Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 462
ХуЛитери: 1
Всичко: 463

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Открито писмо до Хипо, Администрацията и всички потребители
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 01:00:23 » ето колко проста работа се иска от колегата Отговори с цитат върни се горе

Трака-трак! - ( 42 четения | 0 коментара | раздел: Други ... )
· 02 » Жребий - ( 94 четения | 4 коментара | раздел: Поезия )
· 03 » Мен гледай! - ( 33 четения | 0 коментара | раздел: Поезия )
· 04 » Правда за всички - ( 65 четения | 1 коментара | раздел: Други ... )
· 05 » Люляк - ( 74 четения | 2 коментара | рейтинг 5 от 3 гласа | раздел: Поезия )
· 06 » Огледалце, огледалце!... - ( 68 четения | 0 коментара | рейтинг 0 от 0 гласа | раздел: Хумор и сатира )
· 07 » Кисело грозде - ( 46 четения | 0 коментара | рейтинг 0 от 0 гласа | раздел: Поезия )
· 08 » Дядовата ръкавичка - ( 35 четения | 0 коментара | рейтинг 0 от 0 гласа | раздел: Други ... )
· 09 » Фасове - ( 63 четения | 2 коментара | рейтинг 0 от 0 гласа | раздел: Поезия )
· 10 » Пеперуда - ( 95 четения | 5 коментара | рейтинг 5 от 6 гласа | раздел: Поезия )
· 11 » Талигата на Позора - ( 108 четения | 3 коментара | рейтинг 5 от 2 гласа | раздел: Поезия )
· 12 » Цена - ( 80 четения | 2 коментара | рейтинг 5 от 1 гласа | раздел: Други ... )
· 13 » Малката - Големият (Featuring - Любов Алипиева) - ( 68 четения | 0 коментара | рейтинг 0 от 0 гласа | раздел: Хумор и сатира )
· 14 » Дърво - ( 84 четения | 2 коментара | рейтинг 5 от 1 гласа | раздел: Други ... )
· 15 » Балът на Безчувствието - ( 108 четения | 3 коментара | рейтинг 5 от 1 гласа | раздел: Други ... )
· 16 » Гъсеница и бръмбар - ( 92 четения | 1 коментара | рейтинг 5 от 1 гласа | раздел: Други ... )
· 17 » Съперник - ( 107 четения | 2 коментара | рейтинг 5 от 1 гласа | раздел: Други ... )
· 18 » Цирк "Глупост" - ( 94 четения | 4 коментара | рейтинг 5 от 3 гласа | раздел: Други ... )
· 19 » Кръговрат - ( 120 четения | 9 коментара | рейтинг 4.5 от 4 гласа | раздел: Други ... )
· 20 » Бременна - ( 128 четения | 0 коментара | рейтинг 5 от 2 гласа | раздел: Други ... )
· 21 » Вещер - ( 112 четения | 5 коментара | рейтинг 5 от 1 гласа | раздел: Други ... )
· 22 » Моят Приятел - ( 123 четения | 4 коментара | рейтинг 5 от 1 гласа | раздел: Други ... )
Последни 25 коментара без отговор към произведения на 4eren_angel :
· 01 » Re: Цена - коментар на roza1 от 10.09.2016 в 17:58:12
· 02 » Re: Дърво - коментар на Breeze от 25.08.2016 в 21:36:59
· 03 » Re: Гъсеница и бръмбар - коментар на LeoBedrosian от 23.08.2016 в 11:00:58



Само да предостави на Хипо доказателства, че ВСИЧКИТЕ КОМЕНТИРАЛИ ГО, примерно последните трима най-отдолу, са получили от мен заплашителни писма.
Нищо работа.
Ако го направи, и докаже, че ВСИЧКИТЕ, цитирам дословно колегата, са били заплашвани от мен - нека г-н Хипо да заличи моите два профила.
Ако не го направи, нека заличи неговия.
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 08:14:32 » Отговори с цитат върни се горе

