Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 428
ХуЛитери: 4
Всичко: 432

Онлайн сега:
:: Heel
:: AlexanderKoz
:: LeoBedrosian
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Спал ли съм с теб
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка

5
50%
 50%  [ 7 ]
4
21%
 21%  [ 3 ]
3
14%
 14%  [ 2 ]
2
7%
 7%  [ 1 ]
1
7%
 7%  [ 1 ]
Всичко гласували : 14


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 28 Фев 2009 18:13:03 » Спал ли съм с теб Отговори с цитат върни се горе

Едва не извадих с чадъра си очите му, които се забиха в мен като игла! Къде съм виждала тези очи...Боже, те са! Само тези сини очи напомниха за първата ми любов. Бяха изминали цели тридесет и пет години, без да го видя. Но, защо толкова много се е смалил?! Той ли беше наистина или не... Обърнах се и почти се провикнах:
- Извинете, не сте ли Ганчо?
- Ганчо съм. К`во има? Казвай бързо, чи мъ наваля.
- Познахте ли ме?
- Ни тъ знам... Коя си? К`во мъ интирисувъ! – и опита да си тръгне.
- Мога ли да Ви поканя на едно кафе? – продължих настойчиво.
- Ни съм си зел пенсията и ни моя дъ тъ черпя. Коя си ти, ма? Ни тъ познавам...
- Погледнете ме хубаво, няма как да не ме познаете. – и свалих очилата.
- К`во да тъ гледам! Ни тъ знам! И без очила да тъ гледам, и с очила да тъ гледам, все тая! Чи, кажи коя си, де?! К`во толкоз си съ фанала за мен! Ай, чи мъ наваля!
Стана ми весело. Приютих го под чадъра си и почти насила го поведох към към близкото кафене. Върви той до мен и от време навреме мърмори под нос:
- Мамка му, кажи ми коя си, ни мъ подфърляй тъй, де! Я, чакай! Ти да не си Марияна? – и се закова на място, а сините му очи ме пронизаха изпитателно.
- Не съм Марияна. Знаеш ли, с тебе не сме се виждали от ученическите години. Водеше ме у вас. Майка ти много ме обичаше. Ти ме чакаше след училище, подаряваше ми цветя, изпращаше ме до вкъщи... Знаеш ли, учеше ме да се целувам!
- Я ми кажи, прай`ли ли сме с тебе секс? – Тук изказът, да си призная, беше в още по-цветущ вариант от това, което, драги ми читателю, прочете! Стреснах се.
- Не! Аз бях... още момиче. Не се занимавах с такива работи.- сконфузено поех вината върху себе си. Стана ми неприятно. Защо ли го спрях...
- Щом ни сме, значи няма да тъ помня! Слушай, ма, ти да не си Иваничка ? Не, няма да си ...Аз съм съ .... с нея!...Отде си, ма? Де живейш?
- Сега съм в село Н. При майка си съм за няколко дни. Дойдох си да я видя. Тате почина преди две години и тя остана сама. Иначе съм в София.
- Ей, ти да не си Татяна? Тц! Няма да си... Ако знайш, с нея що пружини съм одрънкал... Лелеее! Бях пазач на един портал. Не ми излизаше от стаичката нощем. Кога спеше с мъжа си, не знам... Ама много добра беше в кревата!
И започнаха да валят една след друга любовни истории и имена на жени, които бяха оставили по-трайни следи от мен в паметта му. Накрая се спря:
- Я, ни мъ мъчи! Няма да тъ помня. Казвай, коя си!
- Имам от теб една снимка с автограф на Лили Иванова, майка ти все искаше да й пея песните, веднъж ти ми я подари. Още си я пазя заедно с една малка твоя снимка, на която си с бял пуловер... Надписана е с много любов.
- Я, чакай, чакай! Да не си... – ме прекъсна той и ми каза името на галено. – Извинявай, ни тъ познах. Много си съ променила. Срам мъ й да вървя до теб.
Огледа ме, пак тръгнахме. Стигнахме кафенето. Беше пълно с народ, Хората, дошли на пазар от селата, се бяха скрили от дъжда и кротко си пиеха безалкохолното. В дъното една маса за двама като че ли само нас чакаше.
- Кажи какво ще пиеш. Кафе, бира... Поръчай си, каквото искаш. Аз плащам.
- Една голяма ракия! Тя, сервитьорката знае от коя. Аз щях да почерпя, ама не съм взел пенсията. Трудоустроен съм от няколко години. Абе, много добра жена имам, и двама сина - по 130 кг са. Готвачи са по морето. Нищо не ми липсва, но взех да пия, все по-сладко ми ставаше. Пиех на ден по една бутилка, после си вървя и, представи си, нищо ми няма! Докато един ден не разбрах как съм паднал на главната. Без да искам! Разбираш ли? Нищо ми нямаше, а се намерих в болницата. Кат` тъ гледам, само тъ излагам, какъвто съм опърпан... Ами ти къде си, как си, семейство имаш ли, кажи нещо за себе си.
Разказах му накратко одисеята си и под предлог, че бързам, викнах
сервитьорката и платих сметката. Едва дочакал рестото от шестдесет стотинки, Ганчо набързо им сложи ръка:
- Я, чакай, не си прибирай парите! Дай ми да си купя две цигари, че ги свърших.
Извадих пет лева и му ги оставих на масата:
- Е, дойде време и аз да те почерпя! Остани си със здраве! - и побързах да изляза. А навън дъждът продължаваше все така кротко да вали. Главната улица се завъртя пред очите ми, а в главата ми кънтеше само едно„Спал ли съм с теб?”.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 01 Мар 2009 12:03:20 » ... Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
И смешно, и тъжно...
Мъжете, като остареем, почваме да недовиждаме...
Very Happy
Успех!

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
butterfly
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 28, 2004
Мнения: 103

МнениеВъведено на: 01 Мар 2009 12:29:58 » Отговори с цитат върни се горе

По-скоро тъжен разказ. Но в тон с живота. Поздрави!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
La_ik
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 26, 2007
Мнения: 64
Място: Дерето край Кратунци

МнениеВъведено на: 02 Мар 2009 16:35:25 » Отговори с цитат върни се горе

Очи в очи със себе си в миналото Smile))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
djungla
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 08, 2006
Мнения: 55
Място: Русе

МнениеВъведено на: 03 Мар 2009 19:05:06 » Отговори с цитат върни се горе

почва смешно, но свършва тъжно... успех!!!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Liulina
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 05, 2004
Мнения: 277
Място: София

МнениеВъведено на: 03 Мар 2009 19:38:28 » не е лош разказа Отговори с цитат върни се горе

реален е мъжета са си такива

_________________
Стъпвай по средата, за да не усещаш бездната ...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com