Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 510
ХуЛитери: 3
Всичко: 513

Онлайн сега:
:: VladKo
:: pc_indi
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Вестник "Дума" дупка не прави!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
krasavitsa
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 08, 2007
Мнения: 888

МнениеВъведено на: 19 Сеп 2012 22:50:36 » Отговори с цитат върни се горе

Как да не е хумор постингът ти, Ангар?
Социалистическата партия е партия на първите милионери в България (поредно социалистическа, защото стогодишната бабичка е мимикрирала не знам колко пъти). Вместо с пролетариите, зеха, та се обединиха с милионерите от цял свят. Не е ли смешно?
Виж, за любимата на Албатрос съм съгласна с теб. Абсолютно безидейна другарка, мирише ми, че е от дребната буржоазия. Днес нещо и за якичката й е писал, ама още не съм го прочела. Ми да се насочи я към някоя милионерска съпруга, я към някоя с вуйчо владика, пък да види там нещо да уреди за партийната каса, че революцията има нужда от пари... а то - само бира пие.
Срам, Алби, срам...
Laughing Laughing Laughing


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: krasavitsa на 20 Сеп 2012 13:20:16 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 20 Сеп 2012 00:06:23 » Отговори с цитат върни се горе

krasavitsa написа:
Как да не е хумор постингът ти, Ангар?
Социалистическата партия е партия на първите милионери в България (поредно социалистическа, защото стогодишната бабичка е мимикрирала не знам колко пъти). Вместо с пролетариите, зеха, та се обединиха с милионерите. Не е ли смешно?

Laughing Laughing Laughing


Красавице, и на мен ми се случва да харесам някои от твоите разсъждения, като това, да речем. Поздравления за което! Smile
Намерих и друг повод за смях в ангаровото писание. Ако не се лъжа, той гледа на ГЕРБ като на партия - антипод на БСП (БКП).

1.Бойко Борисов - комунист, син на полковник от МВР.
2.Цветан Цветанов -син на шофьора и най-доверено лице на началника на ДС Григор Шопов.
3.Цецка Цачева - партиен секретар на Окръжния народен съвет в Плевен.
4.Николай Младенов - син на служител на ДС от високо засекретено ниво.
5.Сергей Игнатов - син на секретар на ОК на БКП Видин по идеологическите въпроси.
6.Росен Плевнелиев - платен първи секретар на общински комитет на ДКМС.
7.Симеон Дянков - стипендиант на фондация Людмила... още Живкова.
8.Нона Караджова - дъщера на завеждащ отдел в ЦК на БКП.
9.Лиляна Павлова - внучка на заместник завеждащ отдел в ЦК на БКП,
10.Вежди Рашидов - удостоен лично от Илия Павлов със званието Главен Мултак на РБ,
11.Ивайло Московски - първа щатна работа в Мултигруп.
12.Веднага след президентските избори Бойко Борисов побърза да назначи за заместник кмет на София по финансите сина на генерал от ДС Николай Барбалов, а за нов правосъден министър Диана Ковачева дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП. А като капак на всичко същата госпожа Диана Ковачева е съпруга на настоящ лидер от БСП...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Сеп 2012 08:33:22 » Отговори с цитат върни се горе

Съгласен съм с вас, Красавице и Папакот. По-точно вие се съгласихте с мене от първия ми постинг, че днешната социалистическа партия, а като следствие и нейния официоз, не са това, което трябва да бъдат.

Аз наистина не разбрах защо Красавица намира първия ми постинг, който аз смятах за сериозен и гневен, за смешен. Помислих си, че защото не е виждала хумористичен такъв.
И написах втория, който наистина се получи - вижте какви широки усмивки предизвика и у Йотова, и у Албатрос.

И аз си го харесвам. Най-много заради последните четири реда - с които успокоявам Алби за надувните музи. Остава ми да измисля нещо и за миризливите му ботуши, та и тях да престане да просва в коментарите си.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
yotovava
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 25, 2007
Мнения: 231
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Сеп 2012 08:47:46 » Отговори с цитат върни се горе

"Остава ми да измисля нещо и за миризливите му ботуши, та и тях да престане да просва в коментарите си."