Много моля, г-н hamster, не обръщайте темата в личностна вендета. Ние не сме олигиофрени и много добре разбираме за какво иде реч или Вие бягате преди вятъра? Дори само на един потребител от целия сайт да сте писали и съзаклятничели против 4eren_angel, Вие изгаряте. Ако има нещо което да мразя, това е интригантството и ще бъда безкомпромисен. Лично на мен, след откриване на тази тема, Вие ми написахте две лични съобщения с цитати от нея, с намеци как би трябвало да постъпя, което ме наведе на мисълта, че в твърдението на 4eren_angel може би има резон. Ако това не е опит за манипулация, кое е? "Прекален светец и Богу не е драг", господине и намалете активността си в тази тема, защото вие двамата вървите комплект. Беше ви предложено да прекратите и да си заровите томахавките, което е най-лесния вариант, но вие избрахте трудния.
Обръщам се към всички потребители в сайта, ако някой е получавал подобни лични съобщения, нека ми ги препрати или само абзаца в които става дума за това, като се виждат датата и адресанта.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 09:11:43 » няма никаква лична вендета Отговори с цитат върни се горе

Уважаеми г-н Хипо,
откакто Администраторът предупреди и двамата с колегата, публично никъде не съм написал нищо, касаещо го, докато той изпраска във форума две теми, насочени директно срещу мене, които лично Вие заключихте. В тях умишлено не писах нищо.
Активността ми в тази тема е напълно обяснима, след като в нея се цитира пак моя никнейм, и наистина не мога да си обясня защо след като колегата ви обсипва със серия обиди, Вие намирате това за напълно нормално, а се дразните от моите включвания.
Изглежда намирате за изключително важно оставането на потребителя тук, след като е очевидно за всички,че се държи грубо, безцеремонно, нагло и арогантно, отбелязано и от тук коментиращите.Дори наричате поведението му "мъжество". Не знаех, че е мъжествено да се държиш точно по този начин.
Интригантството никой не обича.Но много бих се радвал да ми обясните точно в кой от членовете на Правилника е отбелязано, че евентуално писане на някого със споменаване на другиго в бележката е извънредно тежко нарушение, разклащащо безвъзвратно моралните устои на сайта, имайки предвид факта, че личните бележки са нещо изобщо несвързано с публичността и затова са лични, за да не напускат територията на съответния акаунт.
Ако наистина сте убеден, че поведението на колегата не нарушава етичните норми и правилата /защото очевидно да наричаш потребителка метреса,извършваща литературно 69, е нещо допустимо/, а моето е неприемливо, то не чакайте да получите никакви лични бележки, а веднага заличете профилите ми и оставете този на колегата.
Така Правдата ще възтържествува.
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 10:02:26 » Отговори с цитат върни се горе

Цитат:
откакто Администраторът предупреди и двамата с колегата, публично никъде не съм написал нищо, касаещо го, докато той изпраска във форума две теми, насочени директно срещу мене, които лично Вие заключихте. В тях умишлено не писах нищо.

Но в същото време не пропуснахте да помолите двама администратори, чрез лични съобщения, да вземат неоходимите мерки. Разликата между вас двамата е, че единия застава открито и грубо, а другият търси обиколни пътища.
Цитат:
Но много бих се радвал да ми обясните точно в кой от членовете на Правилника е отбелязано, че евентуално писане на някого със споменаване на другиго в бележката е извънредно тежко нарушение, разклащащо безвъзвратно моралните устои на сайта, имайки предвид факта, че личните бележки са нещо изобщо несвързано с публичността и затова са лични, за да не напускат територията на съответния акаунт.

Това само по себе си е самопризнание, че съществува подобна кореспонденция. Колкото публичността, да, те не са публични, но могат да се използват за подстрекаване на публични изяви, което пък вече е наказуемо по правилата на този сайт:
Цитат:
6. Няма да се публикуват произведения, съдържащи обиди, заплахи, клевети или двусмислени препратки към други потребители на сайта или трети лица без съгласието им, независимо дали са използвани имена, никове или други лични характеристики. Забранени са публичните конфликти, пререкания и обиди между отделните потребители или приятелски групи, както и подстрекаването им. В случай на забелязани такива, потребителите трябва незабавно да уведомят администраторите.

