Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 620
ХуЛитери: 2
Всичко: 622

Онлайн сега:
:: pc_indi
:: snejenbor

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Валя ...
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
fikov
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 11, 2003
Мнения: 20
Място: София / Плевен

МнениеВъведено на: 01 Ное 2006 16:01:58 » Валя ... Отговори с цитат върни се горе

Знам, че отдавна не съм писал, но това е нещо много искренно.
Бих искал вашата оценка Smile
Отново ... по истински случай... който ми се случва в момента Sad


Искам аз сега,
да излея моята тъга.
Отново става дума за жена
Валчето е тя...
как може винаги да е така,
Хубавите ябълки да,
ядат ги прасетата...
Но какво мога аз,
освен да си правя пас.
Тя си го обича,
а той по други тича.

Красива е тя,
идеалната жена,
искам с това,
да приключа да.
Това е моята тъга,
по най-красивата жена.

Но слабост ми е тя,
и точно за това,
ми е много гадно да,
искам аз сега,
нея да ощасливя...

Сутрин на подноса,
закуска да й нося,
и целувка да си прося...
в леглото да лежи,
и да няма между нас лъжи,

Но тя до него ще ж'ми,
а той по нея не тъжи,
а с друга ще сгреши,
и у тях ще спи...
А Валчето сама ще е нали,
и не знае тя, че няма сми...

Сега като го прочетох.. виждам, че на места ми се губи ритъма Sad

_________________
Валери "Fikicha" Фиков - Техническо лице на : <br>
МИМ - Младежка Интернет Медия
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
glishev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2004
Мнения: 283
Място: София-Белград-Крешентиум-Застрелци

МнениеВъведено на: 01 Ное 2006 16:08:17 » Отговори с цитат върни се горе

Сигурен съм, че е искрено. Но нали знаеш, трябва и полировка. Знаеш ли, мисля, че това кой след кого тича и кое в какъв час става, са малко неловки изрази. Изобщо... не ми се връзвай излишно, разбира се, но защо не опиташ да го напишеш пак?

_________________
Heart shall be bolder, harder the purpose,
prouder the spirit as our power dwindles.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя AIM адрес Yahoo куриер MSN куриер
Poet v poveche
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 24, 2004
Мнения: 15

МнениеВъведено на: 01 Ное 2006 16:35:27 » Отговори с цитат върни се горе

glishev написа:
Сигурен съм, че е искрено. Но нали знаеш, трябва и полировка. Знаеш ли, мисля, че това кой след кого тича и кое в какъв час става, са малко неловки изрази. Изобщо... не ми се връзвай излишно, разбира се, но защо не опиташ да го напишеш пак?


Споделям мнението на Глишев, в основни линии. Защо не го напишеш отново... да речем след около пет години. А през това време чети, мисли, учи и се упражнявай. Един поет в повече стига.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
fikov
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 11, 2003
Мнения: 20
Място: София / Плевен

МнениеВъведено на: 01 Ное 2006 18:37:30 » :) Отговори с цитат върни се горе

Страшно много се радвам, че има кой да го каже ... за петте години и аз мислих, все пак в момента сигурно съмм афектиран от случващото се около мен ... Но за сметка на това аз винаги пиша когато имам нещо пресно ... много рядко пиша за нещо което се е случило отдавна Smile ... Но виж за четенето ... много сте прави имам нужда от малко повече литература Smile (няма да споменавам, че книги не съм чел през живота си ... освен може би техническа литература Smile, виж българска поезия попрочетох докато бях ученик Smile )

Все пак мерси Smile, ако имате някави конкретни предложения за промени ... ще се радвам много да ги чуя/прочета Smile

_________________
Валери "Fikicha" Фиков - Техническо лице на : <br>
МИМ - Младежка Интернет Медия
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
glishev
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 28, 2004
Мнения: 283
Място: София-Белград-Крешентиум-Застрелци

МнениеВъведено на: 01 Ное 2006 21:09:08 » Re: :) Отговори с цитат върни се горе

fikov написа:
Страшно много се радвам, че има кой да го каже ... за петте години и аз мислих, все пак в момента сигурно съмм афектиран от случващото се около мен ... Но за сметка на това аз винаги пиша когато имам нещо пресно ... много рядко пиша за нещо което се е случило отдавна Smile ... Но виж за четенето ... много сте прави имам нужда от малко повече литература Smile (няма да споменавам, че книги не съм чел през живота си ... освен може би техническа литература Smile, виж българска поезия попрочетох докато бях ученик Smile )

Все пак мерси Smile, ако имате някави конкретни предложения за промени ... ще се радвам много да ги чуя/прочета Smile


Интересно, какво ще правиш с чуждите идеи? Знаеш ли, най-добре вземи нещо афродизиачно и опияняващо, иди при жената и й дай да го изконсумира. После, каквото правите, правите го и си е ваша работа. Накрая й прочети какво си написал. Тя сигурно ще ти даде най-добрите идеи. И вдъхновение за нови писаници, нали така?

_________________
Heart shall be bolder, harder the purpose,
prouder the spirit as our power dwindles.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя AIM адрес Yahoo куриер MSN куриер
fikov
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 11, 2003
Мнения: 20
Място: София / Плевен

МнениеВъведено на: 02 Ное 2006 17:10:41 » Знаех си :) Отговори с цитат върни се горе

Стихчето е публикувано само тук Smile, така че ако се притесняваш че ще представям чуждите идеи като мои ... няма как да стане, не съм плагиат, просто искам да видя как бихте го променили Вие, хората с опит в писането Smile.

А относно жената, за сега не смятам да и го показвам, това е прекалено лично за мен, не съм го писал за да и го показвам и да се изтъквам, че мога да пиша ... защото не смятам, че мога да пиша, само имам идеи Smile които от време на време записвам Smile.

_________________
Валери "Fikicha" Фиков - Техническо лице на : <br>
МИМ - Младежка Интернет Медия
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
vui4o
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2005
Мнения: 75

МнениеВъведено на: 02 Ное 2006 17:25:15 » Отговори с цитат върни се горе

Пич или нещо ни ебаваш, или.../даже и запетайка сложих/Според мене е първото.Ако ли не извинявай. Embarassed
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
fikov
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 11, 2003
Мнения: 20
Място: София / Плевен

МнениеВъведено на: 02 Ное 2006 17:30:27 » Хаха :) Отговори с цитат върни се горе

Не, никой не ебавам, просто съм техничар с нестандартно хоби, това е единственото нещо което ме откъсва от програмния код ... Smile Но както и да е. Аз повече няма да пиша, по тази тема за да не си мислите, че ви ебавам Smile. За мен стихчето е лично Smile както и всички останали които не съм публикувал Smile, както и да е мерси все пак за мненията...

Молба към админите да заключат или изтрият темата Smile

_________________
Валери "Fikicha" Фиков - Техническо лице на : <br>
МИМ - Младежка Интернет Медия
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com