Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 445
ХуЛитери: 2
Всичко: 447

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: hunterszone

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - "Очи за себе си'2010" - награждаване и купон :)
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
varq2
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2008
Мнения: 39

МнениеВъведено на: 06 Апр 2010 08:25:33 » Честито и от мен,Светлана! Отговори с цитат върни се горе

От една година не спирам да чета всичко, което публикуваш в "Откровения". Нещо повече, търся го специално, когато искам да се избавя от тежестта на ежедневието. Благодаря, че те има!Поздравления!
Варя

_________________
Феникс
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
svetlanal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 23, 2007
Мнения: 29

МнениеВъведено на: 31 Юли 2010 05:27:57 » Отговори с цитат върни се горе

А сега, когато използвах и последната част от наградата, дойде време да разкажа. На мен все не ми се вярваше, че това ми се случва, аз просто написах няколко реда, а то...
Една седмица на морето в компанията на Красимир Тенев...Двете първи места от конкурса заедно, беше невероятно!!!
Ние не бяхме в Бриз 2, ние бяхме в Рая. Незабравимо изживяване!!! Благодаря на Митко Динев, за този подарък, който ни поднесе!!! Благодаря на персонала на хотела, на всеки един от тях, защото ни караха всеки ден да се чувстваме специални. На Мариана Иванова, на Марти, Ицо, Деси, Галя. Тези имена успях да науча. Всички сякаш не идваха на работа, а идваха само заради нас, за да направят деня ни по-хубав! Очаровани сме, бъдете все така лъчезарни!!!
Ваня Маркова ни покани на среща, докато бяхме във Варна . Благодаря ти Маркони, за това, че някога, преди десетина години ти е хрумнала идеята за този конкурс. Бъди жива и здрава, огромно благодаря!!! Ако не беше ти, за каква награда щях да говоря днес?!
Благодаря на Валка, за добрата организация!!! Хич не е шега работа това.
Бях пратила един фейлетон за конкурса и се чудех дали да пиша още, тогава Хипо ме насърчи:
- Напиши, може първият да не се хареса, конкурсът ти дава още две възможности.
- Колко си прав!
И написах три и трите бяха номинирани.
Така че, благодаря ти, Хипо!!!
Благодаря на Евгения Маринчева, която спонтанно е решила да дари картината си... за трите номинации...на мен!!! Картината ти краси дома ми!!!

Хора, всеки от вас по отделно е много специален за нас. А заедно правите чудеса!
И така. Говорехме си с Майстора, докато бяхме на морето. Ако бяхме дошли по различно време, пак щяхме да изкараме хубаво, но колко е по-хубаво с готина компания. Ако бяхме получили някаква сума пари, си мислим, че щяхме да почерпим, после да платим някоя и друга сметка и даже можеше да не останат пари да си купим нещо за спомен от първото място. Така че и двамата сме на мнение, че получихме най-точната награда – почивка на морето и си оставихме незабравими спомени, тях дори не могат да ни ги откраднат.

Митко Динев, на теб още едно огромно благодаря, ти ни направи щастливи, аз дори не съм очаквала такава награда! Не че нямаше да ходя на море. Не че нямаше да си се поглезя, както си мога, но...А ако някой не може да си го позволи...значи му подаряваш...мечта!!!
Първата вечер вдигнахме наздравица за победителите, за първите места в поезията и прозата от конкурса „Очи за себе си” .
- Сега да не ни питате защо до късно седим пред компютрите, ето наградата за труда ни! – така запушихме устите на нашите половинки. А те ни бяха благодарни, че сме ги довели на почивка с труда си. Поне в началото, после им омръзна да слушат колко сме велики.
Много често, когато имаме проблеми, тичаме в някоя църва и се молим за помощ. Когато молбата ни бъде изпълнена, от късмета или по Божията воля, много често забравяме да поблагодарим. Аз не забравям и затова ми се случват чудеса. И знам, че да ти се случи нещо хубаво, освен теб се е погрижил и някой друг, не живеем сами на този свят. Ако съм написала нещо хубаво, някой ме е вдъхновил. Ако съм получила награда, някой се е погрижил за това.
Но си мисля, ако не беше добрата воля на Митко Динев, ние пак можем да си пишем. Награди сме печелили, ама такова готинo море, не бяхме.
Как сте се справили да организирате, да събирате, да тичате, да...Само вие си знаете! Но се е получило и то...наистина много добре! Аплодирам ви!!!
Не знам дали ме разбрахте, аз съм много емоционална и обяснителна, но исках да кажа, че ако Ваня Маркова, не беше се потрудила, Валка, ако не беше също така, Митко Динев, ако не беше толкова добър към нас, нямаше на кого да благодарим за чудесното море, което изкарахме в хубавата Варна!!!
Искам да ви кажа, искам да знаете, това не е само конкурс, това са идеи, труд, тичане, търсене и добра воля и сте се справили, както трябва! Даже по-хубаво отколкото си го представях!!! Голями сте!!! Вие правите хората да са щасливи, така че бъдете щастливи! Желая ви здраве, любов и във всичко късмет, за да го раздавате на другите, което всъщност и правите...за нас!!!
Съжалявам, че написах, че няма да участвам в конкурса, за да изпитат и други това, което аз изживях, радостта и любовта, която получих. Искам и други да го преживеят, а сега ми се иска всичко пак да се повтори, но – казана дума...И друго – по-лесно е да спечелиш първо място, по-трудно е да го задържиш, така че вече ще се старая повечко, пак благодарение на вас.
Сега вдигам тост за ваше здраве. Е, Наздраве! Да сте живи и здрави!!! Сигурно едно Благодаря не стига за труда, който сте положили, за да се чувстваме ние добре, но и без него не може, така че Благодаря и дано ви се връща стократно това добро, което правите за другите!!!
Казах ли ви Благодаря?!
Very Happy
А че ви обичам?!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
maistora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 19, 2009
Мнения: 17

