Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 741
ХуЛитери: 4
Всичко: 745

Онлайн сега:
:: ivliter
:: LATINKA-ZLATNA
:: LeoBedrosian
:: Heel

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Приказките на van-ko
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
glishev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2004
Мнения: 283
Място: София-Белград-Крешентиум-Застрелци

МнениеВъведено на: 12 Сеп 2004 23:14:40 » Приказките на van-ko Отговори с цитат върни се горе

Ето ви тема за чудо и приказ. Случайно прочетох приказките на Хулитер с псевдонима Ванко (van-ko). Страшно се израдвах и отначало смятах, че става дума за страхотно рафиниран чешит, достигнал направо дзенска простота и известна невинна дяволитост в писането. Оказа се, че Хулитерят е седемгодишен! Вижте приказките му и - шапки долу. Направо не е за вярване, че малко момче е способно на такава елегантна работа. Да се ненарадваш.

_________________
Heart shall be bolder, harder the purpose,
prouder the spirit as our power dwindles.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя AIM адрес Yahoo куриер MSN куриер
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 12 Сеп 2004 23:59:07 » Да! Отговори с цитат върни се горе

Присъединявам се.
Ура за Ванко!
Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Vamp
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 22, 2004
Мнения: 274
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 13 Сеп 2004 00:33:50 » Отговори с цитат върни се горе

Наистина много ме израдва детето !!!
Благодаря ти, glishev, че ме светна!
Very Happy

_________________
Summer breeze makes me feel fine
Blowin' through the jasmine in my mind
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
van-ko
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 18, 2004
Мнения: 6

МнениеВъведено на: 13 Сеп 2004 07:56:36 » Re: Приказките на van-ko Отговори с цитат върни се горе

glishev написа:
Ето ви тема за чудо и приказ. Случайно прочетох приказките на Хулитер с псевдонима Ванко (van-ko). Страшно се израдвах и отначало смятах, че става дума за страхотно рафиниран чешит, достигнал направо дзенска простота и известна невинна дяволитост в писането. Оказа се, че Хулитерят е седемгодишен! Вижте приказките му и - шапки долу. Направо не е за вярване, че малко момче е способно на такава елегантна работа. Да се ненарадваш.


Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
dara33
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 23, 2004
Мнения: 363
Място: София

МнениеВъведено на: 13 Сеп 2004 19:13:56 » той си е Отговори с цитат върни се горе

ТАЛАНТ! Very Happy

Браво на това дете с приказно сърце Very Happy

_________________
Dara33
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Ianna
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 26, 2004
Мнения: 71

МнениеВъведено на: 13 Сеп 2004 20:27:39 » Отговори с цитат върни се горе

Признавам си честно-без да ме е срам,че първо не повярвах за възрастта на van-ko.
Обаче после ме хвана срам...
Първо - защото не исках да повярвам,че малкият е по-мъдър от много велики писатели не само от Хулите.
Второ - има какво да науча от него...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Maria55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 09, 2019
Мнения: 5

МнениеВъведено на: 09 Май 2019 12:38:31 » Отговори с цитат върни се горе

Чудесни врати намерих на това място - интериорни врати Бургас и първо смятах да сменям само вратата на трапезарията, че имаше нужда, но сега се чудя дали направо да не сменя всичките наведнъж.


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: Maria55 на 20 Мар 2020 17:19:53 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 10 Май 2019 11:27:04 » Абе, алоу! Отговори с цитат върни се горе

Maria55 написа:
Уау, поздравления на детето. Дано продължи да се развива!