Предупредих Ви да не тичате пред вятъра, защото понякога езикът(в случая - пръстите) изпреварват съзнанието.
Ще помоля съветът на сайта да обсъди и вземе решение относно казуса с hamster и 4eren_angel.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 10:12:48 » Отговори с цитат върни се горе

Да не реши човек, значи, да попрекопае нивата, лятото в буркани да затвори (въх, че романтично!), щото в тоя живот трябва и да се яде, и то пак война избухнала! Без малко да отърва бойните действия.
Седнала съм снощи с плетивото, ама съм я сколасала: кокошките – нахранени и прибрани, на прасето ярмата забъркана. И съм задрямала, и в съня сън сънувам. Сцена (театър трябва да е туй), а на нея все хора от нашето село. Отървала съм първото действие за разлика от кака Мара, дето гражданята Мими й викат. Седи си тя вторачено и механично похапва домашна пита със сиренце, от градински домат си отгризва. Викам си що не я питам като какви ги вършат, ама ме спира пустата култура.
А на сцената Албито, Папакота, Мамаша, Индито, че чак и Рейнича от Острова дохвърчала! И всичките – с наколенки, и всичките подмааазват и лъъъскат пред една врата, на която пише „Администрация”, а над надписа – герб с рога и копита. Ми, семпли си падат хората, не са радетели на мазни блатни борби.
И както казах, в съня съм заспала. Стресна ме крякане – два жабока се накрякват, пък аз съм отървала цели 5 бримки баш на петата на 368-ия за тоя сезон вълнен чорап! Взех се в ръце и вникнах в драмата. Какво било то: пичове пишки мерят (да ме прощавате, ама метафоричността ми нещо е бегАла). Их, викам си, Ганке Филиповска, работа таман за тебе! Вярно, че Господ таквоз не ти е дал, но кой пък е казал, че е дал на тях?
По едно време яко ми писна на мотиката и а-ха да кресна на жабоците „У лево!”, но се възпрях. Че те ми били етични естети, не може тъй селяндурската да подхождам. Единият бузки издул, с мустачки пошавва, другият на хвъркатичко го докарва, обаче тез черни пера много ми мязат на опашката на моя пуяк – ще му търся сметка аз на тоя ангел що ми оскуба мъжкото пиле, гордост на стопанския ми двор, и го остави да ходи по гол задник за смях на дрисливите кокошки!
И се пищи, значи, обаче мъжката! Като им разбрах проблема, върла, люта завист ме разтресе и ми напука петите за ужас на селската ни педикюристка! Те, завалийките, други проблеми очевидно нямат и са се емнали да си мерят таланта. Гледам ги, гледам ги – дей туй нещо? И ако наистина го имат в такива херкулесовски размери, що не вземат да излязат на националната сцена? Ама глупости дрънкам и аз – че те са направо за световната! Само че си врещят в собственото блато, защото за широкия свят (тук му е мястото да се изкажа литературно-научно, символно и направо архетипно) топки трябват.
Уж етични естети, а претенциите им вонят бетер от на кака Мара сиренето, дето го е подсирила от млякото на козата, без време качена от пръча!
Докато се лутам из тез художествени и интелектуални лабиринти, прасето вие от глад към слънцето, пак съм загорила боба и комшийката опищя орталъка, а глухият Пешо Куция е дошъл чак от Горната махала да ми търси сметка манджа ли правя, или пожар, дето може да затрие цяло село. Аре!
(По решение на администрацията оставяме темата отключена.)
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 11:01:52 » три възражения на г-н Хипо Отговори с цитат върни се горе

1.Не виждам тук да има казус - аз не съм писал Открито писмо до него, админите, потребителите, Хилари, Тръмп, Цецка Цачева и Румен Радев Very Happy , в което да има подобни нелепости,не съм ревал кански, че ми са забранени коментарите и не мога да благодаря на коментиралите ме, и не съм писал теми конкретно срещу някого.Категорично възразявам да ме отъждествяват с....мръсна дума. Very Happy

2.Никакво самопризнание не съм правил - просто недоумявам как може лична бележка, в която пиша примерно на мамаша, че черен ангел лае по мен, да се приема като драстично, фрапантно и флагрантно нарушение на юридически и правни норми.

