Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 435
ХуЛитери: 5
Всичко: 440

Онлайн сега:
:: AlexanderKoz
:: Teoman
:: malovo3
:: LeoBedrosian
:: Icy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Фабрика за презервативи
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
50%
 50%  [ 8 ]
4
12%
 12%  [ 2 ]
3
18%
 18%  [ 3 ]
2
6%
 6%  [ 1 ]
1
12%
 12%  [ 2 ]
Всичко гласували : 16


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 29 Фев 2012 17:08:33 » Фабрика за презервативи Отговори с цитат върни се горе

Като дойде лято, идва и профилактиката на ТЕЦа- две мъчителни седмици без топла вода за жителите на по-големите градове. Какво точно правят-почистват дезинфекцират, баят да издържи до следващата година, тяхна работа, но от край време наричат тези свещенодействия „профилактика”. И недай боже по това време да имаш гости от чужбина, които нямат централно отопление.
И така, пристига си синът ми от Америка за ваканцията и води най-добрия си приятел Дейвид. Посрещам ги на летището и дълго чакам да излязат - митнически проблем. По това време много неща липсваха в България, та и двамата се бяха заредили с с по няколко топчета тоалетна хартия. Митничарите бяха отваряли надлежно всичките топчета, презервативите и цигарите на Дейвид.
Докато стигнем до къщи, яда им мина и още не отворили багажа си, хукнаха да изучават софийските улици и барове. Прибраха се рано, все пак бяха уморени от дългия полет. На Дейвид очите святкаха и само повтаряше:”Ох колко много хубави момичета има в София! От къде толкова хубави момичета по улиците?”
И тогава дойде реда на топлата вода. Обясних криво-ляво, че трябва да се къпят с вода, стоплена в кофи, защото ТЕЦът е изключен за профилактика. Синът ми, на далеч по-добър английски повтори обяснението, но използва също думата „профилактика”. Дейвид първо се стъписа, но после смело каза: „Аз съм бил четири години в Аляска и никаква студена вода не ме плаши!” и взе студен душ, който след толкова емоции му се отрази добре.
На другата сутрин сервирам закуска и обсъждаме плановете къде да ходим и какво интересно да покажем на Дейв. И тогава той изтърсва: „Аз искам да видя гигантската фабрика за презервативи”. Споглеждаме се със сина ми и го питаме:
„Каква фабрика, какви презервативи, ще купим от магазина”, имайки предвид отворените от митничарите. А той: „Нали ми казахте, че нямате топла вода, защото Топлоцентралата работи изцяло за фабриката за презервативи, която консумира всичката топла вода на града!?”
Голям смях падна! Милият, за млад мъж, развълнуван от хубавиците на София, думата „профилактика” можеше да значи само едно - профилактика на секса.
До ден днешен Дейв разказва тази история като виц.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 29 Фев 2012 19:53:31 » ... Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
Изгубено при превода!?
Very Happy
Или намерено в повече?! М?
Very Happy
Успех!
5

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 29 Фев 2012 23:17:27 » Отговори с цитат върни се горе

Това е супер! Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
kasiana
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2009
Мнения: 236
Място: Козлодуй - Русе

МнениеВъведено на: 01 Мар 2012 14:01:55 » Отговори с цитат върни се горе

Супер Very Happy Very Happy Very Happy

Успех Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
dedenze
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 22, 2009
Мнения: 3
Място: София

МнениеВъведено на: 05 Мар 2012 12:28:21 » Оценил ни е по най- голямото достойнство ! Отговори с цитат върни се горе

Един ТЕЦ не стига явно, за профилактиката на секса ... Laughing Rolling Eyes
Успех !
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Jenia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 31, 2011
Мнения: 321
Място: Германия

МнениеВъведено на: 05 Мар 2012 14:07:45 » Отговори с цитат върни се горе

Аз нещо не разбрах вица. Как така профилактика на секса? Това някаква игра на думи ли е? Embarassed
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
tomatroev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 27, 2009
Мнения: 168
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 07 Мар 2012 15:24:51 » Отговори с цитат върни се горе

Да, като виц, само дето не можеш ги измисли тези езикови недоразумения, кой да предположи!

Успех!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
raiavid
Гост





МнениеВъведено на: 11 Мар 2012 20:54:07 » Отговори с цитат върни се горе

Хитро по нашенски! Успех!
burnata
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 04, 2009
Мнения: 3

МнениеВъведено на: 15 Мар 2012 16:55:11 » Re: Фабрика за презервативи Отговори с цитат върни се горе

konkurs написа:
Като дойде лято, идва и профилактиката на ТЕЦа- две мъчителни седмици без топла вода за жителите на по-големите градове. Какво точно правят-почистват дезинфекцират, баят да издържи до следващата година, тяхна работа, но от край време наричат тези свещенодействия „профилактика”. И недай боже по това време да имаш гости от чужбина, които нямат централно отопление.
И така, пристига си синът ми от Америка за ваканцията и води най-добрия си приятел Дейвид. Посрещам ги на летището и дълго чакам да излязат - митнически проблем. По това време много неща липсваха в България, та и двамата се бяха заредили с с по няколко топчета тоалетна хартия. Митничарите бяха отваряли надлежно всичките топчета, презервативите и цигарите на Дейвид.
Докато стигнем до къщи, яда им мина и още не отворили багажа си, хукнаха да изучават софийските улици и барове. Прибраха се рано, все пак бяха уморени от дългия полет. На Дейвид очите святкаха и само повтаряше:”Ох колко много хубави момичета има в София! От къде толкова хубави момичета по улиците?”
И тогава дойде реда на топлата вода. Обясних криво-ляво, че трябва да се къпят с вода, стоплена в кофи, защото ТЕЦът е изключен за профилактика. Синът ми, на далеч по-добър английски повтори обяснението, но използва също думата „профилактика”. Дейвид първо се стъписа, но после смело каза: „Аз съм бил четири години в Аляска и никаква студена вода не ме плаши!” и взе студен душ, който след толкова емоции му се отрази добре.
На другата сутрин сервирам закуска и обсъждаме плановете къде да ходим и какво интересно да покажем на Дейв. И тогава той изтърсва: „Аз искам да видя гигантската фабрика за презервативи”. Споглеждаме се със сина ми и го питаме:
„Каква фабрика, какви презервативи, ще купим от магазина”, имайки предвид отворените от митничарите. А той: „Нали ми казахте, че нямате топла вода, защото Топлоцентралата работи изцяло за фабриката за презервативи, която консумира всичката топла вода на града!?”
Голям смях падна! Милият, за млад мъж, развълнуван от хубавиците на София, думата „профилактика” можеше да значи само едно - профилактика на секса.
До ден днешен Дейв разказва тази история като виц.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com