„Детето“ е на 22 години вече!
В последните месеци ми се набива в очи следното куриозно явление – регистрират се никове, които пребивават в сайта точно един ден, нямат коментари, нямат произведения, но пък пускат във форумите пет мнения, именно пет – ни повече, ни по-малко. Разбира се, ни в клин, ни в ръкав. Тази мистерия аз не мога да си обясня – единственото, което ми идва на ум е, че някой, или някои цели/ят да изместят актуалните и значими теми на заден план. Но защо – за мен е непонятно. Maria55, ivaila88, Mihaela_Sys, а TishoZZ се беше изхитрил да пуска реклами, редактирайки мненията си. Сигурно има и други, нямам намерение да ровя, но що щат тези екземпляри в литературен сайт е пълна загадка за мен. Онзи ден пак се пръкна един – mebelsbg.
P.S. Съболезнования и от мен.
daro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 16, 2010
Мнения: 346

МнениеВъведено на: 10 Май 2019 13:42:57 » Отговори с цитат върни се горе

Здравей, Strinka7!
Извинявай за обръщението, но не се ли казваше Красимира? Както и да е.
Това, което си написала за въпросните никове, определено има резон, според мен.
Хайде сега си представи, че някой те попита:
Вярно ли е, че в сайта ХуЛите има 30 000 поета?
Интересно ми е, и ще бъда благодарен да чуя твоя коментар!
.........
А по повод творчеството и коментарите на van-ko, имам дълбоки съмнения за детската възраст на лицето, което наднича зад този ник!
Виждам, че доста уважавани хора са се позабавлявали тогава, а и сега се заиграват... Smile

П.П. Какво означава - "Съболезнования и от мен"?
И то ли... или е неволна грешка, имайки предвид съседната тема във Форума...за Лъчко?

Светъл ден! Smile
...(.)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Strinka7
Гост





МнениеВъведено на: 10 Май 2019 20:05:00 » Отговори с цитат върни се горе

Няма нужда от извинения, Даро – да, така се казвам. Не съм чела приказките на малкия Иванчо Smile, та нямам предположения за възрастта му – позовавам се само на информацията в настоящата тема. Провокира ме неадекватното изказване на потребителката. По повод съболезнованията – да, за Лъчезар са. Не го познавам (попадала съм на неговите произведения в сайта), не познавам и krasavitsa и ми се стори неуместно да се навирам в темата. В същото време пък, разглеждайки форумите, не можех да се направя, че не я съм забелязала и да подмина ей така. Но ще използвам включването си да те поздравя и да ти пожелая всичко най-хубаво във Варна.
P.S. На кого му пука колко "поети" има в ХуЛите, не разбирам въпроса ти. И един милион да са, и десет милиона – все тая. Те Поетите са си колко – 20? 50? 100? 500? Не знам. Пък кухите никове, какво? Те се множат, ама за какво – и аз това питам...
daro
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 16, 2010
Мнения: 346

МнениеВъведено на: 11 Май 2019 10:25:21 » Отговори с цитат върни се горе

Защо да е "...неуместно да се навирам в темата"!? Аз също не познавам krasavitsa, но не мога да остана безучастен към текстовете на Лъчезар, които тя публикува. За мен те са рядка изненада - не всеки ден проблясват дарования.
...
А по повод: "На кого му пука колко "поети" има в ХуЛите, не разбирам въпроса ти."
Погледни въпросът ми простичко, буквално - не ме интересува субективното отношение и квалификацията "поети". Същото е, ако заместя думата с прозаици, романисти, сатирици и пр. Въпросът ми е насочен към обективното - "Вярно ли е?" - почива ли на факти,
можеш ли да потвърдиш, разпространиш или отречеш една неистина (цифрата 30 000), един подшушнат вирус-абсурд, който е лесно проверим? Подир който отговор, щеше да последват и другите ми въпроси:
Може ли лъжата да се използва, за демонстриране пред аудитория на персонална значимост, когато носиш отговорността на значим творец? На кой повече му "пука", какво се случва в литературните ни сайтове - на вирусовложителите или на авторитетните разпространители на заразния фалш? Изобщо, дреме ли им? (колкото на тези гратисчии, за които споменаваш!) А на нас? Докато пишем "очовечаваме" ли се, както ни е завещал светлият ум... или помрачената субстанция не спира на кукурига своите глупости?

Разбирам, че това са въпроси за нова тема във Форума... и затова - млъквам. Smile

Светли дни!
...(.)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com