Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 576
ХуЛитери: 5
Всичко: 581

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: Marisiema
:: Heel
:: osi4kata
:: ivliter

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Конкурс: И – без думи... –..., мога!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Моля, гласувайте за това произведение

5
15%
 15%  [ 5 ]
4
6%
 6%  [ 2 ]
3
15%
 15%  [ 5 ]
2
31%
 31%  [ 10 ]
1
31%
 31%  [ 10 ]
Всичко гласували : 32


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 25 Фев 2008 12:38:05 » Конкурс: И – без думи... –..., мога! Отговори с цитат върни се горе

... Мразя!!!(да изкипявам млякото)!
Откакто и Фреди престана (с жизнерадостен лай) да ме предупреждава, че млякото се лее и съска по печката – започвам да намразвам и него. Научи се, най-гаднярски, да лочи от разлятото по пода. И сега лае (с неприкрита и мазна ехидност) – чак когато се натъпче до пръсване... После повръща... От преяждане... На персийския килим! Така – освен печката – цялата залята и загоряла; и всичките тъпи чекмеджета и чекмедженца отдолу; с вилици, вилички, лъжици, лъжички, ножове, ножленца, чукове (за пържоли), чукченца (за омари), големи клечки(за к’ъв х.. чеп...?) клечки (китайски), клечици (за зъби) и прочие ...ици, ...ички и ...енца – ( 369 броя!...), дето трябва да ги ...би-ип.. майката!... Едно по едно!... Мий! (псувай!) Забърсвай! (псувай!),проветрявай (псувай!) ,...ами и персийски килим – псувай!(да пера)!... За десерт - подсушавай(петното)... и...– на френски, английски, руски и сръбски(псувай!). На сръбски по бързо съхне! Много качествени псувни – направо дупки (от изгоряло) правят! Затова – на сръбски – по-тихичко! Иначе – комшийката веднага изскача на балкона (съседен – само 2 икономично-декоративни пръчици ни „разделят”!)... И с едно загрижено (невинно) изражение... и с две (хубави-и-и...) очи... и две (нежни-и-и...) ръце... с които придърпва (надолу) и загръща(отпред) едно пенъоарче с размери на детска камизолка... и с глас – в тон с очите – (не искащ и необещаващ!) – пита:
- Съседе... имате ли нужда от... помощ?... Или сам... ще се... оправите?...
Какво може да и отговори човек, който с едната ръка стиска(отзад)... мокър парцал, а с другата ръка стиска (отпред) – определена част от анцуга?... Анцуга ми – (сам) – все тръгва да се смъква!...Вие какво си фантазирате!!! Знаете ли – мокър(ама много мокър!) парцал, ако го стискаш (докато трескаво си мислиш за „други работи”) – колко много вода (и мляко) пуска(отзад!)?... И какво (физически) се случва(отпред!)... на анцуга???... Едно голя-а-а-мо петно! се случва(отпред!)... Вие какво пак си... а?...
Ето – заради едни такива... (ваши!) фантазии, аз...
...МногоМразя!!!(да изкипявам млякото)!
Онзи(паметен) ден – и млякото, и Фреди, и ... (познай кой?...), се „оляхме”...
Първо – млякото. Защото...Ами – в тенджерата (голяма, алуминиева – спомен от баба ми) – не беше оцеляло мляко! Дебелото и дъно – частично на печката, частично – „отишло”... при ици-енцата!...)
Второ – Фреди... Изобще не си направил труда да лае. Чух го да кашля – при третото му (обилно) „оливане” върху персийския килим.
Накрая – аз - така бях побеснял, че изобщо пропуснах... (на другите езици), а направо почнах сръбските! Без ограничения на звука!...
Тя пристигна още на втората. Без опити да (ме)манипулира с пенъоарчето. Аз – тъкмо уточнявах(на сръбски), как ще ... би-ип... и ..бип биби-и-ип и млякото – и най-вече да би-и-ип майката...би би-ип... сестрата – би би-и-п... иби-бип – Тя каза:”Съгласна съм!!” Причерня ми... и ми се изгуби известен период от събитията. По-късно осъзнах, че сме почти почистили – (с гърба на пенъоарчето!) – килима. После забелязах, че Фреди, се евакуирал върху масата! (за по-панорамен поглед към събитията на пода). Нямах време повече да си осъзнавам разни работи, защото на вратата се звъни! Един път – тревожно, един път – настойчиво... После – с повторения – комбинации от първите две. Мразя „сапунените серияли”!..., но уплашеното ми въображение стигна само до варианта: „Това е Жена(ми) или – това е Мъжът(ти)!... За други варианти, като: Това е Мъжът(ми) или – това е Жена (ти) – нямаше. Вие какво бихте предпочели, ако бяхте на мое място?... Знам, че не искате да сте на мое място!... Аз само питам... Защото бяха и двамата!... Тя – (Жена ми!) – да провери – дали (със сигурност) е загубила чантата си или (случайно!!!) не я е забравила – в къщи... Той(със сигурност) – да провери дали жена му – (случайно!!!) – не е (при мен?) в къщи??? Аз (мълча) – като марсианец, паднал от Марс, но засечен да минава с НЛО-то си „на червено”! Те – бързо и задружно – претърсиха апартамента. Аз (се старая) – да съм незабележим (за да не им преча). Те, обаче – пак се заглеждат... (в мен!)
„Какво е това червило по теб?” – със съмнение (много) и милост (малко) – казва Тя...
„Да не си станал травестит? – със съмнение (малко) и надежди (много) – казва Той... Опитвам (с непълни и неопределени изречения) да дам приемливо, (макар – нелогично) обяснение:
„Сърдечен пристъп... припадък... без дишане... аз само малко... в устата... тя не.. ”уста – в уста”... а той – Фреди...” (с последното – отвличам вниманието... и намеквам, че няма свидетели... и пр... и пр. (псувни) – само „на ум”... като – на „автомат”...
И тогава – се появява търсената (ако мислите „чанта”– ...бип би би-и-и-п бип... (на въображението ви!). Защото( не-чантата!) – се провиква:
„Ама и Вие!... С тези признаци ...на инфаркт!... Трябва да лежите!”...
Даже – аз!... ако можех да си позволя!... (ей тъй... някак си...) – да се усъмня...,(за да мога да отричам до дупка)... че сме правили не друго, а – животоспасяващо – „уста-в уста”... – се предадох! А Фреди (образец на куче-доносник) се възползва от надвисналото злокобно мълчание!... И започва с весел лай да уточнява подробности... като на по-пикантните места – се търкаля (по килима)... и сладострастно ръмжи!...
Бавно... и много тъжно – се свличам... (на килима!)... С мисъл-надежадата: „По добре... Инфаркт!?”... Би бип...ти бога, би бип...ти Царо...и све ти светци у календаро... Инсулт!...
С някакъв необясним садизъм, докторите ми забраняват всичко!... Заради вероятност от инфаркт – забраняват ми дори да... Ама аз – пак си... само че без думи – като глухо-немите... Тъй че – и без думи – мога да ... - ... ... ... -... , скъпи ми читателю...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
thebigplucky
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 10, 2004
Мнения: 774
Място: До брега на морето,но не съвсем.

МнениеВъведено на: 13 Мар 2008 21:32:57 » ... Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
Човек трябва да си тачи съседите. Нали знаеш - съседът пали, съседът гАси...
Very Happy

_________________
plucky
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 16 Мар 2008 13:56:06 » Отговори с цитат върни се горе

А, продължавай си на глас, ще си запушим ушите, кво!

))
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com