Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 580
ХуЛитери: 2
Всичко: 582

Онлайн сега:
:: pc_indi
:: snejenbor

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - ZEMEDELEC
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Maledicta
Гост





МнениеВъведено на: 04 Фев 2008 00:23:04 » Отговори с цитат върни се горе

Дано не те е обидил с нещо първият ми отзив -наистина на чужд гръб и сто тояги са малко.Исках просто да ти кажа, че родителите на това девойче са единствените други хора ,кахърни колкото и теб. По принцип съм противник на смесените бракове, защото си мисля, че различните културни среди рефлектират доста силно в едни най-обикновени битови отношения, а бракът освен любов и рози си е един доста дълъг делник.Но ако вие и родителите на момичето решите да внесете още повече напрежение в тези отношения, само ще вгорчите допълнително живота на децата си. А ако недай -боже нещата не потръгнат, детето ти няма да се обърне в тежък момент към теб -от гордост. За да не чуе -ами аз като ти казвах...По- добре се помъчи да опознаеш евентуалната си снаха непредубедено.Хайде малко по-бодро, човече!
ZEMEDELEC
Гост





МнениеВъведено на: 04 Фев 2008 11:35:33 » ZEMEDELEC Отговори с цитат върни се горе

Благодаря на всеки един от вас за участието!Аз най-добре знам какво значи за любов да воюваш.Преживял съм го и затова съм зад него!
А ако съм жив и здрав ще помагам с каквото мога!
monstrous
Гост





МнениеВъведено на: 04 Фев 2008 23:24:12 » Re: ZEMEDELEC Отговори с цитат върни се горе

ZEMEDELEC написа:
Питанка
С туркиня ходи моят син.
Как вие бихте приели
жена ми от Галя да се роди в Гюлфие, а аз от Красимир в Касим?


АЛЛАХ БЕЛАНИ ВЕРСИМ
iasmina
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 27, 2007
Мнения: 21
Място: Смолян

МнениеВъведено на: 04 Фев 2008 23:55:39 » Щом си отворил тема... Отговори с цитат върни се горе

Щом си отворил тема, дори да е било на шега или като провокация, остани за да си посрещнеш последиците, драги!
ЯВНО ТЕМАТА ВЪЛНУВА МНОЗИНА!
Майка ми също ме е предупреждавала да не се замесвам с "друговерци" и по-скоро е въпрос на неин късмет, че това не стана. Но макар омъжена за българин, сега съм разведена, а на майка ми не й е по-лесно с мен, отколкото ако щастливо бях омъжена за "чужд". Вика ми да съм си потърсила мъж с обява, та дори да бил той "чужд"-енец. Да ама аз съм инат и твърдя, че бих си помислила само ако става въпрос за... марсианец! Very Happy Всички много се смяхме в къщи, но то освен майтапа, другото е "божа работа" и "сляпата неделя". Животът не свършва там, където всъщност започва и нищо не е толкова пък окончателно, колкото ни се струва!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
bilkarkata
Гост





МнениеВъведено на: 06 Фев 2008 09:51:11 » Re: ZEMEDELEC Отговори с цитат върни се горе

ZEMEDELEC написа:
А сега благодаря на всички, които драснаха няколко реда! Представете си ,че нарочно ви провокирах и извинете за загубеното време!


Земеделец написа още- в един коментар до мен. Цитирам:
"Били, дай Бог да ги имаш! По-интересно ще ми бъде да речеш нещо по темата, която съм поставил на първа!"

