Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 458
ХуЛитери: 5
Всичко: 463

Онлайн сега:
:: rhymefan
:: hunterszone
:: haboob
:: ivliter
:: Mitko19

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Тюрлю гювеч от ...
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 03 Сеп 2012 17:58:25 » Отговори с цитат върни се горе

Не знам какво е "тюрлю гювеч", но твоята манджа определено ми хареса. Сега ще взема да разгледам и допълнителните снимки.

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
libra
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 25, 2004
Мнения: 427

МнениеВъведено на: 03 Сеп 2012 19:07:33 » Отговори с цитат върни се горе

хубав пътепис с хубави снимки Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 06 Сеп 2012 00:07:28 » Отговори с цитат върни се горе

alfa_c написа:
Тюрлю гювеч, дето си иска продължението, струва ми се Smile
И браво ти! За всичко...
Млъквам и аз, че ме избива на философстване, дето не му е мястото Smile

Galya-san Smile


Ти сега не ме сан-освай, че ще почна да гледам на кръв.
Mr. Green
Аз изобщо няма да почна (да благодаря), че ще замърся силно пространството, но ти разбираш и от мълчание...

anonimapokrifoff написа:
Хубав пътепис! Леко ти завидях, но много хуманно и цивилизовано. Сега за твое здраве ще пия едно каберне.


Оная кръчма, дето ми е поръча да намеря в Берген, не съществува вече. Претопена. Ама такива като нас нямат претопяване, та си заслужава наздравицата в Наша чест. Съвсем нецивилизовано!
Smile

zaltia написа:
Аз пък да ти кажа честно....доста ти завидях...съвсем благородно разбира се... отивам да разглеждам допълнителният снимков материал.
Безкрайно ти благодаря за тази разходка...
Very Happy Very Happy Very Happy


А аз безкрайно се зарадвах на новия си читател/ка. Радост ми е, когато непознати се радват...

osi4kata написа:
страхотно пътешествие между две култури - Изтока и Запада. Аз, лично, обожавам мистичния Изток, въпреки скромността му или поради нея. Безумните луксове ме изнервят и отЪпяват Smile). Чудесна си, сладкодумнице!


Затова сме си плюли в устите, поради сходни усети в живота.
Smile
Румяно, много си готина. Ако не ти се изтреса в Нова Зеландия някога, пък на!
Mr. Green

rajsun написа:
!!!


...!!!

apostolicia написа:
Аз и тук ще цитирам класици:
"Имам усещането, че вече не сме в Канзас, Тото..."
Незнайно защо винаги, когато чета пътеписите ти, си спомням за "Магьосникът от Оз".


Мълча оПЪНено... Хеле казано от автор като теб. Дано си личи благодарността...

viatarna написа:
Ммм - чуден тюрлю гювеч! Very Happy
Пак да ни поканиш на такава манджа!


Като ми подадеш пръст, изяждам цялата ръка, да знаеш!
Mr. Green
Благодаря ти!

templier написа:
Е с такъв тюрлю гювеч забравяш всякакви манджи с грозде, гушкаш си бутилката с ракийката и подсмърчайки, изпадаш в нирвана...

Да си ни жива и здрава, Чудо на природата! Very Happy


Това ми определение ми е най-скъпия прякор. Ревниво си го пазя, даже с цената да си счупя главата.
Smile
ТИ да си здрава и заедно да си я пием. Щото чудесата ще помръкнат, ако няма кой да им се радва...

RockAround_theC_l_ock написа:
Аз, за разлика от теб, (чудовищно изключение от правилата, такова!), ще започна "от средата", а не - "от края"... Та:
...
"Както и сигурно изглежда респектиращо (отстрани) как се достига за по-малко от година от стълбите на Trafalgar Square с един паунд в джоба, където дращиш стихове и стискаш зъби да оцелееш, до управление на огромен проект с участието на Japanese Gas Corporation и срещи в небостъргача им в Йокохама. "
...

Е, дано има Господ, та да чуе молитвите ми - "... като си най-зле - тъй да си!..."
За перипетиите ти (без да си писала за тях - дочувах... "от този - от онзи"...) и след съвсем инцидентното ни "запознанство" (което ми бе пре-достатъчно, за да усетя, що за "(чудовищно изключение от правилата, такова!)" - си, (вече го казах по-горе...) - и вярвай - доста се бях разтревожил за теб!

