Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Nela
Днес: 0
Вчера: 2
Общо: 14146

Онлайн са:
Анонимни: 1027
ХуЛитери: 3
Всичко: 1030

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: Heel
:: pastirka

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Конкурс: Хор за булдозер, дъзкорезница и флейта
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Моля, гласувайте за това произведение

5
17%
 17%  [ 7 ]
4
12%
 12%  [ 5 ]
3
17%
 17%  [ 7 ]
2
25%
 25%  [ 10 ]
1
25%
 25%  [ 10 ]
Всичко гласували : 39


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 29 Фев 2008 15:05:28 » Конкурс: Хор за булдозер, дъзкорезница и флейта Отговори с цитат върни се горе

Дойде време за абитуриентския бал на щерката. Знаете какво е – суетнята е по-голяма от малкото истински неща, които трябва да се направят – да се купи тоалет, обувки, аксесоари, да се поканят гостите, да се измисли менюто за почерпването. В къщи беше станало като хан – роднини, два дена преди събитието, влизаха и излизаха, всеки даваше акъл, докато, най-накрая, останахме само нашите си – мъжът ми, децата, баба му Минка, леля Катя и свекърва ми.
Нагласихме се за спане, малко притеснено, верно, ама сЪрце да е широко! В хола разпънахме дивана, и креслото също, и там се подслониха мъжът ми, заедно с баба си и майка си. Аз, с леля Катя – в спалнята, а децата – в детската.
Таман се наслаждавах на първия сън, който, според докторите, е най-полезен, страховит звук ме извади извън строя и ококорих очи. Около 3 минути и половина седях в леглото си. Леля Катя дишаше равномерно, което ме наведе на мисълта, че тя не чува нищо. Почти се убедих, че моите приятели, извънземните, отново спохождат нощите ми. Легнах си, но звукът отново ме изстреля. Наметнах се, и право в хола. В тъмното различих силуетите на мъжа ми, баба Минка и майка му. А до тях... няма да повярвате! Седяха две полупрозрачни млечно-бели призрачни същества, без лица, само с едни качулки и пелерини, и се наслаждаваха на груповото хъркане на трио-то. Мъжът ми, с цяла сила палеше булдозера – Амбръъъъхбръъъхбръъъъххххххх, баба Минка, с килната встрани глава, беше пуснала дъскорезницата – хррррркрррррраааахррррррркрррррр.... а свекърва ми, милата.... каквато е деликатна, пригласяше с нежното – мммннннъъъъ-пфуууу, мнъъъъъъ-пфуууу, като една лирична флейта. Съзвучието ме разби. Че и без диригент го докарваха!
В този миг, нещо в главата ми зачука – “спри, и крачка не прави! Това е любимата ни музика!”
Хайде бе... не сте ли много нахални вие, извънземните! Не стига, че напоследък ме преследвате и изчезвате яко дим след това, ами и вие ще ми кажете какво да правя!
Запуших уши, поех дълбоко въздух, и с цялата си сила присвих устни – фиууууу, изсвирих аз. Никакъв ефект, хорът продължи да изнася среднощната си серенада, извънземните дори не се помръднаха. Отидох в стаята си, и си легнах.
На сутринта леля Катя ме събужда – ставай, душицо, че днес работа те чака! От това Пълнолуние не успя да се наспиш, само се мяткаше в леглото, и свиреше с уста!
Явно, видът ми е бил адски учуден. По-добре да не й казвам за среднощния хор за булдозер, дъскорезница и флейта, както и за публиката.
А вие, ако не вярвате, ще ви дам телефона на приятелката ми Лили – аз после ги нарисувах извънземните, и й подарих картината!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 05 Мар 2008 08:00:45 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
ОК! Давай телефона на Лили, да видим картинката...
Very Happy

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
rainy
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2004
Мнения: 885
Място: Лондон

МнениеВъведено на: 07 Мар 2008 15:56:01 » Отговори с цитат върни се горе

За извънземните не съм компетентна, но въпросните звуци и тяхната неволна поява (обяснения да иска човек!) са черен кошмар за всяка жена...
Разказва се играта и на романтика, и на всичко в контекста!
Mr. Green
Иди после се смей на такъв разказ...
Very Happy
Талант е да съумееш в описанието на дебелашка ситуация с недебелашки хумор!

_________________
Рейни
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Don_Rafa
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Oct 23, 2005
Мнения: 3
Място: София

МнениеВъведено на: 18 Мар 2008 00:39:04 » Хор за ... Отговори с цитат върни се горе

Много добре те разбирам, защото самият аз съм неволна публика на хор за дъскорезница и булдозер, до флейта не сме го докарвали, баща ми - мъж на 60 така хърка нощно време, че панелката е като оризова хартия, минава от дъскорезница до булдозер според позата, която е заел в леглото.
Нашите домашни извънземни немогат да се насладят на това "изкуство" на звуковите данни ма моя отец, защото дори и те не го издържат Very Happy Laughing Very Happy

_________________
Don_Rafael
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com