Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 803
ХуЛитери: 5
Всичко: 808

Онлайн сега:
:: Mitko19
:: pinkmousy
:: mariq-desislava
:: Heel
:: pastirka

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Среща с Хипо, Клубът и мен!!!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
desiteneva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2004
Мнения: 177
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 02 Сеп 2005 10:01:54 » Среща с Хипо, Клубът и мен!!! Отговори с цитат върни се горе

Пускам темата тук, защото Клубът става домакин на срещата с гръбнака на Хулите- татко Спенс или за по-кратко - Дядо ми Хипо!
И така, мили Хулитери, бургазлии, на 3 септември вечерта, чувствайте се поканени на маса в Созопол на Аполонията. Ще обсъдим политиката на Хулите, Аполонията, клюките, хубавото питие и т.н., каквото ни душа сака...
Моля да ми потвърдите на 0898 209 177, защото трябва да организираме придвижването и връщането обратно!
Очаквам включване.
Хипо ще е добре придружен от две мили дами от сайта и кой знае още от колко чайки, които е забърсал по пътя София-Бургас. Дано поне имат някакъв поетичен талант!


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: desiteneva на 24 Дек 2005 12:46:20 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 02 Сеп 2005 13:59:15 » Re: Среща с Хипо, Клубът и мен!!! Отговори с цитат върни се горе

desiteneva написа:
Пускам темата тук, защото Клубът става домакин на срещата с гръбнака на Хулите- татко Спенс или за по-кратко - Дядо ми Хипо!
И така, мили Хулитери, бургазлии, на 3 септември вечерта, чувствайте се поканени на маса в Созопол на Аполонията. Ще обсъдим политиката на Хулите, Аполонията, клюките, хубавото питие и т.н., каквото ни душа сака...
Моля да ми потвърдите на 0898 209 177, защото трябва да организираме придвижването и връщането обратно!
Очаквам включване.
Хипо ще е добре придружен от две мили дами от сайта и кой знае още от колко чайки, които е забърсал по пътя София-Бургас. Дано поне имат някакъв поетичен талант!


Не мога сколаса
да дойда на маса
и тъй ме е яд:
скръб- цял водопад!

А когато го видите дЕдо си Хипо, може ли да го попитате кога най-после ще предостави Спенса на Spiegelчето за интервю, м?

И като бистрите политиката на Хулите и мътите Созополското море с масови маси, да измътите едно репортажче от събитието , молим!
Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Sladkata_Rosi
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 02, 2005
Мнения: 8
Място: София

МнениеВъведено на: 02 Сеп 2005 21:30:03 » Там съм! Отговори с цитат върни се горе

Но ще отида по-рано през деня, и ще ви изчакам там, Деси! За да се запознаем - дедо ми е говорил толкова хубави неща за теб, че изгарям от нетърпение да те видя Wink
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
desiteneva
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 02, 2004
Мнения: 177
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 03 Сеп 2005 09:36:53 » Отговори с цитат върни се горе

Ми ние толкова те издирвахме Роси, да станеш част от Сборника, да ти дърпаме ушите на сбирките и да ти гледаме сеира като се напиеш... ама ти изтърпя всичките ни отчаяни опити и не се предде в ръцете на бургаската хулитерска власт. Но ето, че сега най-после ще ни паднеш!!! Smile И аз чакам с нетърпение да се запознаем!

А ти Уфффче, репортажа го имаш, само трябва да почакаш репортера да изтрезнее след срещата.

А пък на Папарака от Пловдив казвам едно: Ела да ни видиш и няма да ти се иска да тръгнеш наобратно...

_________________
"Скубя се, следователно съществувам!" - от Алф
"Не е важно как и колко дълго ще живееш, важното е да оставяш косми след себе си!" - от мен
Обичайте се! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 06 Сеп 2005 21:00:59 » Отговори с цитат върни се горе

Ама погледнете ги само! Вижте ги как са се веселили! А какви са ги вършили, направо ме е страх да си помисля Smile Те какво си мислят - че като не можах тази година да ида на Аполония и няма да разбера за подвизите на бандата хулитерска? Ноооо... благодарско Папарак! Точно от теб очаквах снимки - да няма да си изневеряваме на ника я Very Happy
Ето и малко снимки да видите какво е ставало в Созопол тия дни Smile

_________________
BlackCat

_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: BlackCat на 06 Сеп 2005 21:37:56 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
PaparakaPV
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 10, 2005
Мнения: 47

МнениеВъведено на: 06 Сеп 2005 21:07:26 » Отговори с цитат върни се горе

desiteneva написа:
Ми ние толкова те издирвахме Роси, да станеш част от Сборника, да ти дърпаме ушите на сбирките и да ти гледаме сеира като се напиеш... ама ти изтърпя всичките ни отчаяни опити и не се предде в ръцете на бургаската хулитерска власт. Но ето, че сега най-после ще ни паднеш!!! Smile И аз чакам с нетърпение да се запознаем!

А ти Уфффче, репортажа го имаш, само трябва да почакаш репортера да изтрезнее след срещата.

А пък на Папарака от Пловдив казвам едно: Ела да ни видиш и няма да ти се иска да тръгнеш наобратно...



Ох дойдох, видях и наистина не ми се тръгваше .....

Само да кажа, че това е една малка част от снимките има и още, които ще пуснем по-късно.
На всички, които не дойдоха мога да кажа само, че пропуснаха хубав купон.

_________________
Хубаво е човек да си има персонална вещица.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
PaparakaPV
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 10, 2005
Мнения: 47

МнениеВъведено на: 07 Сеп 2005 18:07:50 » ... Отговори с цитат върни се горе

В галерията са добавени и нови снимки от купона на Аполония

_________________
Хубаво е човек да си има персонална вещица.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com