Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 438
ХуЛитери: 3
Всичко: 441

Онлайн сега:
:: ivliter
:: Heel
:: Marisiema

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Как да намерим любовта?
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
pepa_kk
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 22, 2004
Мнения: 20

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 10:24:11 » Отговори с цитат върни се горе

gumbert написа:
Даа, гледам какво става тука и си казвам, представителките на нежния пол пак мислят не с това, с което се мисли ... Е, нищо, хубавото е че Пепи "отива да обича" и е позитивно-радостно-окрилена и хвърчи към любовта, само така Пепи. Това дето литературата "вдига мизата" си го разбрала съвсем погрешно, и не се учудвам като гледам какви ги редиш, но важното е, че си оптимистично настроена и това е добре за прираста на населението ни Very Happy , добре, а пък ще ти ткажа, че стойностната литература, поезия говорят за любов, каквато трудно се среща в живота - още по малко от каруцари, които няма как да я почувстват и преживеят поради факта, че не са и сънували за Овидий, Шекспир, Бодлер, Толстой, Розанов и да не изброявам още, нали така - това е логично и просто, и мисля че ще тит стане ясна метафората ми за мизата, или за летвата, или за представата, мирогледа, разбирането и пр. и пр.
Приятни срещи с "любовта" и не му мисли много, щото не ти се удава Confused

ОК ,може и да си станал по-способен да обичаш след толкова четене, но ще ти кажа какво не си станал-джентълмен.
Само след 3-4 изречения раздаде категоризации като за приплодни крави.
Пък може и за това да те е подминала дамата, с която щяхте да си обичате по Бодлерски щото си бил невъзпитан .
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
gumbert
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 09, 2004
Мнения: 100
Място: Рио

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 10:33:05 » Отговори с цитат върни се горе

Smile Хареса ми - приплодни крави. Но ти не си такава, нали Пепи, ти си поетично, нежно и ефирно същество, носещо се на крилата на любовта Very Happy Да, посипвам си плешивата глава с пепел и сърдечно се извинявам на милите дами в Хулите. Просто, аз съм роб на настроенията си
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
gumbert
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 09, 2004
Мнения: 100
Място: Рио

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 10:36:45 » Отговори с цитат върни се горе

Smile Ех, Еммиии! А ти можеш ли като тази кукла, дали скоро няма да ви изместят на пазара Very Happy . Но не се притеснявай от конкуренцията, винаги ще предпочета теб пред управляемия силикон.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
emilia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 11, 2004
Мнения: 90
Място: Разхождам се върху лъчите на слънцето

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 10:37:40 » Отговори с цитат върни се горе

gumbert написа:
Smile Да, посипвам си плешивата глава с пепел и сърдечно се извинявам на милите дами в Хулите.


А, това е недостатъчно и несериозно. Хей, момичета, а ако речем, че мъжете служат само за...(ще го кажа по-меко) ... размножаване Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
emilia
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
emilia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 11, 2004
Мнения: 90
Място: Разхождам се върху лъчите на слънцето

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 10:39:34 » Отговори с цитат върни се горе

gumbert написа:
Smile Ех, Еммиии! А ти можеш ли като тази кукла, дали скоро няма да ви изместят на пазара Very Happy . Но не се притеснявай от конкуренцията, винаги ще предпочета теб пред управляемия силикон.


Е, благодаря за предпочитанията! Smile
Не, не мога като тази кукла, а много повече Embarassed , защото съм жива и съм от плът и кръв! Very Happy

_________________
emilia
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
pepa_kk
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 22, 2004
Мнения: 20

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 10:50:38 » Отговори с цитат върни се горе

gumbert написа:
Smile Хареса ми - приплодни крави. Но ти не си такава, нали Пепи, ти си поетично, нежно и ефирно същество, носещо се на крилата на любовта Very Happy Да, посипвам си плешивата глава с пепел и сърдечно се извинявам на милите дами в Хулите. Просто, аз съм роб на настроенията си

Нито съм поетична,още по-малко ефирна.Колкото до крилата на моята любов- поумориха се хайваните от махане 10 години и нещо ги домързява вече, та носенето върху им отдавна не е плавно реене в облацитеSmile.

P.S. Ама пак няма да се съглася с тебе за четенето и обичането.Мислиш ли , че Мария от "Козият Рог" ,например, е четяла тайно от татка си Овидий ,Шекспир и Бодлер та да го обикне така пусти му овчар?Или не го е обичала,а?


