Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 712
ХуЛитери: 2
Всичко: 714

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Проект „Поети благодарят на Земята”
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Omaia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 06, 2007
Мнения: 263

МнениеВъведено на: 28 Фев 2010 11:02:11 » !!! Отговори с цитат върни се горе

Неукротима, кипиш от идеи. Smile
Поздравления за тази!
Успех в реализацията й!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 28 Фев 2010 12:15:58 » Отговори с цитат върни се горе

gitchka_gramatikova написа:
Готово: http://gitchkagramatikova.blogspot.com/
Позабавихме се, но се надявам, че не сме закъснели фатално.
Пожелавам успех на проекта!

Фатална закъснялост? Моето верую е, че такъв филм не съществува. За каквото и да се отнася.
Освен когато не сме гушнали букета...
Проектът ти благодари!
Smile

fingolffin написа:
Успех, Рейни!

Благодаря ти, елф! Разчитам и на твоето дупе...

Elishka написа:
Приятелко, надявам се от сърце да ми повярваш, че искрено съжалявам за нещата, които направих и не направих за теб в последно време. Знам, че си заслужаваш всичките подадени ръце. Моите ги имаш отдавна и ще "копая" до последно с теб навсякъде - в почвата, в съзнанията... където е нужно! Няма кауза, която да не е оплюта, омърсена и неразбрана от определен тип хора. Всъщност, пука ли ти? "Няма ненаказано добро." Не съм имала никога амбиции да издавам книги, но посредствеността и нарцизима ме карат да взема отношение заради всички, които не поемат отговорност за действията си. Благодаря на Румяна Лакерова за поста. Казала е всичко, което и аз бих. Няма да повтарям думите и. Брой ме като една съвсем естествена част от проекта и ако щеш от живота ти... Няма да се оттървеш от мен! Smile

Обичам те, инж. д-р Рейни! Smile Wink

Ами пука ми. За добро или лошо не съм перде, нищо че не си личи и спускам често пердетата. И да, няма ненаказано добро, права си. Личен опит.
Само че без него немедленно трябва да започнем копаенето, но не за дръвчета, а за собствения си трап.

Бе ти внимавай какво казваш, че след подобни думи ставам неукротима в исканията си!
Twisted Evil SmileSmile

beche написа:
Начинанието и темата си струват да ги има в челната.Smile)

Благодаря за позитивния ритник!
Smile

rajsun написа:
Бастунчето ще посадя - и пак съм "ЗА")))
Поздрави!

Райчик, успя да ме усмихнеш като за световно...
Smile

vesi_lina написа:
Very Happy
Брой и мен Галче...
И стискам палци за всичко,което ще...СТАНЕ!

Как така ще пропусна Ашвак? Все едно да си забравя сърцето зад ъгъла...
Smile
Категорично ще стане!

Omaia написа:
Неукротима, кипиш от идеи. Smile
Поздравления за тази!
Успех в реализацията й!

Не е точно така. И аз съм нормален човек, и аз се уморявам. От всичко...
Слава Богу, заслужила съм приятели в живота си, от които мога да заредя изчерпания си (в критични моменти) акумулатор. Ти също го доказваш.
И имаш искрената ми благодарност!

_________________

Сега делово...
Мълчанието ми не е породено от стремеж към оригиналничене, а единствено от желанието ми да съм точна, конкретна и ясна по отношение на новини. Затова и се въздържах, исках с факти. Съвсем скоро ще ги оповестя публично.
Сега единствено ще потвърдя, че имаме вече определен парцел. Бих казала, твърде привилегирован...
Той ще бъде наш. И ще имаме реалния шанс да проявим цялата си креативност и като идеи, и като осъществяване. Иначе казано, няма да имаме вечните словесни оправдания като (мрънкащи) хора (единствено) на словото.
Надявам се да ви дам детайли в съвършено обозримо бъдеще. Дано определени хора и техните далаци оцелеят от пресата ми. Smile
И започвайте да подготвяте книжки за децата...

Делови послеслов: Брутално искрена съм и ще си позволя да проявя тази си черта отново, и то леко нелицеприятно.

10 730 регистрации (чудесно знам колко тази цифра е реална), но ежедневно има стотици реални посещения. А сега погледнете табличката със събраните суми и си дайте сметка колко точно са протегнали ръка (броят се на пръстите на същите тези ръце) и колко сме... хм... ще преглътна точната си дефиниция.