Затова, всяко твое "появяване" в ХуЛите, с какъвто и да е писмен и снимков материал, ме радва! Много!!! Laughing Laughing Laughing
И с огромнейшо удоволствие разглеждам снимковите, и чета писмените... ти матерали! Smile Smile Smile

Не завиждам за страхотното ти пътуване - на тези (пардон... "почти същите" тези...) места съм бил.
Но завиждам (ей,богу- съвсем честно и откровено - завиждам Embarassed ), на писмения материал!
Затова - с огромно удоволствие чета!... и - разглеждам... Laughing Laughing Laughing

В очакване следващите ти "неща"... Laughing Laughing Laughing

Бой..Боев,
;=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Бой, скоро ми направиха един от най-хубавите комплименти в живота – никога не те чух да се оплакваш, че си зле. Думи на силна жена, и талантлива, която много ценя. Изчервих се от удоволствие. Но то си е така. Макар че достатъчно олигавяме стихове с мрънканици, за да оповръщаме и ежедневния си ефир.
Mr. Green
А иначе наистина всичко е временно, нямам илюзии. С едно изключение, но стига съм се словоблудствала... Впрочем, имах и негативни коментари за писанието, но съм се научила да приемам отрицанието. Затова пък позитивните много ме радват. Предлагам в обозримото бъдеще да полеем прекрасните ти думи, за които искрено ти благодаря!

pc_indi написа:
Благодаря за този превъзходен Тюрлю-гювеч,който по неподражаем начин сервира в домашно-сайтската ни трапезария,Дъждея! Smile Понеже думичката "завиждам" ми е някак непонятна и неточно преводима,си я подреждам по мярка- разменям местата на "з" и "а", отделям ги заедно от " виждам" и се получава " аз виждам" Wink Нататък изреченията се подреждат сами: "Аз виждам,че ти си способна и умна.","Аз виждам,че ти си силна и като всеки водолей сама си взела в ръце водата,която да си подливаш,или по която да ти върви."," Аз виждам кръвта по коленете ти,необходима за стигането ти до където ума и сърцето те водят."...И така нататък,и така нататък.И преди съм казвала- възхищавам ти се.За силата,за ината,за моженето.Възхищавам ти се обичайки те и си казвам ,че искам да бъда като теб когато порастна(умствено!Че то инак...късно вечеSmile) А нищо чудно и всякак да е късно..Smile ) Продължавай да дълбаеш сондите за течното злато на живота,пътувай,снимай и пътеписвай все така,за радост на статични,срастнали се с бъчвата и слънцето диогенисти като мен. Smile Бъди! Kiss


Ти всеки път ли ще ме караш да потъвам в земята от срам от такива думи? Хора като теб са безценните. Тихи и правещи добро. Като ония, с „евтиния“ ориз. Лаладжии като мен дал Бог. Ама поне си имам приятели от свестните, да намазвам от допира.
Smile
Горда съм с Човек като теб до мен. Сърдечна благодарност и го мисля!

roza1 написа:
Кога ще отида по тия места не зная, но бях с теб и ми харесаSmile
Хаймана голяма си!


Голяма, голяма, колко голяма... 1,55.
Mr. Green
Харесаното дълбоко харесано!

joy_angels написа:
Облизвам пръсти и казвам "Аферим" Very Happy Very Happy Very Happy


Тогава да слагам капамата да къкри отсега?
Smile
Трогната дълбоко!

Markoni55 написа:
за удоволствието и прекрасния снимков материал. ще се върна пак. И пак ще споделя, че тези прозорци към света са страхотни, най-вече защото си сладкодумна, но и коректна към географските обекти Laughing . голямо гурме спретна!


Бе ако е гурме, гладни ще си останете. Нивгаш няма да забравя един резил в Италия, ама то тази история за друго тюрлю ще я оставя.
Mr. Green
Удоволствието е изцяло мое!

mariq-desislava написа:
Определено имаш публицистичен талант, Дъждовито чудо(вищенце)Smile


Хъх... Определено обичам муцунката ти да се завърти наоколо. Благодари на Свилен за това, че ти е пуснал малко гювеч да опиташ от моя тюрлю, моля!
Smile

Silver Wolfess написа:
Не знам какво е "тюрлю гювеч", но твоята манджа определено ми хареса. Сега ще взема да разгледам и допълнителните снимки.


Вълчице, на теб точно да обяснявам за „тюрлю“-то няма да стане. Имам доста прах да дишам, докато стигна поетичните ти усети. Сега да взема да благодаря, викам.
Smile

libra написа:
хубав пътепис с хубави снимки Very Happy


Хубава похвала, изчистена в стил Либра. Благодарност за която.
Smile

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 06 Сеп 2012 20:42:39 » Отговори с цитат върни се горе

Laughing Щурчо, / Рейни -сан/Wink - четох, радвах се, мислувах и пак се радвах!Smile
Що не вземеш да ги издадеш всичките си живо и пъте(О)писания - ще си бъде супер - имам предвид и планинските - с все снимковия материал - давам заявка отсега!SmileSmileSmile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
secret_rose
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 14, 2010
Мнения: 828
Място: Цюрих, Швейцария

МнениеВъведено на: 07 Сеп 2012 11:48:34 » Отговори с цитат върни се горе

Сладкодумна хаймана Very Happy
Още искаме.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Slovesna
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 28, 2005
Мнения: 11

МнениеВъведено на: 12 Сеп 2012 16:28:07 » ... поднесено с финес Отговори с цитат върни се горе

Изпитах истинско удоволствие и възхищение, за което сърдечно благодаря.
Прекрасна манджа от светове и цветове, подправена с ненатрапчива красота, поднесена с финес, разкриваща тиха авторова съзерцателност, събужда апетита ми за философстване... И за още такива пътеписи. Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
petia_bozhilova
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 13, 2010
Мнения: 1

