Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 791
ХуЛитери: 2
Всичко: 793

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: LATINKA-ZLATNA

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Конкурс: Зимни премеждия
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Моля, гласувайте за това произведение

5
25%
 25%  [ 5 ]
4
20%
 20%  [ 4 ]
3
20%
 20%  [ 4 ]
2
10%
 10%  [ 2 ]
1
25%
 25%  [ 5 ]
Всичко гласували : 20


Автор Съобщение
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 08 Фев 2005 23:07:15 » Конкурс: Зимни премеждия Отговори с цитат върни се горе

Зима. Кофти време - студено. Сякаш дишаш не въздух, а бацили. По улицата вместо хора се разхождат грипове в костюми. Посегнеш да се здрависаш като възпитан човек и те веднага те тръшнали. На всичкото отгоре и токчетата си чупиш. А обувките уж скъпи, италиански...

Вчера си вървя, т.е. опитвам се, защото на всяка крачка залитам, а на втората падам и се любувам на феномена припичащо слънце на минус десет градуса. Поглеждам нагоре и естествено точно след миг целувам страстно майката земя, покрита с дебел пласт сняг. Едно такси минава покрай мен, а шофьорът, явно решен, че гримът не ми отива, измива лицето ми с някаква странна смесица от полустопен сняг, кал и сол. Някакъв човек ми подава ръка. Очевидно не знае, че денят не е от най-късметлийските ми. Пада върху мен с вик. Добре, че има чувство за хумор и прихва да се смее, чак сълзи му потичат. Иде ми да го фрасна. Въобще не ми е смешно вече. Правя опит да стана, но се подхлъзвам и падам отново, този път върху него. Очевидно беше доста изненадан от нападението ми, защото смехът му секна изведнъж, а очите му изхвръкнаха от орбитите. Изкарах му въздуха. Доста нетактично от моя страна...

В крайна сметка успявам да стана. Дори помагам на любезния господин също да се изправи. Доста смела постъпка. Изведнъж усещам, че нещо ми липсва. Поглеждам надясно и за малко отново да се строполя на тротоара - две кучета са захапали чантата ми, а от нея се сипят всевъзможни неща. Дори видях ключа от мазето, който вчера търсих из цялата къща. Решавам да бойкотирам поредната "шега на съдбата" и се прибирам безславно вкъщи. Само, че май пак се прецаках! Ключовете ми ги няма...

Сега си седя в тоя забутан интернет клуб и се изповядвам. Всъщност май се топля. Е, какво пък, поне любезния господин, който уж се опита да ми помогне, се оказа Грип. Значи никой не се е забавлявал с епичната ми битка срещу леда. Следващия път като тръгна да излизам, първо ще се уверя, че е поне десет градуса над нулата. Дано тогава успея да стигна до колата си...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Можеш да пускаш нови теми
Можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com