Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 995
ХуЛитери: 3
Всичко: 998

Онлайн сега:
:: ivliter
:: rady
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Съседи
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
85%
 85%  [ 6 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
14%
 14%  [ 1 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 7


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 13 Фев 2010 10:58:21 » Съседи Отговори с цитат върни се горе

Пазарувам си аз веднъж в кварталния магазин и виждам съседа, който живее под нас. Ники е приятел на синовете ми, на техните години и на техния акъл. Задължително трябва да го закача, защото той види ли ме в някое кафене или където и да е, не пропуска да ми спретне „номер”. Излизам, оставям пликовете в колата и се връщам. Той точно е на касата.
- Извинявайте, Ваше ли е „Бентли”-то на ъгъла? Може ли да го поместите, че е точно до Москвето ми и не мога да мръдна?
- Да, само момент да платя.
- Купуват си коли, а не могат да паркират като хората. На такива, кой им дава книжки се чудя?! – това си мърморя под носа и излизам. Ники ме настига.
- Леле, много ти благодаря, едно маце как ме изгледа! Ей, знаеш ли, в събота съм на дискотека, давам ти петарка да ми „извъртиш” тоя номер пак.
- Събери повече пари от приятелите си и аз ще мина по дискотеките, знам още две - три марки хубави коли. Няма за пет лева да излизам от нас я. Пък и на мен ми се ходи по дискотеки. Ти какво мислиш, като съм на години...О, аз така мога да си докарвам пари. Сетих се, ако пък искаш да разкараш някоя досадница, звънкаш ми и нямаш грижи. Ще влетя в дискотеката и само да не се разсмееш, че ще прецакаш работата ми. Слушай текста, сега го измислих:
- Как не те е срам, жена ти и детето те чакат, ти по дискотеки. Тръгвай пред мен да не се разправяме пред хората, че ще видиш ти. И каква е тая фльорца тука, о...Мога и направо при дисководещия да се явя и да ти издекламирам трите имена и че си забравил да си вземеш децата от детска градина.
- Страхотна си! Аз какви проблеми имах с предишното гадже, едвам я разкарах.
- Пиу! Време е за реклами. Едвам я разкарах, щото много съм готин, много съм секси. Айде не се увличай, познаваме се. Ало, аз съм съседката от горния етаж! Тея ги разправяй на твоите мацки. По-скромно, спокойно, ще ти услужа, ако нещо закъсаш, ама първо да ти намерим какво да разкараш по-късно.
На другия ден, качвам се в метрото и хоп, до мен сяда същия този Ники. Хората изморени от работа се прибират, всеки си гледа в обувките. Съседчето ми бърка в плика:
- Я да видя какво си купила? Ама как водка, бе? Ние няма какво да ядем, тя водка! Децата взе ли от детска?
- Е, нали ти каза, че ще ги вземеш, хубава работа.
- Не, това така не може да продължава.
- Напусни ме де, ама седиш заради парите ми, нали?

Хората се подхилват, ние слизаме и се шмугваме в първото кафене, за да си довършим етюда. Няма как, такава ми е съдбата – несвестни съседи.

Пак съм в магазина, за втори път тази година и тъкмо плащам на касата и чувам:
- Да оставиш мъжа ми на мира!
- На мен ли ми говорите?
- На теб, я! Как не те е срам, с какво го омагьоса толкова, та не се прибира и все при тебе виси?
- Вземи една бутилка водка и ще ти кажа.
- Ами...Добре!
- А и някаква готова салатка също, че нямам много време.
Касиерката ме пита:
- Това...вярно ли е?!
- Не, тя е стара мома. Иска й се, ама кой ще я вземе такава.

Прибираме се заедно и се захващаме да консумираме, така да се каже покупките. По някаква случайност това е майката на Ники, просто да не повярваш. После мъжът ми ме пита защо не пазарувам. Е, те за това! Побъркахме касиерките в супермаркета. Сега се чудят семейна ли съм, разведена или дърта любовница на млад и красив...нещастник. Абе веднага влизам у роля. Изживявам се като фаталната жена...леко пред пенсия. Като се среша и туря червило, го докарвам така да се каже, заприличвам на жена. То с тея съседи, имам ли избор?!Абе, дето вика мъжа ми, за събота и неделя ставам. Той и мъжът ми е един...Да пазарува там, като го влече, аз имам друга работа. Да фалират кафенетата ли иска? Я да слеза до магазина, може да срещна съседа Хари. С него каква веселба пада и винаги сядаме в близката кръчма да пием по една малка. Мъчно ми е за собствениците, много им намаля работата, а са свестни хора. Що да не пием при тях по едно, егати. Криза, криза, ама то и дома не се седи. Добре че са ми съседите, не са па чак толкова лоши. Аз като слушам какви съседи има...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 14 Мар 2010 17:14:24 » ... Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
Това, старите чанти, шапка ви свалям - много сте печени!
Very Happy
5!

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com