Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 793
ХуЛитери: 3
Всичко: 796

Онлайн сега:
:: Georgina
:: LeoBedrosian
:: pinkmousy

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Конкурс: Здравно реформиран
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Моля, гласувайте за това произведение

5
0%
 0%  [ 0 ]
4
33%
 33%  [ 2 ]
3
33%
 33%  [ 2 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
33%
 33%  [ 2 ]
Всичко гласували : 6


Автор Съобщение
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 06 Мар 2005 18:17:26 » Конкурс: Здравно реформиран Отговори с цитат върни се горе

Искат да ме приемат за една седмица заради кръвното – високо е и лекарят настоява, че имам нужда от лечение. Отивам с багажа – тоалетни принадлежности, дрехи. Вкъщи всичко съм уредил - полял цветята, дал ключа на съседа. Пристигам в болницата и виждам – там нямат телевизор, а започва първенството. Казвам това на лекаря и той ме разбра. Вика добре, ще дойдеш по-нататък. И с мацето беше така. Хубаво маце, това-онова и ме кани вкъщи да гледаме мач. Нося семки, бира и сядам. Мачът почва, тя се цупи и все минава пред телевизора. Разбирам, казвам, но да свърши мачът, поне така се уговорихме, ти не каза за друго. Тя почна да ме овиква. Разсърдих се и си отидох. Не че не съм я желал, но просто ставаше дума за друго. Можеше съвсем малко да изчака или да изберем друг ден...А утре иска ли някой да дойде с мен? Отивам на Винария в Пловдив.В събота бях и сега пак ще ходя. Дегустираш на корем всякакви червени вина, прелест. Стана и някакъв скандал, но аз само си сърбам тънки и тежки вина. В един момент даже някой ми каза, че съм станал целият червен. Отидох в тоалетната и се видях в огледалото - като мартеница бях, до половина бял и рязка такава граница, а после тъмночервен. Много странно. После бързам да хвана влака, че с инвалидната карта можеш само на бързия, на експреса не. И единия го изпуснах, а трябваше в десет без петнайсет да съм в София да гледам повторението на едно предаване.Ужас. Скъсах се да тичам, сърцето ми примря. И днес нещо не съм много добре, тръгвам си. Май налягането се е променило, ще легна за един час.
- А бе... – се обажда един от тримата приятели, седнали на външната маса. - Не можеш да гледаш всички филми и да опиташ всички вина, ще пукнеш, бе! Това ли трябва да правиш след инсулта? Щеше да умреш до телефонната слушалка, ако не бях вкъщи и се сетих, че ти береш душа с тия пресекливи хрипове. Можеше сега още да лежиш в празния порутен апартамент в Овча купел, дето никой не влиза, дори и да мирише.
- Имам и друг такъв случай.- продължава с усмивка разказвачът. - Падам, слизайки от тролея и си счупвам крака. А трябва след час да съм у един приятел да гледаме по сателита сръбски филм. Страшен филм, никой тогава не знаеше още режисьора, а сега е световна звезда.Падам и не мога да мръдна. И какъв късмет, един приятел минава с колата, дига ме и ме кара. Стигнах навреме. Мълча си и като свърши филмът, викам – водете ме в Пирогов.Срам не срам.
- Нищо не може да ни умори нас, ей. Дори сами не можем да се уморим.
- Сега тръгвам да поспя. Елате довечера на изложбата ”България преди закриването”. 30 художника представят своята визия за края, непременно трябва да се види.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Можеш да пускаш нови теми
Можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com