Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 864
ХуЛитери: 3
Всичко: 867

Онлайн сега:
:: Mitko19
:: pinkmousy
:: pastirka

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - 3 желания
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Трите си желания ще пропилеете за....?

дрехи,обувки или просто нещо модно
0%
 0%  [ 0 ]
образование, бизнес
7%
 7%  [ 1 ]
благотворителност
0%
 0%  [ 0 ]
екскурзия
7%
 7%  [ 1 ]
пари
7%
 7%  [ 1 ]
ще подарите вашите 3 желания на някой друг(ще се откажете от тях)
21%
 21%  [ 3 ]
друго
57%
 57%  [ 8 ]
Всичко гласували : 14


Автор Съобщение
roni_16_f_sf
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 09, 2005
Мнения: 73
Място: Sofiq

МнениеВъведено на: 27 Авг 2005 16:41:49 » 3 желания Отговори с цитат върни се горе

Всеки от нас тайно си е пожелавал нещо и пази в себе си поне една мечта, която би искал да направи реалност..Да предположим, че днес имате среща със златната рибка, феята с магическата пръчица или просто духчето от лампата на Аладин-какви биха били вашите 3 желания (нито повече,нито по-малко)?

_________________
"What lies behind us and what lies before us are tiny matters, compared to what lies within us."
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя Yahoo куриер MSN куриер ICQ номер
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 27 Авг 2005 18:37:16 » :) Отговори с цитат върни се горе

Тц!Тц! Бива ли така да ни затрудняваш сега! Smile Че те, истинските три желания му идват на човек чак на смъртния одър.Smile Все едно си Златната рибка с хронометър в ръка. Под високо напрежение се сещам само за две желания. За третото ще се сетя на умирачкатаSmile
1. Да спя една нощ в иглу. Ама наоколо да няма жива душа, ако може, плз!
2. Всички други налудничави желания.
Това е.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
roni_16_f_sf
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 09, 2005
Мнения: 73
Място: Sofiq

МнениеВъведено на: 27 Авг 2005 19:15:12 » Отговори с цитат върни се горе

Интересни желания имаш! Дано 3-тото ти да не си го пожелаваш скороSmile И между другото-ако се сетиш за още нещо интересно и оригинално се обади Wink

_________________
"What lies behind us and what lies before us are tiny matters, compared to what lies within us."
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя Yahoo куриер MSN куриер ICQ номер
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 27 Авг 2005 20:39:36 » :) Отговори с цитат върни се горе

Благодаря за 3-тото!Smile
Значи разрешаваш всички останали безброй желания да минат като алинеи към 2-ро! Ей, че щедра Златна рибка си намерих! Чисто злато!
Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
roni_16_f_sf
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 09, 2005
Мнения: 73
Място: Sofiq

МнениеВъведено на: 27 Авг 2005 21:20:07 » Отговори с цитат върни се горе

Щедра,но самотна..никой не иска да доиде и да си каже желанията сиSad( Дали ще можеш да ми изпълниш и ти едно желание?-Доведи някой да си каже неговите желания Razz

_________________
"What lies behind us and what lies before us are tiny matters, compared to what lies within us."
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя Yahoo куриер MSN куриер ICQ номер
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 27 Авг 2005 21:49:37 » :))) Отговори с цитат върни се горе

SmileБих довела с превелико удоволствие, но мисля, че те сами ще дойдат. По собствено желание. Темата е за желания защотоSmile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
roni_16_f_sf
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 09, 2005
Мнения: 73
Място: Sofiq

МнениеВъведено на: 27 Авг 2005 21:58:03 » Отговори с цитат върни се горе

правилноSmile) Wink

_________________
"What lies behind us and what lies before us are tiny matters, compared to what lies within us."
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя Yahoo куриер MSN куриер ICQ номер
bebe_eli
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 26, 2004
Мнения: 110
Място: в собствените си мечти

МнениеВъведено на: 29 Авг 2005 19:12:51 » :) Отговори с цитат върни се горе

1. рицарят на бял кон, който цял живот да ме обича пламенно (това маи всяка жена си го пожелава Smile в моя случай е по - скоро рицарят да не си тръгне (вече си го имам Smile
2. да обиколя целия свят и да натрупам купчина от снимки на посетените места
3.това желание бих го подарила на половинката си , че златната рибка може да го пропусне

_________________
ЕДИНСТВЕНОТО КОЕТО НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ОТНЕМЕ СА УСМИВКИТЕ И СЪЛЗИТЕ
bebe
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
emilia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 11, 2004
Мнения: 90
Място: Разхождам се върху лъчите на слънцето

МнениеВъведено на: 29 Авг 2005 19:28:55 » Моите три желания са: Отговори с цитат върни се горе