Точно така, Ангар, ти друго не можеш да измислиш, освен да търсиш под вола теле. Ако се беше хванал да напишеш нещо свястно, вместо да се чудиш за какво да се заяждаш, може би щеше и да подобриш светогледа си, който, вярвай ми, е твърде ограничен.
Апропо - ЧЕТИ МИ ПРЕДИШНИЯ КОМЕНТАР И СИ ЗАПИСВАЙ - нямам време да чета словесната ти плява. Особено като се пънеш да я превърнеш в очевидна просташка лична нападка.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
bro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 13, 2012
Мнения: 18

МнениеВъведено на: 20 Сеп 2012 09:00:12 » Отговори с цитат върни се горе

Не знам защо всички се опитвате да облагородявате глупостта на Ангар. Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. (Айнщайн)
Не му обръщайте внимание, колкото и да ви дразни. Дори му се радвайте, защото друг такъв екземпляр като него няма. Съжалявам, че се намесих в темата, но тя толкова много се изкриви, че здраве му кажи!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 20 Сеп 2012 09:04:01 » Отговори с цитат върни се горе

bro написа:
Не знам защо всички се опитвате да облагородявате глупостта на Ангар. Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. (Айнщайн)
Не му обръщайте внимание, колкото и да ви дразни. Дори му се радвайте, защото друг такъв екземпляр като него няма. Съжалявам, че се намесих в темата, но тя толкова много се изкриви, че здраве му кажи!

Броколче, ако ми позволиш малка поправка на Айнщайн - три са безграничните неща - Вселената, човешката глупост и ангарщината.
Туй то.
Алби


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: Albatros на 20 Сеп 2012 09:25:27 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
krasavitsa
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 08, 2007
Мнения: 888

МнениеВъведено на: 20 Сеп 2012 09:17:27 » Отговори с цитат върни се горе

papacot, две изречения – и край по въпроса, защото това е литературен сайт.
Вместо да се занимаваш като махленска клюкарка с това кой откъде бил и чий син бил, следвайки логиката на разпространение на СПИН-а, научи какво е държавата ни и какво трябва да прави правителството – на която и партия да е. Казвала съм ти го и другаде.
Твърдо съм убедена, че и сега в соцпартията има свестни хора (друг е въпросът колко са умни). Както и че има свестни хора сред милионерите.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
krasavitsa
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 08, 2007
Мнения: 888

МнениеВъведено на: 20 Сеп 2012 09:22:20 » Отговори с цитат върни се горе

Ангар, моля те да не пишеш за ботушите на Албатрос, защото се сещам за лачените виенски бални ботуши на Христо Ботев, с които е тръгнал да освобождава българите - вместо да помисли с какво ще храни 200-та души, които е повел, та пак им се е наложило да ограбват тия, дето освобождавали.
Laughing Laughing Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
krasavitsa
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 08, 2007
Мнения: 888

МнениеВъведено на: 20 Сеп 2012 10:30:44 » Отговори с цитат върни се горе

angar написа:
Съгласен съм с вас, Красавице и Папакот. По-точно вие се съгласихте с мене от първия ми постинг, че днешната социалистическа партия, а като следствие и нейния официоз, не са това, което трябва да бъдат.

Ангар, ти си верен член на партия, която не съществува вече 20 години. Смешно ми е, че го разбираш чак сега.
Иначе си те обичаме и сме сигурни, че си свестен човек, пък и я какви хубави майтапи си правим заедно...
Laughing Laughing Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 20 Сеп 2012 15:15:23 » Отговори с цитат върни се горе

krasavitsa написа:
angar написа:
Съгласен съм с вас, Красавице и Папакот. По-точно вие се съгласихте с мене от първия ми постинг, че днешната социалистическа партия, а като следствие и нейния официоз, не са това, което трябва да бъдат.

Ангар, ти си верен член на партия, която не съществува вече 20 години. Смешно ми е, че го разбираш чак сега.
Иначе си те обичаме и сме сигурни, че си свестен човек, пък и я какви хубави майтапи си правим заедно...
Laughing Laughing Laughing

Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 21 Сеп 2012 15:08:46 » Отговори с цитат върни се горе

krasavitsa написа:
Ангар, моля те да не пишеш за ботушите на Албатрос, защото се сещам за лачените виенски бални ботуши на Христо Ботев, с които е тръгнал да освобождава българите - вместо да помисли с какво ще храни 200-та души, които е повел, та пак им се е наложило да ограбват тия, дето освобождавали.
Laughing Laughing Laughing

