Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 741
ХуЛитери: 4
Всичко: 745

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: Elling
:: pinkmousy
:: Heel

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Предколедно преброяване на сродните хулитери
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
lisiza
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 17, 2005
Мнения: 32

МнениеВъведено на: 19 Дек 2009 00:25:29 » Да се запознаеш два пъти... Отговори с цитат върни се горе

Здравей, Жени и това ако не е истина!
Цитат:
"На една изложба, се запознах с lisiza, която беше оставила свой стих до всяка картина. Прекрасни думи, все едно, че някой беше бръкнал в мислите ми и бе изказал всичко. Само където беше прекалено хубаво, аз нямаше да мога така добре да го изкажа! По мое настояване lisiza се регистрира в ХуЛите."

Това което написа за мен е истина, само че се запознахме за първи път през 2005 в галерия Гая, а изложбата - "Хвърчила", и ти така ме напълни с енергия и ентусиазъм, че още хвърча някъде в облаците.
А след това, много скоро на една премиера тази година, седнахме една срещу друга и се запознахме за втори път! Не знам кой път беше по-добрия, но и двата бяха много хубави! Дано седнем пак някъде и се запознаем за трети път! Laughing
Хареса ми твоя поглед назад, има толкова спомени... Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Mariamrad
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 30, 2007
Мнения: 119
Място: Юта, САЩ

МнениеВъведено на: 19 Дек 2009 09:35:37 » Весел празник! Отговори с цитат върни се горе

Жени мила,

Напълни ми душата твоето лирично откровение, което "случайно" открих, а възприятието ти за мен ме трогва и мнооооооого задължава.
Ти си от тези Човеци, които свързват, обединяват души и сърца, градят нови вселени... пръскат светлина и позитивна енергия навсякъде и до всеки, до когото се докоснат. Истински Проводник на ЛЮБОВ и...пак Любов!
Нашата среща с теб и Инди на Централна гара /на път за Пловдив и представянето на книгата на Рейни!/ беше спонтанна, неимоверно "луда", неочаквана и очаквана, сякаш предречена, съдбовна, въпреки и почти непланирана. Имах чувството, че се познаваме цяла вечност.
Дай Боже да има нови, все така наситени емоционално срещи с теб и всички сродни хулитери.

С много обич от близо-далеч,
Мария

П.П. С вас съм довечера макар и само духом. За тези - нетленно присъстващите - няма нужда от резарвации на места, нали? Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Дек 2009 02:48:00 » Отговори с цитат върни се горе

От: ANG
До: PLACEBO
Въведено на: Нед Дек 20, 2009 6:02 am
Заглавие: @


Мила Жени,
трогнат съм от хубавите думи, с които си описала нашето приятелство. Ошашави ме за дълго време. Наистина много много ти благодаря.

Не се появям с този си коментар във форума, където му е мястото, по простата причина, че съм си забранил да участвам във всякакви форуми, с изключение за раждане на човек или книга.

Можем да излезем дипломатично от тази ситуация като ти позволя да копираш ти написаното от мен - ако ти решиш и прецениш това.

Ти си един безкрайно чаровен и богат духовно приятел, радвам се че те познавам.


А. Ангелов

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Дек 2009 02:55:09 » Отговори с цитат върни се горе

Silver Wolfess написа:
Затрогващо написано, Жени! Знаеш си, че обичта ни е взаимна, нали? Very Happy Very Happy Very Happy


Да, мила Лили! Знам го!!! Благословена бъди!
Kiss

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Дек 2009 02:57:31 » Re: Да се запознаеш два пъти... Отговори с цитат върни се горе

lisiza написа:
Здравей, Жени и това ако не е истина!
Цитат:
"На една изложба, се запознах с lisiza, която беше оставила свой стих до всяка картина. Прекрасни думи, все едно, че някой беше бръкнал в мислите ми и бе изказал всичко. Само където беше прекалено хубаво, аз нямаше да мога така добре да го изкажа! По мое настояване lisiza се регистрира в ХуЛите."

Това което написа за мен е истина, само че се запознахме за първи път през 2005 в галерия Гая, а изложбата - "Хвърчила", и ти така ме напълни с енергия и ентусиазъм, че още хвърча някъде в облаците.
А след това, много скоро на една премиера тази година, седнахме една срещу друга и се запознахме за втори път! Не знам кой път беше по-добрия, но и двата бяха много хубави! Дано седнем пак някъде и се запознаем за трети път! Laughing
Хареса ми твоя поглед назад, има толкова спомени... Smile


Привет, Лариса! Така е, два пъти досега сме се запознавали! Smile)) Весели работи Smile))
Щастлива Коледа ти желая!
Kiss

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 20 Дек 2009 03:00:44 » Re: Весел празник! Отговори с цитат върни се горе

Mariamrad написа:
Жени мила,

Напълни ми душата твоето лирично откровение, което "случайно" открих, а възприятието ти за мен ме трогва и мнооооооого задължава.
Ти си от тези Човеци, които свързват, обединяват души и сърца, градят нови вселени... пръскат светлина и позитивна енергия навсякъде и до всеки, до когото се докоснат. Истински Проводник на ЛЮБОВ и...пак Любов!
Нашата среща с теб и Инди на Централна гара /на път за Пловдив и представянето на книгата на Рейни!/ беше спонтанна, неимоверно "луда", неочаквана и очаквана, сякаш предречена, съдбовна, въпреки и почти непланирана. Имах чувството, че се познаваме цяла вечност.
Дай Боже да има нови, все така наситени емоционално срещи с теб и всички сродни хулитери.