3- Не съм бягал преди вятъра, а просто отбелязах факта, че след като и г-н Хипо, и г-н Админ, и г-жа Аноним са предупреждавали колегата, оставам с впечатлението, че има някакъв администраторски чадър над него, та така удивително ми прилича на свещена крава.

И тъй като смятам тая тема, както вече отбелязах, за чистокръвен кич, ще завърша с думите, че ако Съветът на сайта реши,нека ми наложи всички възможни наказания - бан на всичко, анулиране на брояча на четенията и так далее, защото наистина тия неща е ме интересуват.
И в това е основната разлика между мен и колегата.

А иначе тая тема генерира трафик, тъй че нека си стои, щом ръководството тъй е решило.
Аз предпочитам да си кача сега някакъв текст, отколкото да вися в нея.
4eren_angel
Гост





МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 14:05:35 » Отговори с цитат върни се горе

Уважаема anonimapokrifoff,

Аз пък се тресях, изпаднал в нервен срив, докато спасителният ми чай от маточна и японски вишнев цвят, се вареше на газовия котлон… Добре че и аз се сетих да погледна тук, докато сърбах успокоителната течност! Признавам, че пуйчите пера ме караха да се чувствам малко некомфортно на стола ми, докато се взирах невярващо в монитора, но честна дума – заради публикация като Вашата, съм готов да мина на дефиле само по … пуйчи пера през площада. Струва си и още как!
Очаквах и дори се надявах да видя тук Модератор, или администратор, който да защити нападнатия от мен Ваш колега и да ми свие сърмите. А вместо това чета съвсем друго., Който разбрал – разбрал! Аз го разбрах, без пояснения.
„Мерене на пишки”, или не – темата си е замисляща и напълно схващам решението на администрацията да я остави отключена.
Иначе и аз се насладих пълноценно и на наколенките, и на лондонския блясък. На пръв поглед стои така, сякаш целият сайт е срещу „хвъркатия” – пък то било отчитане в присъствена форма, получаване на червени точки и снизходително погалване по главичките… - срещу плюнка по „хвъркатия”.
А сега, без капка ирония:
Почитанията ми!
С оглед публичната ми декларация, че няма да имам повече публични изяви тук – това няма как да се отчете като подмазване, защото никое позитивно или негативно отношение към мен тук, вече няма значение. А за Вашите схващания за Етика нямам дори грам съмнение и колебания!
Благодаря Ви.
Предвид настойчивостта, с която от мен се искат доказателства за нещо, което вече крещи на площадни тонколони, без да има нужда от доказателствен материал – отказвам да посоча което и да било от имената на хората, които са били настройвани срещу мен от … еди кой си, защото внезапно установих, че… съм си извадил пишката за премерване, но … наоколо просто не се вижда никаква друга пишка, с която да меря своята. Само наколенки, малко лондонска мъгла и … държащ присъствена форма! (anonimapokrifoff не я броя тук)
Е поне беше забавно… И какъв рейтинг!!!! Мили Боже, то досущ като „Малката булка”, ама по Картуун Нетуърк! Закопчавам си дюкяна и си го пускам пак! Скоро едва ли някъде ще се види подобен спектакъл… камо ли пък Черен ангел по пуйчи пера, наоколо в сайта.
Това беше. Викнаха ме на „БИС”, дойдох и айде „бум-друм!” – стига ми толкова блясък!
Но докато съм още под прожекторите, нека се възползвам. (Малко подло е признавам, ма като за последно тук – простено ми е.)

