Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 448
ХуЛитери: 5
Всичко: 453

Онлайн сега:
:: mamasha
:: Mitko19
:: Icy
:: LeoBedrosian
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Криминално проявена
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
71%
 71%  [ 10 ]
4
14%
 14%  [ 2 ]
3
7%
 7%  [ 1 ]
2
7%
 7%  [ 1 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 14


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 24 Фев 2009 13:58:28 » Криминално проявена Отговори с цитат върни се горе

- Личната карта, ако обичате!
Подавам я на униформения до скенера на входа на съда. Опитвам се да му натикам в ръцете и призовката, за да ми каже, къде да отида, но той с досада ме отпраща към гишето за информация. „А бе аз тебе мога ли да те ….!” Това последното само си го мисля, докато му отправям очарователна усмивка. Толкова мила, че ме кара да крещя вътрешно. Налага се! Напоследък се старая да се владея и да си трая. Ако бях овладяла навреме тези умения, сега можеше да съм на по-приятно място. Ама то като си навреш колата в преспите, пътища много… Или беше каруцата? Все тая!

А всичко започна с прозаична женска суета и разглеждане на дрешки в магазин. Усетих, че чантата ми олеква и тъй като не се случваше за първи път и вече бях понатрупала опит, бързо открих, че липсва портмонето ми. Кратко оглеждане и натрупания, както вече споменах, нюх ме насочиха към мургава дама, която се правеше, че разглежда оранжев костюм. Не на мен тия! Фрапантната дрешка беше няколко хикса, а дамата – доста дребничка. Сграбчих я за скритата зад дрешката-палатка ръка и измъкнах портмонето си. Тъкмо навреме. Опитваше да го скрие в гащите си, т.е. в панталоните. Прибрах си парите и документите и помолих наблюдаващия ни с интерес мъж да викне полиция. Той отказа. Нямал батерия.
Да си бях затраяла! Ама не! Инат! Магарешки! Обадих се сама.
Междувременно продължавах да държа жената, а тя нареждаше:
- Пусни ме, ма, леличко! Пусни ме, ма, бог да те поживи! И децата ти да поживи! И внуците ти!
Последното определено ми дойде в повече. Стиснах я с неподозирана сила и я погледнах така, че се отказа от всякаква съпротива.
- Ти на кого ще викаш лельо, ма! Я се виж! Не ти трябва да се обличаш в оранжево! И така от километри се забелязваш с тези червени коси! И мисли за собствените си внуци, не за моите, дето ги нямам! - Продължихме да си разменяме нецензурни любезности с шлифовано умение.
Междувременно дружката й се изниза необезпокоявана, мъжът продължаваше да гледа заинтригувано, а продавачката сръчно заключи, за да не ни избяга и заловената. Скоро размяната на псувни трябваше да приключи поради намесата на полицията, която прибра крадлата в патрулката. На мен ми прибраха само документите и ми наредиха да ги последвам. Както мога.

Почаках час-два пред входа на полицията. Пуших цигари и пих вода, докато разказвах на полицаите, как съм изпълнила гражданския си дълг. Само че, както се оказа, изобщо не си бях изпълнила добре дълга. Сгрешила бях, като си бях прибрала доказателството. Трябвало да я съборя на земята и да я задържа така - с ръка и портмоне в гащите. Само докато дойдат. Можело и просто да я снимам за доказателство. Вече съм инструктирана и винаги си нося фотоапарат, но тогава не носех. Накратко само им пропилях времето и им попречих да хванат доста други крадли по правилния начин.

Понечих да се извиня и да си тръгна, но се оказа, че не е толкова просто. Беше подала оплакване срещу мен. За средна телесна повреда. Бях й стиснала силно китката и се очакваше, че ще посинее. Освен това беше бременна, а аз й бях оказала психологически тормоз. За мое оправдание – не й личеше още. За капак беше и непълнолетна. Няма да споменавам, че и това не й личеше. Току виж ме съди и за обида!

Пристъпвам притеснено, потя се обилно, треперя леко, скубя си мислено патешката перушина и се чудя, ще успея ли да не заеквам много, докато се оправдавам. Малтретирала и наклеветила бременно дете от малцинствата! От паното на стената Темида ми намига под поставената на очите й превръзка. „А бе аз тебе мога ли….!”
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
nadya
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 26, 2004
Мнения: 259

МнениеВъведено на: 24 Фев 2009 15:41:44 » Отговори с цитат върни се горе

Няма оправия... Cool

Успех! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 26 Фев 2009 22:17:31 » Отговори с цитат върни се горе

Успех! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pmv
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 29, 2005
Мнения: 19
Място: Пловдив

МнениеВъведено на: 08 Мар 2009 16:44:09 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Извинете,наистина ли сте криминално проявена???Wink))Услех!!! Laughing Laughing Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
Kerazy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 08, 2009
Мнения: 11

МнениеВъведено на: 09 Мар 2009 09:46:27 » Отговори с цитат върни се горе

Успех и от мен!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hahu
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 09, 2009
Мнения: 8

МнениеВъведено на: 09 Мар 2009 19:45:52 » Отговори с цитат върни се горе

Добре е това, но още може! Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com