Значи приятелски настроените към теб хора, ти ги провокираш, за да
видиш докъде им е акъла, а...Така, ако може да ти дадат частица от
собствени спомени, да ти отделят време, а ти пък да гледаш сеир...
Е, хубаво! Аз като приятел съм много по-добра с хората, отколкото
като опитно зайче, но ти вече никога няма да разбереш това...
Лек да ти е денят! Laughing Laughing
ZEMEDELEC
Гост





МнениеВъведено на: 06 Фев 2008 11:25:01 » ZEMEDELEC Отговори с цитат върни се горе

Приятелски настроените към мен хора, не се хващат за глупости,отговарят ми съветват ме, пишат като теб неща от които мога да се поуча.Другите мислят, че ги занимавам с лични проблеми...А ти ,забелязвам, че си много изнервена напоследък-голямата "Милка" ли свърши по магазините или ликьорчето? Опитно зайче ,а? Добре го рече, само че не ти си в тази роля ,а аз!
LeoBedrosian
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 09, 2004
Мнения: 838

МнениеВъведено на: 06 Фев 2008 12:18:31 » Re: ZEMEDELEC Отговори с цитат върни се горе

ZEMEDELEC написа:
Питанка
С туркиня ходи моят син.
Как вие бихте приели
жена ми от Галя да се роди в Гюлфие, а аз от Красимир в Касим?


Туй ще да е от географското положение, Землеровецо. По нашия край само въшливи мангали и песове се прескачат!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
La_ik
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 26, 2007
Мнения: 64
Място: Дерето край Кратунци

МнениеВъведено на: 06 Фев 2008 13:55:45 » Re: ZEMEDELEC Отговори с цитат върни се горе

ZEMEDELEC написа:
Питанка
С туркиня ходи моят син.
Как вие бихте приели
жена ми от Галя да се роди в Гюлфие, а аз от Красимир в Касим?


Надали ме питаш мен, но да си кажа Smile)
Най-важното за един родител е, детето му да намери някой, който да го обича истински. Ако някой ми обича детето и двамата се грижат с любов един за друг и за бъдещите ми (дай Боже) внучета - "друговерството" се преглъща всякак - и с кръст и с полумесец Smile). Стига детето ми да е щастливо - за мен всичко ще е наред.
А и разсъждението ми би било такова: Моят ред за избор е минал. Предстои неговият.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
esperanca
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 29, 2007
Мнения: 508

МнениеВъведено на: 06 Фев 2008 21:28:06 » БИЛКАРКАТА ЩЕ МЕ РАЗБЕРЕ, Отговори с цитат върни се горе

затова се обръщам към нея, другите, дето няма да го разберат ,по-добре е и да не четат :
- Та, БИЛИ, да си дойдем на думата, повечето хора са слаби, носят дърби в себе си и пак са слаби, щото наличието на дарба не е наличие на дух , на характер...
А относно себе си живея според една простичка максима, ако съм спечелила някаква опитност в живота и сметна , че е подходящ моментът да я споделя с някого, я споделям, ако този "Някого" е чуващ няма да вади кестените с голи ръце от огъня, когато някой друг го е наприл преди него и му казва , че боли, като въобще не ме интересува библейската максима : не хвърляй бисерите си на свинете, щото то и свине винаги ще има, а и бисерите ми няма да се свършат докато мен ме има.
А иначе какво ново под слънцето, Казандзакис го е казал още 1990г : " А хората чувстваха ,че нямам нужда от тях, че можех да живея и без приказките им и никога не можаха да ми простят това. С малцина бих могъл да живея дълго време без да изпитвам досада"
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
bilkarkata
Гост





МнениеВъведено на: 06 Фев 2008 22:21:29 » Re: БИЛКАРКАТА ЩЕ МЕ РАЗБЕРЕ, Отговори с цитат върни се горе

esperanca написа:
затова се обръщам към нея, другите, дето няма да го разберат ,по-добре е и да не четат :
- Та, БИЛИ, да си дойдем на думата, повечето хора са слаби, носят дърби в себе си и пак са слаби, щото наличието на дарба не е наличие на дух , на характер...
А относно себе си живея според една простичка максима, ако съм спечелила някаква опитност в живота и сметна , че е подходящ моментът да я споделя с някого, я споделям, ако този "Някого" е чуващ няма да вади кестените с голи ръце от огъня, когато някой друг го е наприл преди него и му казва , че боли, като въобще не ме интересува библейската максима : не хвърляй бисерите си на свинете, щото то и свине винаги ще има, а и бисерите ми няма да се свършат докато мен ме има.
А иначе какво ново под слънцето, Казандзакис го е казал още 1990г : " А хората чувстваха ,че нямам нужда от тях, че можех да живея и без приказките им и никога не можаха да ми простят това. С малцина бих могъл да живея дълго време без да изпитвам досада"