МнениеВъведено на: 31 Юли 2010 12:35:17 » Отговори с цитат върни се горе

Съгласен съм със всичко казано от Светлана и няма да го повтарям дословно. Само бих добавил към имената на администраторите и Силвия, тяхната шефка, която ги беше инструктирала да се отнасят така мило с нас. Но това отношение се дължеже и на техния професионализъм и добро възпитание, също и на високото реноме, което хотелът подържа. Не планирах тая година да ходя на море.
Тъй като (все още) не съм изявен прозаик ще цитирам това, което написах в книгата за похвали и оплаквания на тръгване от хотела.

С дълбока благодарност
Прегръщам персонала –
Обгрижваше той харно
Почивката ни цяла.
Прекарахме добре!
Довиждане Море!

Напускаме хотела…
Изпълва ни тъга…
Море, шезлонг, омбрела
ще липсват но с шега
стиха си ще приключа.
(Дано да се получи.)

Прекрасен бронзов тен
Наместо да добия
аз станах рак червен.
Изтривам се с ракия
отвътре и от вънка –
това е лек та дрънка.Smile

Сега за Митко Динев
оставям тук „Домашна”
да пийне щом намине
за кеф и здраве наше.
Дано му Бог дарява
любов, късмет и здраве!

И от мен наздраве! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
RockAround_theCock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 20, 2010
Мнения: 151
Място: В спасителната лодка си греба... към хоризонта, който ме очаква!

МнениеВъведено на: 31 Юли 2010 19:36:53 » svetlanal - учуди света на сайта... :D Отговори с цитат върни се горе

Цитат:

Казах ли ви Благодаря?!
Very Happy
А че ви обичам?!

... за да не цитирам целия текст...

Ама ти си била много емоционална фурия!... Very Happy , Very Happy , Very Happy

Може и не-конкурсно да ни показваш по нещичко, от това което си пишеш...

Wink)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

_________________
Ще ти говоря за любов, а ти - не чувай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 01 Авг 2010 08:45:55 » !!! Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
И аз с умиление си спомням своята седмица в Рая, наречен Бриз2. Всичко там е премерено перфектно, пипнато както трябва и красиво, красиво...
Very Happy
Пак се размечтах...
Very Happy
Получавал съм и други награди, но за тази, която Митко Динев осигури, остави много топъл спомен в душата ми!

ХвалА!!!

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 03 Авг 2010 18:48:56 » Аде сега стига четки! Отговори с цитат върни се горе

Краставите магарета винаги се надушват. Спомням си невероятния повод за този конкурс Трубадур и Дон Кихот. Вече не се появяват в сайта и им загубих дирите. Славните пет конкурса, когато нямаше пари, нямаше Бриз ІІ, карахме я само на огледалцата/ те си останаха запазена марка/ разни химикалки, книги и пуловери по едно време. Да са живи и здрави Хипо И Светлето/ Котката/, които толкова години изтегляха конкурса за да ни го сервират на тепсия във Варна. После се присъедини Митко Динев, после намерих пари от спонсор, после сама си станах спонсор на конкурса, но миналата година и ние го закъсахме, но пък админа се бръкна. Мъчно ми е, че Котката тази година не дойде, но пък Валка се справи блестящо. /тя и миналата година се справи, а по-миналата беше фаворит/.
ПРИЯТЕЛИ ПРЕДПОЛАГАМ УСЕЩАТЕ ЧЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА СЪПРИЧАСТИЕ И СПОДЕЛЕНА ЕНЕРГИЯ. ТОЗИ САЙТ ПРОМЕНИ НА МНОГО ХОРА ПРЕДСТАВИТЕ ЗА ОБЩУВАНЕ - ТЕ ПРЕОДОЛЯХА СТРАХОВЕТЕ СИ И ИЗЛЯЗОХА ОТ АНОНИМНОСТ. СТРАХОТНО Е ЧЕ МНОГО ОТ ВАС СЧИТАМ ЗА ПРИЯТЕЛИ, ХОРА С КОИТО МИ Е ПРИЯТНО ДА СЕ ЧУВАМ, ДА РАЗМЕНЯМ МИСЛИ, ДА СРЕЩАМ... ТО Е НЯКАКВА МАГИЯ.
Радвам се за таз годишните победители и че са отмъстени пред половинките си - все пак ги заведоха на море! Благодаря на всички, които със своята съпричастност правят конкурса възможен и успешен. До нови срещи през 2011 този път в галерия "Арт Маркони" .

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com