Изящно чувство за хумор, Красавице, поздравления! Very Happy Very Happy Very Happy
Алби
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 21 Сеп 2012 20:01:56 » Отговори с цитат върни се горе

yotovava написа:
Къде отиде вярата в човека, да се надяваме все пак Smile)))))) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Не търси пък ти сега под вола теле, Валюше, за каква вяра в човека става въпрос там, където един бос в литературната нива човечец се кефи на надувните си музи? Idea
Туй то.
Алби
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 22 Сеп 2012 15:18:40 » Отговори с цитат върни се горе

Albatros написа:
krasavitsa написа:
Ангар, моля те да не пишеш за ботушите на Албатрос, защото се сещам за лачените виенски бални ботуши на Христо Ботев, с които е тръгнал да освобождава българите - вместо да помисли с какво ще храни 200-та души, които е повел, та пак им се е наложило да ограбват тия, дето освобождавали.
Laughing Laughing Laughing

Изящно чувство за хумор, Красавице, поздравления! Very Happy Very Happy Very Happy
Алби


Уви, никакво чувство за хумор в тази реплика на Красавица няма. Всичко друго може да има, само не и чувство за хумор. Толкова не на място ми изглежда, че не ми се иска дори да се замислям над нея.

Аз за пръв път чувам за някакви лачени ботуши, но и да е имало такава подробност, тя си е имала причина. И в никой случай не омаловажава или с нещо да накърнява или опорочава подвига на Ботев. Или други ботуши е нямал, или така е решил че трябва да бъде - да тръгне към гибелта си като на бал.
Твърде малък се считам, а и всички други считам за твърде малки пред Ботев, за да го съдим. За да осъждаш гения, трябва да се смяташ за по-голям гений от него.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
krasavitsa
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 08, 2007
Мнения: 888

МнениеВъведено на: 22 Сеп 2012 18:35:15 » Отговори с цитат върни се горе

Ангар, много преди нас някой е съдил Ботев и е отсъдил, че е герой. (Гений го наричат само в литературата.) Защо да сме по-малки или по-глупави от онзи, който някога го е съдил? Всяко поколение има право и дори задължение да преоценява ценностите на предишните поколения, в противен случай няма да има прогрес.
Като спомена “подвига на Ботев”, рекох да видя по речници какво е “подвиг”. Общо взето било “безкористен акт, героическа постъпка в трудни условия”. А като потърсим кой е герой, общо взето пише, че е човек, който е извършил подвиг. Но никъде не пише, че герой е този, който е загинал, или че ако загинеш, непременно си извършил подвиг.
Ако не се съсредоточим върху акта, постъпката – сиреч – извършеното действие, влизаме в омагьосан кръг.
Но тези размисли са извън тази тема, така че – нека поздравим Албатрос и да му пожелаем още дълго да ни радва с хубави стихотворения.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
poet2008
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 27, 2012
Мнения: 16

МнениеВъведено на: 22 Сеп 2012 22:02:22 » Отговори с цитат върни се горе

krasavitsa написа:
Ангар, моля те да не пишеш за ботушите на Албатрос, защото се сещам за лачените виенски бални ботуши на Христо Ботев, с които е тръгнал да освобождава българите - вместо да помисли с какво ще храни 200-та души, които е повел, та пак им се е наложило да ограбват тия, дето освобождавали.
Laughing Laughing Laughing


A да беше и прочела, че това не са неговите ботуши, и че са с два номера по-малки, и че той с тях крачи през цялото време, без да се оплаква?
Няма да ти казвам чии са, прочети малко и ще разбереш, как Ботев поема четата последния момент, след като един Велик войвода, на който му е и платено добре, си остава у Сърбията, а Ботев му се налага да води четата.
П.С. Четата си има военен командир, има си и хора в щаба, които отговарят за снабдяването и. Както и доста турски лири, с които плащат агнетата на разни овчери. Всъщност да ти спра и следващия въпрос - до убийството на Ботев, четата има 9 убити и 15 ранени, което за преход през голо поле е направо невероятно. А и белгийските им Шаспота, са стреляли по-далече от маузерите на башибозука и четата /209 души си е съвременна рота/ е имала бойно превъзходство през цялото време.
Ти си от най-кофтия вид - не знаеш, некомпетентна си, но силно мразеща!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com