Алби! Много читатели и прекрасни случвания на теб и новата ти книга! Very Happy Very Happy Very Happy

Благодаря, Ангелче! Very Happy

Алби
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 09 Окт 2013 12:28:32 » Отговори с цитат върни се горе

Albatros, днес смятам да забия лично пироните си и да ти кажа, каквото ми е на сърце!
На дОбър час, Приятелю! Честита поредна книга!

Smile

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com