Smile

Циркове, театри...


Циркове, театри, сцени и манежи.
А завесата за всички тях е винаги една...
Касата билетна - сергия за копнежи -
но зрелище безплатно публиката си избра.

Балетът по-прекрасен е без Прима-балерина -
ще признаят, че е Прима - само с липсващ крак.
Актрисата пък слага си трикото от коприна...
Шекспир - да го духа! По въже ще ходи пак.

Клоунът прозява се със четка над декори -
шегите му отдавна са погребали Смеха.
Маймуните отсъждат кой е Първи, кой е Втори...
Самият Дявол председателства Делата за Греха

А ти какво? Сцената ли те привлича?
Копнееш в бутафорно тронче да седиш?
Мен ако питаш - Партера си предпочитам! -
Пред роли и аплодисменти, а името ми - в ни един афиш.

____________
Благодаря. Завеса!
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 14:20:36 » Отговори с цитат върни се горе

Ще оживее
с времето
убитото в последния
финален акт.
Завесата се спуска
без фанфари.
В капан попаднала
душата си продадох
във антракта.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
libra
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 25, 2004
Мнения: 427

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 15:09:59 » Отговори с цитат върни се горе

аз получих лична бележка от hamster след коментара ми на "Жребий" на 4eren_angel
и понеже във въпросната лична бележка няма нищо лично ще я покажа тук:
Цитат:
От: hamster
До: libra
Въведено на: Wed Sep 28, 2016 9:21 pm
Заглавие: добра идея Цитирай бележката
мярнах преди малко, че обмисляш да напуснеш сайта за неопределено време. добра идея е, защото днес направи нещо срамно - коментира онова нещо черен ангел, за да му върнеш жеста, а онова нещо, което на два пъти публично обиди дама, е срам за сайта, както и тези, които го коментират.


и моят отговор

Цитат:
От: libra
До: hamster
Въведено на: Wed Sep 28, 2016 9:44 pm
Заглавие: Re: добра идея
коментирам не човека, а поезията, ако си беше оставил отворени коментарите и теб щях да те коментирам, последните ти стихове са хубави..
вашите лични отношения са си ваши лични, не желая да ме забъркваш в тях


и последното на което не отговорих, защото нямаше смисъл:

Цитат:
От: hamster
До: libra
Въведено на: Fri Sep 30, 2016 9:12 am
Заглавие: Re: добра идея Цитирай бележката
Аз не те забърквам, просто констатирам факти.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 15:31:58 » супер! Отговори с цитат върни се горе

С това публично оповестяване на лична бележка,с което една будна гражданска съвест е изприпкала, подкокоросана от потребителя, всичко вече добива наистина гротескови измерения.
Г-н Хипо,дочака повода да ме бастишеш, нали?

Това, че съм споделил мнението си, е нещо чудовищно, недопустимо, връх на почтеността е да се пляскат лични бележки, затова бъди така добър да въдвориш Реда.

Либра, карра миа, моите почитания.
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 16:56:33 » Отговори с цитат върни се горе

Черен ангел, написаното от мен Ви възмути, но и Ви засегна, нали? Приела Вашите правила за водене на спор, само Ви показах, че няма нищо по-лесно на този свят от това да нараниш другия. А Вие го правите с мерак - пускате лайнохвъргачката, оплесквате сума ти народ и най-вече себе си.
Очевидно при Вас и Хамстер въпросът "Що не се разберете като мъже?" не върви. Допускам, че сте носители на коренно различни естетики и че конфликтът между тях е непримирим. Но защо в спора си се плюете като махленки? До този момент не съм попадала на нито един стойностен аргумент, изказан от поне единия от вас. Недостойните ви прения дотягат на потребителите, а и нали се сещате, че ние, администраторите, не сме нито бавачки, нито укротители, нито пък разполагаме с време и желание да ви играем по гайдите.
Нямам никаква представа (а и не ме интересува) кои сте и какви сте в реалния живот: мъже ли, жени ли, на колко години, как си вадите хляба и т.н., но искрено се надявам поведението ви в този сайт да не е израз на сериозен емоционален дефицит или, пази боже, срив. Предполагам, че щом пишете, и четете. Ако ви се общува виртуално, поставете някоя интересна литературна тема, изкарайте си най-сетне главите да не казвам откъде.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hamster
Гост





МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 17:42:11 » хайде да бъдем малко по-точни Отговори с цитат върни се горе

"Очевидно при Вас и Хамстер въпросът "Що не се разберете като мъже?" не върви. Допускам, че сте носители на коренно различни естетики и че конфликтът между тях е непримирим. "

Вече на два пъти отбелязах, че от една тема във форума, която Админът заключи с предупреждение и към двамата, насам, никъде публично не съм влизал в диалог с автора. Той вече за трети път се нахвърля върху мен, стигайки тук до върха на безумието - че аз съм бил командвал сайта и от тоя род. Това изобщо не е учудващо, но тук той директно напада админи, коментиращи и целокупните овчеблеещи, и вместо администрацията да му свие сърмите, както той се изразява, уважаемият г-н Хипо дружески си хортува с него, изпълнява желанията му и призовава масите да представят лични бележки -та и без друго боклукчийската тема да замяса съвсем на кофа за смет. С публичното оповестяване на лична бележка, по презумпция служеща само за лична консумация, тук се разнесе смрад, която няма начин да бъде отстранена.
Да, вече доста пъти заявих публично това, което съм написал в личната бележка, която дълбокоуважаемата либра плесна като върховна проява на благородство.Админите упорито си затварят очите пред факта, че лицето черен ангел ОБИЖДА ПУБЛИЧНО ДАМА - макар и тримата да признават това, вкл. и тук. Ето заради това е моята враждебност - защото дама и мой съавтор беше обидена, което за уважаемия г-н Хипо не е нищо сериозно, но мои лични бележки са непростим грях, заради който ще изгоря.

Ами изгорете ме, уважаеми г-н Хипо,пак ви призовавам да заличите профилите ми, да оставите тоя на колегата и нека Силата бъде с вас!
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 18:24:36 » Отговори с цитат върни се горе

Имаше един аудиоскеч преди много години на Мирча Кришан за краставицата. Едно си знаре баба, едно си бае. За обидите и двамата сте наказани, така че не ни ги навирайте в носа при всяко свое мнение. Когато не познавате структурата на сайта, поне четете това което се пише, а именно, че въпросът за бъдещето на двама ви в този сайт е поставен пред екипа от съветници. Те ще обсъдят и вземат решение. Така се процедира тук. Екипно. Колкото до личните съобщения, г-не, не плачункайте толкова много, защото не друг, а Вие сте ги разпращал. Явно е, че нищо ново няма да ни напишете, а повтаряте едно и също като счупена грамофонна плоча затова, до решението на съветниците смятам да Ви отнема достъпа до форума, с което ще Ви лиша и от лични съобщения в сайта. Ако искате да се свържете с нас, ще намерите начин чрез E-mail. Написани са в профилите на всеки администратор.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Oblachna
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 27, 2016
Мнения: 1

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 19:12:27 » ... Отговори с цитат върни се горе

От: hamster
До: Oblachna
Въведено на: Чтв Сеп 01, 2016 5:45 am
Заглавие: грозно
загрозява ти текста тъпата свалка на оня

/п.с. получих това, след като 4eren_angel бе написал коментар-стихотворение, провокиран от мое.../
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
tearfly
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 03, 2015
Мнения: 30

МнениеВъведено на: 14 Окт 2016 19:32:56 » Отговори с цитат върни се горе

Кога най-накрая някой ще качи заплашителните писма, дотук виждам само метафорите на Хамстера Smile
Никой няма да си тръгне оттук по-богат, по-човечен или пък ще бъде повече от това, което е.
Има един много хубав филм „Омарът”, определят го като авангарден и антиутопичен филм. Доста от сцените тук ми заприличаха на него.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com