1. Българското да си остане българско, да бъде и да пребъде, защото "Аз съм българче"...
2. Да се научим и да станем по-добри и съпричастни, по-хуманни.
3. Е, ще пожелая нещо и за себе си, но то ще си остане в тайна... Very Happy

_________________
emilia
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
roni_16_f_sf
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 09, 2005
Мнения: 73
Място: Sofiq

МнениеВъведено на: 29 Авг 2005 20:42:39 » Отговори с цитат върни се горе

ХУбави и истински желания...Пожелавам ви да се сбъднат.. Wink

_________________
"What lies behind us and what lies before us are tiny matters, compared to what lies within us."
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя Yahoo куриер MSN куриер ICQ номер
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 07 Сеп 2005 22:16:05 » Три желания в едно Отговори с цитат върни се горе

Когато Парис трябвало да отсъди коя е най-красивата, с изпълнението на кои желания богините се опитали да го привлекат на своя страна? Хера му обещала власт, Атина - слава, Афродита - любовта на най-красивата жена на земята. И това може би са трите най-големи възможни желания!

Но има и още едно желание, което в най-голяма степен способства за осъществяването на всички останали желания - това е да бъдеш богат!

Богатството само по себе си е и слава! То дава и власт, а любовта се купува! Да не говорим за всички по-дребни неща, които богатството ни осигурява. И най-главното - дарява ни с време; освобождава ни от заробващата необходимост да работим за пари, за да живеем!

Разбира се, с пари не всичко може да се купи. Преди няколко дни бяхме шокирани от вестта за смъртта на поетесата Дочка Банева! Беше още много млада, чудесна поетеса, а според тези които я познаваха - и чудесен човек. Освен това беше и една от най-богатите бизнес дами в България! И щом тя с всичките си средства и възможности не е успяла да си купи здраве и живот, значи че това наистина с нищо не се купува!

Според мен, като изключим утопичните желания за вечно здраве и вечен живот, най-добре е да си пожелаеш да бъдеш богат!

Нашето поколение беше осакатено в това отношение - то нищо не знаеше за богатството и нямаше как да го научи.

Но на по-младите, тези които са под 40 години, горещо препоръчвам книгите на Робърт Киосаки "Богат татко - беден татко", "Четирите потока на парите" и пр. Да ги намерят и да ги прочетат още сега! Не че ще станат богати - това ще бъде по силите на не повече от един процент от хората. Обаче поне ще им светне пред очите!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
mai4ka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 04, 2005
Мнения: 2

МнениеВъведено на: 08 Сеп 2005 00:41:01 » Отговори с цитат върни се горе

Very Happy
Цял живот те чакам златна рибке, а сега като те срещнах всичките ми желания се оказаха други. Не онези които съм си мислела.
1. Преди имах много мечти, но "разликата между мечта и цел е само в действието". Сега имам цели. Е по малко са от мечтите, но пък са достижими. Не ми е нужна помощта ти за тях. Помогни на онези, които не знаят какво искат, да го осъзнаят и да тръгнат към него. Това ще ги направи щастливи. Щастливите хора са добри и за себе си и за другите Wink Пък аз ще ги срещам по пътя си и ще ме радват с усмвки и с каквото си поискат ще ме радват. Нали са добри.
2. Малко талант да пиша няма да ми е излишен. И на много не отказвам де. Не ми е спешно, но бих се зарадвала Smile
3. И трето желание си имам. Твърде е лично обаче. Голямо ми е и пълно с емоция. Някакси не смея да го напиша. Може би насаме...

Та така.
От кое Почваш? Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
roni_16_f_sf
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 09, 2005
Мнения: 73
Място: Sofiq

МнениеВъведено на: 08 Сеп 2005 10:38:14 » Отговори с цитат върни се горе

От първото разбира сеSmile

_________________
"What lies behind us and what lies before us are tiny matters, compared to what lies within us."
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя Yahoo куриер MSN куриер ICQ номер
paramour
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 03, 2004
Мнения: 13
Място: Костинброд

МнениеВъведено на: 03 Яну 2006 04:04:43 » Отговори с цитат върни се горе

1 Искам да съм рицър. На черен кон. Честно сърце и вярна любима (това го броим за едно) Wink
2 Искам слава. Искам хората да се обръщат и да казват "виж го бе" "той е, той е" " искай му автограф"
3 Искам, или по точно не искам да ме боли коляното. Да не бях играл онзи мач във вторник преди 2 години. Да не бях чул как доктора ми казва "Дотук с футбола". Да не се бях отказал от нещото което най-много обичах да правя.

Може да почнеш отзад-напред при мене.

_________________
По-добре Господар в АДА, отколкото Роб в РАЯ !
Those who will not serve or follow are doomed to lead !
Lucifer !
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя AIM адрес Yahoo куриер MSN куриер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com