МнениеВъведено на: 12 Сеп 2012 21:04:16 » Отговори с цитат върни се горе

Бележката с молитвата за приятелите ме разрева. За което ти благодаря! Втора седмица ме гази грип и ти ми помогна повече от лекарствата.
Сега ще копирам линка и ще го изпратя не три момичета в Мадрид Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 13 Сеп 2012 23:25:27 » Отговори с цитат върни се горе

Mia2442 написа:
Laughing Щурчо, / Рейни -сан/Wink - четох, радвах се, мислувах и пак се радвах!Smile
Що не вземеш да ги издадеш всичките си живо и пъте(О)писания - ще си бъде супер - имам предвид и планинските - с все снимковия материал - давам заявка отсега!SmileSmileSmile


Пъф... Докторице, нещо си се чалнала. Първо, трябва да си намеря петролен шейх да ме спонсорира. Ти как го виждаш подобен снимково-книжовен разгул като инвестиция на нашия пазар?
Mr. Green
Жива да си! Ти ми разбираш от хумора...

secret_rose написа:
Сладкодумна хаймана Very Happy
Още искаме.


Ти не ми сладкодумничи да ме изчервяваш, а подготвяй оджака. Там каквито зимни раздумки ще случим, не е истина!
Smile
Сърдечно, знаеш...

Slovesna написа:
Изпитах истинско удоволствие и възхищение, за което сърдечно благодаря.
Прекрасна манджа от светове и цветове, подправена с ненатрапчива красота, поднесена с финес, разкриваща тиха авторова съзерцателност, събужда апетита ми за философстване... И за още такива пътеписи. Smile


Такива думи са напълно достатъчни на един автор. Поне на мен са... Сполай ти!!!

petia_bozhilova написа:
Бележката с молитвата за приятелите ме разрева. За което ти благодаря! Втора седмица ме гази грип и ти ми помогна повече от лекарствата.
Сега ще копирам линка и ще го изпратя не три момичета в Мадрид Very Happy


Някои не биха ти повярвали, но аз да. Точно за тази вяра човек гледа, докато спре да гледа изобщо... Хъх! Ти не ги забаламосвай с приказки момичетата, а ги питай какъв армаган искат от Лондон. Надявам се да оцелея до 12-ти.
Mr. Green

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 16 Сеп 2012 05:37:06 » Отговори с цитат върни се горе

Кефско! Very Happy
Четях,балансирайки по тънкия ръб между завистта (в частта с тоалетните Cool) и възхищението (всичко останало).
Галя-сан в един мъжки свят! Дерзай, миличка!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
LATINKA-ZLATNA
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 25, 2007
Мнения: 1371
Място: ЛОВЕЧ

МнениеВъведено на: 16 Сеп 2012 15:29:33 » Отговори с цитат върни се горе

Поздрави за пътеписа, rainy!

LATINKA-ZLATNA
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 17 Сеп 2012 14:47:28 » Отговори с цитат върни се горе

Ufff написа:
Кефско! Very Happy
Четях,балансирайки по тънкия ръб между завистта (в частта с тоалетните Cool) и възхищението (всичко останало).
Галя-сан в един мъжки свят! Дерзай, миличка!


Ще дерзая аз… Така ми е писнало, че още малко ми трябва да последвам офертата на Б.Б. за овчар (щото други оферти не получавам от България…).

Добре бе, една тоалетна ще имаш някога. И ще избием рибата с най-откачен подарък.
Mr. Green
Като стана реч за дарове, получих книгата ти. Обичам пичове като теб, но ти го знаеш… Казах ли благодаря?

LATINKA-ZLATNA написа:
Поздрави за пътеписа, rainy!

LATINKA-ZLATNA


Сърдечна благодарност!

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
bro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 13, 2012
Мнения: 18

МнениеВъведено на: 19 Сеп 2012 16:27:34 » Отговори с цитат върни се горе

Чудесен разказ! Благодаря за виртуалното пътешествие! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 20 Сеп 2012 09:53:14 » Отговори с цитат върни се горе

bro написа:
Чудесен разказ! Благодаря за виртуалното пътешествие! Smile


Благодарност към новия ми читател. Щях да кажа, че ги е имало и по-добри, но нямаше да съм точна. Те просто винаги са различни.
Smile

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
pastirka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2007
Мнения: 791

МнениеВъведено на: 26 Сеп 2012 17:01:24 » Отговори с цитат върни се горе

Сладкодумнице - омагьосваш! Very Happy Облизах си пръстите след твоя тюрлю гювеч и понеже съм още гладна, отивам да видя допълнителния снимков материал!
И аз заставам зад предложението да издадеш всичките си пътеписи събрани в една книга - пари няма да спечелиш, но ние, които ще я имаме и ще я разгръщаме с душата си, ще станем по-богати! Very Happy
Ако ти изглежда неизпълнима тази мисия, ще ти помогнем!
Всички тръгваме да търсим подходящия петролен магнат, който да спонсорира това важно начинание! Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com