Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Nela
Днес: 0
Вчера: 2
Общо: 14146

Онлайн са:
Анонимни: 853
ХуЛитери: 3
Всичко: 856

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian
:: LioCasablanca
:: Lombardi

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Конкурс: ГАЗЗЗ !
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Моля, гласувайте за това произведение

5
25%
 25%  [ 9 ]
4
5%
 5%  [ 2 ]
3
11%
 11%  [ 4 ]
2
22%
 22%  [ 8 ]
1
34%
 34%  [ 12 ]
Всичко гласували : 35


Автор Съобщение
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 05 Фев 2005 00:14:31 » Конкурс: ГАЗЗЗ ! Отговори с цитат върни се горе

Чудите се как да си смените местоработата ли ?
Ето един начин.
Преди доста годинки, по време на така наречения комунизъм, работех като ковач във вагонния завод. И като всяко едно сплотено предприятие, всяка Нова Година се посрещаше в някоя хижа из региона. Събирахме се началници и подчинени, и сред алкохол, мезета, песни и танци забравяхме за служебните си различия. Та, така и в тази далечна година …
Имах си тогава един колега, Пешо. Много силни приятелчета бяхме с него. Навсякъде заедно. Само при жените си лягахме поотделно. С него имахме навика редовно да си правим мизерийки един на друг. Не нещо особено болезнено, просто колкото смях да пада.
На това празненство обаче се уговорихме, никакви простотии. Ще се веселим, и си лягаме по живо, по здраво. Ми то хубаво, ама като цапнеш няколко домашнярки, от няколко колеги, трае ли сърцето. Взе да се заформя пъклен план в главата ми. Смигнах на няколко колеги и всички зачакахме небрежно Пешо да се насочи към стаята си. Това не се проточи кой знае колко във времето. Той горкия, не носеше много на питива.
Полувин час след като мой Пешо се беше туширал, или както наричахме това мероприятие – пеширал, с тайфата се насочихме към лобното му място. Доста сериозно се бях подготвил. Бях изплюскал болшенството от салатния боб на трапезата. Затова и шкембака ми в момента кротко къркореше, като Етна, преди да залее Сицилия с огън и жупел …
В стаята беше мрачно, но за сметка на това доста шумно. Наш Пешо цепеше тапетите с мощно хъркане. Приближих зоната от където произлизаха тези зловещи звуци и се обърнах с гръб. Свалих панталоните и се нагъзотих с широка усмивка на лице.
- Светни ! – извиках и се напънах, така че всяка родилка би се гордяла с мене.
Когато блесна лампата изодзадзе ми се разлетяха всичките газове, които до момента бях задържал. Звукът беше като на задавен Вартбург, борещ се за глътка въздух. Замалко да излетя в орбита. Като си помислих как съм му опърлил веждите, или поне завъртял носа на 180 градуса, се разтресах от хилеж. Започнах да обикалям стаята и да събирам овации, все едно съм Митко Бербатов и току-що съм вкарал решаващ гол на финал на световно първенство в деветдесетата минута. След няколко плъзгания на гърди и две салта ми направи впечатление тишината настъпила в стаята. Още повече се смутих, когато погледнах опечалените физиономии на колегите. Погледнах към леглото и що да видя …
В него лежи другаря Кокалачков, началника ми.
Ха познайте, колко още продължи кариерата ми на ковач …
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
malenka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 07, 2005
Мнения: 1

МнениеВъведено на: 07 Фев 2005 02:05:11 » уе уе ма уе Отговори с цитат върни се горе

Още влязла-невлязла в сайта и попадам на този шедьовър на бобеното изсуктво ...
Shocked

_________________
Благодаря за вниманието !
Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
shiderov
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 16, 2004
Мнения: 29
Място: гр.Пафос република Кипър

МнениеВъведено на: 12 Фев 2005 19:59:45 » Браво! Отговори с цитат върни се горе

Това е първото произведение разсмяло ме от сърце.
С чиста съвест пиша най високата оценка.

_________________
BashMaster
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Vamp
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 22, 2004
Мнения: 274
Място: Бургас

МнениеВъведено на: 09 Мар 2005 01:07:01 » Отговори с цитат върни се горе

Ндааа, явно в тази страна бобеца не е чак на такова уважение за каквото се говори от край време ...
Wink

_________________
Summer breeze makes me feel fine
Blowin' through the jasmine in my mind
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Marta
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2004
Мнения: 1587
Място: България

МнениеВъведено на: 10 Мар 2005 18:28:19 » Отговори с цитат върни се горе

Това ми дойде по -миризливичко, но използвам последния срок да гласувам. Все пак е добър хумор и може би от житейска преживелица почерпено. Wink Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Можеш да пускаш нови теми
Можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com