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: pepa_kk на 22 Апр 2005 10:53:40 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
gumbert
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 09, 2004
Мнения: 100
Място: Рио

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 10:51:33 » Отговори с цитат върни се горе

Cool Добре де, добре. Но аз поставих тази статия като тема за да се замислим накъде вървят нещата, и защо вървят натам. Помислете само, че някои дават 4000 евро за това роботче. Какво става, дами?Дали причината не е донякъде и във вас.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
emilia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 11, 2004
Мнения: 90
Място: Разхождам се върху лъчите на слънцето

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 10:54:57 » Отговори с цитат върни се горе

Ама ти да не се засегна?
Като всяко друго нещо и по този въпрос виновни са и двете страни, не мислиш ли? Важното е какво ще направим с общи усилия, за да променим нещо в положителна насока! Дерзай Wink !

_________________
emilia
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
gumbert
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 09, 2004
Мнения: 100
Място: Рио

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 10:58:07 » Отговори с цитат върни се горе

pepa_kk написа:
gumbert написа:
Smile Хареса ми - приплодни крави. Но ти не си такава, нали Пепи, ти си поетично, нежно и ефирно същество, носещо се на крилата на любовта Very Happy Да, посипвам си плешивата глава с пепел и сърдечно се извинявам на милите дами в Хулите. Просто, аз съм роб на настроенията си

Нито съм поетична,още по-малко ефирна.Колкото до крилата на моята любов- поумориха се хайваните от махане 10 години и нещо ги домързява вече, та носенето върху им отдавна не е плавно реене в облацитеSmile.

P.S. Ама пак няма да се съглася с тебе за четенето и обичането.Мислиш ли , че Мария от "Козият Рог" ,например, е четяла тайно от татка си Овидий ,Шекспир и Бодлер та да го обикне така пусти му овчар?Или не го е обичала,а?


Е, това все пак е литература, т.е. фикция, и то от висша проба. Не можем да знаем все пак, как е обичала и какво е представлявала Мария и нейния овчар в действителност. Дали не са блеели, правейки любов Confused Но защо се захвана така за четенето, не си падаш много по четенето ли, тогава това обяснява всичко.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
gumbert
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 09, 2004
Мнения: 100
Място: Рио

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 11:00:53 » Отговори с цитат върни се горе

emilia написа:
Ама ти да не се засегна?
Като всяко друго нещо и по този въпрос виновни са и двете страни, не мислиш ли? Важното е какво ще направим с общи усилия, за да променим нещо в положителна насока! Дерзай Wink !


Ама да не съм Павлик Морозов да дерзая. Това повелително-пожелателно някак не ми се връзва с любовта.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
emilia
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 11, 2004
Мнения: 90
Място: Разхождам се върху лъчите на слънцето

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 11:06:08 » Отговори с цитат върни се горе

За съжаление май ще трябва да се бръкнеш за 4000 ! Rolling Eyes !евро Crying or Very sad
Ти си знаеш... Very Happy

_________________
emilia
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
gumbert
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 09, 2004
Мнения: 100
Място: Рио

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 11:14:54 » Отговори с цитат върни се горе

emilia написа:
За съжаление май ще трябва да се бръкнеш за 4000 ! Rolling Eyes !евро Crying or Very sad
Ти си знаеш... Very Happy


Ти пък сега. Че аз дамите ги свалям с неподправения си чар и магична духовитост Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pepa_kk
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 22, 2004
Мнения: 20

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 11:15:02 » Отговори с цитат върни се горе

Хванах се за мнението ти, не за четенето като акт.
Още първият път ти казах, че според мен, ти си от хората, които като четат търсят рецепти за обичане.
Дори и да е блеела Мария е обичала. Жертвала е живота си в името на тази любов. Не се е питала правилно ли е,достатъчно естетски ли е и дали Овидий ще одобри такова обичане.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
gumbert
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 09, 2004
Мнения: 100
Място: Рио

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 11:27:57 » Отговори с цитат върни се горе

Не, погрешно си ме разбрала. Не търся рецепти, както казваш, в литературата. Исках да кажа, че общщуването с най-съвършеното човешко творение, което несъмнено са книгите, неминуемо променя човека, не си ли съгласна. А и много зависи от това, което четеш.
Масовият читател обича, или се влюбва "масово", повърхностно, по-лесно и по-безболезнено. Спомни си Ана Каренина, една наистина красива и одухотворена жена, която попада в капана на собствената си мечта, - Вронски не се оказва, това към което тя се е стремяла, а пътят към семейството й се оказва безвъзвратно закрит. И тя остава в страшна безизходица, именно поради това, че не намира любовта, която може и иска да даде. Не е ли трагично и жалко, но все пак толкова правдиво.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
pepa_kk
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 22, 2004
Мнения: 20

МнениеВъведено на: 22 Апр 2005 11:31:52 » Отговори с цитат върни се горе

Exclamation Мдам,тука вече няма как-съгласявам се тотално.
Пък за Анди- докато готвя мусаката по една тайна рецепта никоя авиомеханична гърла не мож ма измести от сърцето МУ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com