Разбрах и благодаря за подкрепата!
Поздрави, Есп!
ZEMEDELEC
Гост





МнениеВъведено на: 07 Фев 2008 10:14:59 » ZEMEDELEC Отговори с цитат върни се горе

Ей, това ,че имам брада не значи ,че трябва да ме бъркате с Дядо поп!
Никого не съм карал да се изповядва, а после да ме анатемосва!
Май не съм аз този който не може да отдели личните неща от тези по принцип! Ха да сте живи и здрави!
esperanca
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 29, 2007
Мнения: 508

МнениеВъведено на: 07 Фев 2008 13:49:46 » Писах Отговори с цитат върни се горе

до кого е адресирана бележка ми, точно ти трябваше да си мълчиш, което е проява на разум, защото аз приемам хората с дефицитите и активите в характера и личността им, НИКОГА НЕ СЪМ ОЧАКВАЛА НЯКОЙ ДА НАДСКОЧИ СОБСТВЕНИЯТ СИ РЪСТ,защото зная, че за малцина това е постижимо!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
ZEMEDELEC
Гост





МнениеВъведено на: 07 Фев 2008 15:11:07 » ZEMEDELEC Отговори с цитат върни се горе

Не ми харесва да съм разумен, а някой да ме плюе! Затова написах-Циганин искам да бъда! Затова е и следващото за стиховете, затова е и по-следващото за хайку-то! Няма да си мълча ,а някои да се изживяват като Корифеи , да пишат единици за щяло и нещяло или просто защото някой някого е харесвал.Добре ,че у нас не е разрешена свободната продажба на оръжие! Благодаря ти Есперанка!
esperanca
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 29, 2007
Мнения: 508

МнениеВъведено на: 07 Фев 2008 16:52:06 » ИЗМЕСТВАШ ТЕМАТА, Отговори с цитат върни се горе

не съм се почувствала подведена , защото със Земеделец или без Земеделец, пак щях да споделя това, което съм писала в твоята тема.
Когато имам проблеми си ги решавам сама, но когато съм потърсила помощ, мнение или съвет от хората, независимо дали е лично или просто ми е скучно и искам да си говоря с някого, то накрая са ме възпитавали да казвам :"Брагодаря", а не да се изцепвам с реплики от рода на твоите, ако не за друго, то поне за това, че хората са си отделили от времето за да го споделят с теб.
Аз съм те приела отдавна такъв какъвто си, още от Есенин, принципно не съдя хората, защото нямам гаранция как ще постъпя аз в тяхната ситуация, пък и всеки действа според собствената си мяра , на която има право, НО:
когато човек е болен от салмонела и не се лекува на време ,се обезводнява след което изпада в безсъзнание, /салмонелозата е бактерия , която се развива в стомашно-чревният тракт и предизвиква разстройство/, подсъзнателно се осира и е хубаво да има друг човек в такъв момент , за да го почисти, та да не мирише на другите или поне на себе си,.
А когато човек съзнателно се осира и няма кой да го почисти, не зная дали е лошо, защото, щом никой не се явява да го почисти, то осраният мирише сам на себе си.
Отделянето на фекалии е естествен биологичен процес, но това не е оправдание да се ходи на обществени места с пълни гащи...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
ZEMEDELEC
Гост





МнениеВъведено на: 07 Фев 2008 17:12:14 » ZEMEDELEC Отговори с цитат върни се горе

Аферим ,бабо, машаллах!
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com