Много моля, не смятайте, че не си давам сметка за нуждите от един лев навсякъде и за всичко. Смятайте ме за наивник, откачен глупак, каквото там ви хрумне, но не и за безчувствен идиот. Знам точно как стоят нещата. Само че...

Само че в момента правим пролетно почистване на собствената си къщичка и мисля струва си двете левчета (половин кутия цигари) инвестиция за по-свеж въздух, а не друг отново (в български стил) да ни го даде.

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 17 Мар 2010 21:54:55 » Отговори с цитат върни се горе

Уважаеми приятели и (не)познати,

Време е да ви информирам за развитието на Проект „Поети благодарят на Земята”.

Анонсирам официално парцел от кадастралния план на гр. Пловдив - Ротари парк, до СОУ „Свети Седмочисленици”, Парцел III, Обществена зеленина, квартал 9, жилищна група А -1, 2, 3 по плана на ж.р. Тракия, предоставен ни от Община Пловдив за нашите цели.

Image

Поради доказаната истина, че една картина въздейства на сетивата многократно повече от каквито и да било думи (дано не ме линчувате за тези слова, но съм откровена), специално реших да „кача” картинката, макар и като безполезна в този си вид, а за истински заинтересованите съм направила копие, където могат да я видят в реален мащаб 1:1500.

Надявам се да ви тежи достатъчно... Защото зад тази „картинка” и правото да ви я анонсирам публично стоят усилията на определени хора и институции, но и от етичност, и от професионализъм оповестявам преди всичко, че Проектът в Пловдив има пълната подкрепа и се реализира под патронажа на кмета на града г-н Славчо Атанасов. В тази връзка всички анонси и прояви, отнасящи се до Първата реализация на Проект „Поети благодарят на Земята”, освен с логото на Хулите ще бъдат съпътствани и с герба на гр. Пловдив, затова за мен е истинско удоволствие да го поставя първо в основия медиен партньор на Проекта – сайт Хулите.

Image

Личните си благодарности към някои от споменатите хора ще запазя за един друг момент и място, а сега отново и от етичност, и от професионализъм държа да оповестя подкрепата на инж. Гиньо Матев – кмет на район Тракия, който ни подаде изключително здрава и сериозна ръка и в рамките на своите правомощия, но и далеч над тях, застана до и зад нас, както и съдействието на г-н Александър Константинов, замeстник-кмет „Общинска икономика, транспорт, екология и здравеопазване” и г-н Христо Минков, директор на „Екология и опазване на околната среда”, от когото получихме генерална координация по отношение работен проект, както и съдействия и идеи в чисто делови план.

От ОП „Градини и паркове” в лицето на неговия директор г-н Иван Георгиев получихме потвърждение за подкрепа с определен посадъчен материал, което с оглед скромните (като поет бих използвала думата мършави) средства е нещо, на което разчитах. Това далеч няма да ни е достатъчно и имам алтернативни идеи, за които ще ви информирам при постигнати резултати, но държах да кажа истината и заради благодарност, и заради самата истина.

И защото сме си дали дума с въпросните и споменати хора за бягство от тщеславието и не само, ще ме „изтърпите” да кажа, че нищо не става без не-тщеславни „черноработници” (надявам се не е нужно да обяснявам кавичките) като г-жа Добрева – гл. експерт Дирекция „Екология и опазване на околната среда" и г-жа Албена Николова – началник отдел „Екология", район "Тракия". За момента не мога да ви дам информация за самите насаждения, но и това ще стане, работим по въпроса...

Отварям скоба: Написах ви черно на бяло още в началото как считам, че не е по силите на никого „спасяването на света", но категорично е по силите на всеки от нас да сложи едно камъче в градежа на темелите му. Без значение за какво се отнася. Доказвам ви го. Тръгнала съм от кота нула. Само и единствено с подкрепа на единици приятели. Дано поне малко се убедите в някои истини, макар и относно една толкова... хм... безполезна за много идея. Затварям скобата.