С много обич от близо-далеч,
Мария

П.П. С вас съм довечера макар и само духом. За тези - нетленно присъстващите - няма нужда от резарвации на места, нали? Very Happy


Мими, радвам се на "случайността" да откриеш тази тема Smile

Само ти казвам един таен код (но не на Леонардо)
Трите Маймуни
Smile))

Бъди жива и здрава и до нови срещи!
Kiss

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Mariamrad
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 30, 2007
Мнения: 119
Място: Юта, САЩ

МнениеВъведено на: 20 Дек 2009 09:52:37 » Re: Весел празник! Отговори с цитат върни се горе

PLACEBO написа:
Mariamrad написа:
Жени мила,

Напълни ми душата твоето лирично откровение, което "случайно" открих, а възприятието ти за мен ме трогва и мнооооооого задължава.
Ти си от тези Човеци, които свързват, обединяват души и сърца, градят нови вселени... пръскат светлина и позитивна енергия навсякъде и до всеки, до когото се докоснат. Истински Проводник на ЛЮБОВ и...пак Любов!
Нашата среща с теб и Инди на Централна гара /на път за Пловдив и представянето на книгата на Рейни!/ беше спонтанна, неимоверно "луда", неочаквана и очаквана, сякаш предречена, съдбовна, въпреки и почти непланирана. Имах чувството, че се познаваме цяла вечност.
Дай Боже да има нови, все така наситени емоционално срещи с теб и всички сродни хулитери.

С много обич от близо-далеч,
Мария

П.П. С вас съм довечера макар и само духом. За тези - нетленно присъстващите - няма нужда от резарвации на места, нали? Very Happy


Мими, радвам се на "случайността" да откриеш тази тема Smile

Само ти казвам един таен код (но не на Леонардо)
Трите Маймуни
Smile))

Бъди жива и здрава и до нови срещи!
Kiss



Не съм забравила този магичен код. Как бих могла...

Довиждане/чуване, Жени!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
miro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 02, 2004
Мнения: 82

МнениеВъведено на: 22 Дек 2009 01:56:03 » Отговори с цитат върни се горе

жени много хубаво си написала всичко много е искренно още утре ще кажа на катето за това а сега внимавам да натискем по слабо клавишите-и двете дами спят
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
dara33
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 23, 2004
Мнения: 363
Място: София

МнениеВъведено на: 22 Дек 2009 12:21:35 » Така Отговори с цитат върни се горе

прочетох и ме усмихна Smile

Радвам се, че те видях отново на РД на ХуЛите!

Светли и изпълнени с топлина и любов празници ви желая. Пожелавам ви незабравима Коледа!

_________________
Dara33
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Jiva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 21, 2006
Мнения: 160

МнениеВъведено на: 22 Дек 2009 21:00:42 » от любимия град... Отговори с цитат върни се горе

много специални послания си оставила, Жени, и не е важно дали ги заслужаваме, а това, че нещо от срещанията си е заслужавало за теб - значи мисията на сайта се е случила Smile

светло и свято да ти е в празниците - защото го заслужаваш!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
ami
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 07, 2006
Мнения: 312
Място: българия

МнениеВъведено на: 22 Дек 2009 21:46:12 » :) Отговори с цитат върни се горе

Една голяма усмивка за теб Жени - ти ги разбираш тези неща Smile

_________________
Ан.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
phifo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 27, 2006
Мнения: 219

МнениеВъведено на: 23 Дек 2009 09:31:28 » Отговори с цитат върни се горе

Във времето на "Нишките, които се прекъсват", това което правиш е особено ценно.
Привет, Жени! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
nadya
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 26, 2004
Мнения: 259

МнениеВъведено на: 23 Дек 2009 09:34:36 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря, Жени за топлината и приятелството! Smile

Светли празници! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 23 Дек 2009 17:57:48 » Отговори с цитат върни се горе

miro написа:
жени много хубаво си написала всичко много е искренно още утре ще кажа на катето за това а сега внимавам да натискем по слабо клавишите-и двете дами спят


Весела и изпълнена с чудеса Коледа пожелавам на цялото семейство Прашинкови!!!
Smile Kiss

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
PLACEBO
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2005
Мнения: 727
Място: София

МнениеВъведено на: 23 Дек 2009 17:58:49 » Re: Така Отговори с цитат върни се горе

dara33 написа:
прочетох и ме усмихна Smile

Радвам се, че те видях отново на РД на ХуЛите!

Светли и изпълнени с топлина и любов празници ви желая. Пожелавам ви незабравима Коледа!


Благодаря ти за включването, Дара! Щастлива Коледа и от мен!

Kiss

_________________
Не се завръщай...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com