Съвсем неофициално искам да споделя, че планираме 24 април, събота, за Деня Х – достатъчно отдалечен от големи празници, достатъчно близо до Деня на Земята (която експлоатираме съвършено безскрупулно) и достатъчен носител на Пролетта във всеки един смисъл, но нека все пак ви го потвърдя официално, когато имаме готовност. Споделям датата единствено заради многото личности – не случайно използвам този именно епитет, които действително планират да дойдат от цялата страна и е редно да имат представа, макар и смътна, кога.
Само да кажа, че които закъснеят или не успеят да си бучнат и окопаят дръвчетата (щях да напиша „изкопаят дупките”, но подозирам, че ще ни сработи черното чувство за хумор и се въздържах), от задължителния вечерен купон, който ще си спретнем, ще си продължат на тръстиката и в неделята, така че никакво измъкване не предвиждам!
Smile
Обаче съвсем официално мога да ви оповестя факта, че ще бъдат поканени да се забавляват с нас – държа на думата „забавлявам”, деца от Домове за сираци...
Искаше ми се добавъчно да (се) зарадваме и (чрез) тях, като успеем да им бъдем и от полза, но с темповете на съдействие към Проекта розовите ми очила сериозно са се запотили... Поне можем да им направим богата библиотека, така че моля да помислите отсега сериозно за личните си възможности.

Така... В обозримо бъдеще ще ви информирам за всяка новост или промяна относно Проекта. Започнах с една „картинка”, ще финализирам сравнително деловото си изложение с друга.
Когато разговаряхме за различните ни идеи преди много месеци, Камелия Димитрова освен официалното лого на Проекта приготви като на шега и едно друго трогателно-красиво визуално послание. То няма да е част от официална визия или каквато и да е показност, или поне засега не сме го вкарали в каквито и да е рамки, но защото безкрайно му се радвах, когато го видях, иска ми с него да завърша. Преди да го „нарисувам”, ще си позволя леко да „извия” ръцете ви...

Мотивацията да обърнем възприятията си и от консуматори да станем създатели извън думите и теорията – във всички смисли и последици, сякаш не ви трогна никак. Моля да извините множественото число, защото определени хора определено не го заслужават, но да описвам изключенията е твърде патетично, споделям общото си и силно реалистично впечатление. Може пък тази посока да отвори сетивата ви, макар да си мисля, че поради скачеността на вътрешните ни съдове ако сме затапени за едното, то и другото едва ли ще ни отпуши...

Image

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
margi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 21, 2005
Мнения: 124
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Мар 2010 12:06:44 » Отговори с цитат върни се горе

Идеята е великолепнаSmile))Садила съм дръвчета и удоволствието да ги гледаш как израстват пред очите ти е огромно, а за ползата да не говорим.Бройте ме и мен, с вас съмSmile))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
RockAround_theCock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 20, 2010
Мнения: 151
Място: В спасителната лодка си греба... към хоризонта, който ме очаква!

МнениеВъведено на: 20 Мар 2010 17:01:00 » Садим дръвчета - забавлявка за децата... Отговори с цитат върни се горе

Блаагодаря, записвам на календара 24.Април - ако няма промяна...

Very Happy , Very Happy , Very Happy

_________________
Ще ти говоря за любов, а ти - не чувай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
RockAround_theCock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 20, 2010
Мнения: 151
Място: В спасителната лодка си греба... към хоризонта, който ме очаква!

МнениеВъведено на: 20 Мар 2010 17:19:53 » Поети благодарят... и т.н. Отговори с цитат върни се горе

Рейни,
Извини допълнението, но поканата за благотворителност, извинявай, малко куцаичка беше...
Мисля да предложа вариант, тъй като с СМС-и, не Е толкова ефективна (много изтъркано от употреба вече...), а и ако съм разбрал - средствата са за посадъчен материал... или греша??? По ефективно би било - дарение изразено в брой дръвчета, които ще бъдат закупени и засадени от този който дарява и дръвчетата и ги засажда. А за тези, които само даряват, но не могат да присъстват и садят - ще се намери кой да ги засади.
Имената на дарителите би могло да се напишат някъде в началото на засадения участък. Не бих отказал да внеса дарителска лепта, но идеята да я видя "като брой лични дръвчета" - много повече ме импулсира...

Б.Б.

_________________
Ще ти говоря за любов, а ти - не чувай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 21 Мар 2010 00:07:07 » Отговори с цитат върни се горе

margi написа:
Идеята е великолепнаSmile))Садила съм дръвчета и удоволствието да ги гледаш как израстват пред очите ти е огромно, а за ползата да не говорим.Бройте ме и мен, с вас съмSmile))

Само живот да има! Всъщност, именно за него иде реч, да...

RockAround_theCock написа:
Блаагодаря, записвам на календара 24.Април - ако няма промяна...

Very Happy , Very Happy , Very Happy

Надявам се да няма. Стига да сколасаме, щото си е мазало отвсякъде; да не го обявят за работен ден по неведома причина; да получим априори справка от метеорологичната служба на летището, че няма да вали порой или градушка...
Smile

RockAround_theCock написа:
Рейни,
Извини допълнението, но поканата за благотворителност, извинявай, малко куцаичка беше...
Мисля да предложа вариант, тъй като с СМС-и, не Е толкова ефективна (много изтъркано от употреба вече...), а и ако съм разбрал - средствата са за посадъчен материал... или греша??? По ефективно би било - дарение изразено в брой дръвчета, които ще бъдат закупени и засадени от този който дарява и дръвчетата и ги засажда. А за тези, които само даряват, но не могат да присъстват и садят - ще се намери кой да ги засади.
Имената на дарителите би могло да се напишат някъде в началото на засадения участък. Не бих отказал да внеса дарителска лепта, но идеята да я видя "като брой лични дръвчета" - много повече ме импулсира...

Б.Б.

Извинен си напълно. Ще ти отговоря много директно и съвсем не-куцичко.
Ако съм искала да прозвучи било покана, било друго с апломб и силно, а не скопено звучене, имам достатъчно драстично слово, вярвай ми. Не съм желала някой да се почувства притиснат до стената с подобни условия. Защото самото идване е достатъчен жест...

Ти си от Варна, нали така? Мога точно да ти сметна бюджета за едно присъствие тук. Цифрата е доста нелицеприятна. Обикновено хората, които правят подобни жестове, не могат да си го позволят. Но те затова са и устроени иначе. И не ми позволява съвестта и морала да поставям такива бариери. Ако можем да купим 10 дръвчета, толкова ще засадим. Заедно. Точка.

Още прав текст искаш ли? Аз съм идиот. Такъв, какъвто не познаваш. Щом съм дала дума, ще я спазя. Мога да изтегля (пореден) заем и ще купя дръвчета, тор, каквото там още. Имам и други идеи, без тях не бих тръгнала по принцип. Просто идеята тук беше друга, иначе щях да процедирам, както няколко човека „разумно” предложиха – намира се проект с финансиране, като толкова си искам безценната гора и готово. И защото аз очевидно изобщо не съм чувала, та решиха да ме просветлят... Просто идеята е друга.

Всъщност, всяко финансиране е достатъчно изтъркано. По какъвто и начин да е поднесено. Любовта властва в стиховете, в битийността всеки е хард-битийно устроен. Което е нормално и аз не упреквам. Както е съвсем ясно написано, че всеки може и без смс-и. По сметка. За хора и извън страната, немалко има тук. Мисля, че още такова нещо не се е случвало. Просто искахме да улесним максимално хората, както и максимално прозрачно да виждат какво се случва. Може да иде реч за смешни суми, но принципи.

Факт е, че ми е криво. Не от нападките, щото ако всички възхваляваха, нещо много гнило щеше да има, а и като цяло хората са егоцентрици. Не е обида, това са факти. И не защото съм чак такъв наивник, та не го предполагах като опция, независимо че съм наивник, достоен за спечели наградата на века. И не защото съм се тръшнала за тези пари – опитах се да обясня на един господин тук, че да тръгна в пълна тъмница за подобна реализация на проект определено трябва да съм луда и глупава, но не в очарователния смисъл на двете думи. Просто съм удивена от факта, че сме хора на думите единствено, дори за светли и чисти неща, освен когато не сме лично ангажирани или провокирани. И искрено, искрено не се гордея, че съм част от подобна общностна квалификация.

Та, както се повторих съвсем умишлено, идеята тук е съвсем друга, но явно достатъчно друга, за да не е част от хората. Или може би аз съм максималист. Защото все пак гора ще има. И след нея и още. Убедена съм. Ти също. Това е достатъчно условие, за да я има. Защото не си само ти.
Smile
Благодаря ти!

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
RockAround_theCock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 20, 2010
Мнения: 151
Място: В спасителната лодка си греба... към хоризонта, който ме очаква!

МнениеВъведено на: 21 Мар 2010 15:05:17 » О, Господи!... Отговори с цитат върни се горе

Рейни,
Вече е късно да се оправдавам, споря или до-изяснявам...
О, Господи!!!...
Ти даде неподозиран смисъл на думите ми...
След тази Ниагара от мисли, страсти и чувства - вече изгарям от любопитство да те срещна "на живо"!!!

Всичко написано само би нарушило цялостната картина... (вж.подписа...ми...)

Embarassed , Very Happy

_________________
Ще ти говоря за любов, а ти - не чувай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pc_indi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 06, 2005
Мнения: 1081
Място: София

МнениеВъведено на: 21 Мар 2010 19:33:44 » Отговори с цитат върни се горе

И за миг не съм съм се съмнявала и размишлявала над това дали, как и пр. Щом умната и действена Дъждея се е хванала, няма как иначе да е. Само здраве да е и Той да усмихне времето ! Smile И понеже знаеш, че ми попадна едно много хубаво стихотворение на Ивайло Балабанов...


ПОСАЖДАНЕ НА ДРЪВЧЕ

Ще бъде ли милостиво към тебе небето, дръвче?
Врабчета и вятър ли ще ти прати, или градушка,
и лоша ръка няма ли да те отсече,
за да направи от теб приклад за пушка?
И децата, които сега са ти равни по ръст,
ще вържат ли внукови люлки по твойте клони?
Не те ли посях върху огнище на земетръс,
или точно в пътя на танковите колони?
И колко дни ще е дълъг твоят зелен живот?
Дали във синьо, или в барутно небе ще узрееш?
Благославям те, мое малко и нежно дърво:
От люлки дано се пречупиш! Да остарееш!



.... та си помислих, че хубаво би било всеки, който ще участва в засаждането, да напише за благословия на дръвчето(тата), което(които) ще засади, стихче, което като първо листенце да му окачи. Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
midnight_witch
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2005
Мнения: 336

МнениеВъведено на: 06 Апр 2010 12:04:11 » Отговори с цитат върни се горе

Всички приятели и (не)познати, които са част от Проекта или се вълнуват от него, могат да гледат Рейни като гост на Нова Българска Телевизия в магазинното предаване Каталог от 14 часа утре, 7 април.

http://nbtv.bg/

Да й стискаме палци и да й пожелаем успех и повече съмишленици Smile)

_________________
Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен.
Вонегът
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Omaia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 06, 2007
Мнения: 263

МнениеВъведено на: 07 Апр 2010 13:21:27 » :) Отговори с цитат върни се горе

Вече очаквам телевизионната ти изява по NBT, Рейни.
Стискам палци и ти желая успех! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 08 Апр 2010 17:55:19 » Отговори с цитат върни се горе

Интервюто на Галя Радева за NBT може да гледате и в сайта.
http://hulite.net/modules.php?name=Flash_Player&op=fp_file&id=142
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
midnight_witch
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2005
Мнения: 336

МнениеВъведено на: 08 Апр 2010 23:20:02 » Отговори с цитат върни се горе

Радева / Рейни/ пиша бавно , за да не ти сбъркам някоя буква в името, но ако го направя да се знае, че е от блондинска разсеяност , защото не ща да ти купувам ризка. освен ако не ме поканиш на рожден ден, но тва е така да се каже , друга бира Laughing Laughing Laughing

страхотна си Very Happy

р.s. гордея се с теб. Smile

_________________
Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен.
Вонегът
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 08 Апр 2010 23:53:01 » Отговори с цитат върни се горе

Изгледах интервюто на Галя.
Няма да пиша излишни работи, като факта, например, че се радвам и гордея с това, че Галя-Рейни е сред истинските ми приятели!
Рейнич, искам да ти благодаря за всичко, което каза. Иска ми се и да вярвам, че думите ти ще докоснат хората и тяхното "Его" в посоката, която си заложила в проекта си. Мъдри думи - това е!

Живот, здраве и късмет, на 24 април - on line в Пловдив!

Очакваме повече подробности точно в колко часа и къде.
Отсега съм заръчала времето да е хубаво и тъй и ще бъде!

Бих искала и да призова приятелите от цялата страна:
Елате, това е пилотният брой на тази прекрасна инициатива, нека се сберем повече творци, представяте ли си каква енергия ще генерираме?????

До скоро!

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
RockAround_theCock
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 20, 2010
Мнения: 151
Място: В спасителната лодка си греба... към хоризонта, който ме очаква!

МнениеВъведено на: 09 Апр 2010 18:14:31 » Za goliamoto kOpane na dupki... Отговори с цитат върни се горе

А аз - ще чакам информация от теб, Жени... За срещата във Варна, че и в Пловдив...

Wink))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

_________________
Ще ти говоря за любов, а ти - не чувай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com