Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 478
ХуЛитери: 1
Всичко: 479

Онлайн сега:
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - "Авторът не желае да се коментира това произведение.&qu
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
4eren_angel
Гост





МнениеВъведено на: 05 Окт 2016 10:08:22 » "Авторът не желае да се коментира това произведение.&qu Отговори с цитат върни се горе

Уважаеми Хулитери!
И аз, като вас, зачитам правото на авторите, да не искат да има коментари под произведенията им, нито пък да им се поставят оценки. Но много повече зачитам Свободата на словото и правото да си казвам мнението, като в същото време яростно въставам срещу всеки, който по един, или друг начин – се опитва да ми затвори устата.
Затова отварям тази тема.
Публикациите на „заключените” автори, нека са си неприкосновени, но хайде и Свободата на словото да получи неприкосновеност!
Тук, в тази тема, предлагам да си казваме мненията и да си пишем коментарите за тези произведения, които не ни дават техническата възможност да го правим под тях.
Ето първият коментар за „заключена” творба, която на всичкото отгоре (!!!???) май прекалено дълго се задържа там, където не й е мястото.

Жабокът Пейо е поет
автор: Ranvir

Цитат: …
И тъй до следващото квак -
от ранно утро, та до мрак.
Вилнее жабешкият хор,
а Пейо го подхранва с тор.
Честит съм аз, дори блажен -
че моят Пейо е пред мен!!!!
____________________________________________________________
При други обстоятелства и в друг сайт, вероятно бих приветствал тази публикация, защото тя се цели в незаслужените хвалебствия, с цел популярност; в т.нар. „коментарно 69” (аз на тебе коментарче – ти на мене коментарче); Но вече съм достатъчно дълго в този сайт, за да мога със сигурност да установя, че този феномен не съществува тук, следователно – целта на автора е друга.
Оставям настрана претенциите на творбата, че е хумористична и сатирична – в нея хуморът е плосък, каруцарски и дебелашки; сатирата е само привидна, защото е неуместна – а от там и ниската художествена стойност, като цяло.
Желанието на автора непременно да обиди публично, при това повече от един човек, е толкова прозрачно, че съм изумен от факта – да виждам вече повече от месец тази ...дитирамба на първа страница в сайта. Хем е грозно, хем е некоректно и упрекът ми тук е не към автора, а към модераторите и Администратора, за които продължавам да мисля, че просто са прекалено заети, за да обърнат внимание на това недоразумение.
Но от друга страна бих приветствал присъствието на това стихотворение в каре „Реклама” при следното условие: най – вероятно управата на сайта е разбрала, че авторът е гледал в огледалото си, докато е творял.

Ps: Administrator ми е забранил да влизам в пререкания с определени автори тук и аз стриктно спазвам тази препоръка, но не ми е забранявал да си казвам публично мнението за направени публикации. Нека творчеството на желаещите „чисто” творчество си остава чисто, но нека и Свободата на словото да си бъде Свобода!
И нека в тази тема публикациите да касаят само „заключени” творби, без да се засяга личността на техните автори! Въпрос на Култура и Добро възпитание…
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 05 Окт 2016 13:13:09 » Re: "Авторът не желае да се коментира това произведение Отговори с цитат върни се горе

4eren_angel написа:
Уважаеми Хулитери!
И аз, като вас, зачитам правото на авторите, да не искат да има коментари под произведенията им, нито пък да им се поставят оценки. Но много повече зачитам Свободата на словото и правото да си казвам мнението, като в същото време яростно въставам срещу всеки, който по един, или друг начин – се опитва да ми затвори устата.
Затова отварям тази тема.
Публикациите на „заключените” автори, нека са си неприкосновени, но хайде и Свободата на словото да получи неприкосновеност!
Тук, в тази тема, предлагам да си казваме мненията и да си пишем коментарите за тези произведения, които не ни дават техническата възможност да го правим под тях.
Ето първият коментар за „заключена” творба, която на всичкото отгоре (!!!???) май прекалено дълго се задържа там, където не й е мястото.

Жабокът Пейо е поет
автор: Ranvir

Цитат: …
И тъй до следващото квак -
от ранно утро, та до мрак.
Вилнее жабешкият хор,
а Пейо го подхранва с тор.
Честит съм аз, дори блажен -
че моят Пейо е пред мен!!!!
____________________________________________________________
При други обстоятелства и в друг сайт, вероятно бих приветствал тази публикация, защото тя се цели в незаслужените хвалебствия, с цел популярност; в т.нар. „коментарно 69” (аз на тебе коментарче – ти на мене коментарче); Но вече съм достатъчно дълго в този сайт, за да мога със сигурност да установя, че този феномен не съществува тук, следователно – целта на автора е друга.
Оставям настрана претенциите на творбата, че е хумористична и сатирична – в нея хуморът е плосък, каруцарски и дебелашки; сатирата е само привидна, защото е неуместна – а от там и ниската художествена стойност, като цяло.
Желанието на автора непременно да обиди публично, при това повече от един човек, е толкова прозрачно, че съм изумен от факта – да виждам вече повече от месец тази ...дитирамба на първа страница в сайта. Хем е грозно, хем е некоректно и упрекът ми тук е не към автора, а към модераторите и Администратора, за които продължавам да мисля, че просто са прекалено заети, за да обърнат внимание на това недоразумение.
Но от друга страна бих приветствал присъствието на това стихотворение в каре „Реклама” при следното условие: най – вероятно управата на сайта е разбрала, че авторът е гледал в огледалото си, докато е творял.

Ps: Administrator ми е забранил да влизам в пререкания с определени автори тук и аз стриктно спазвам тази препоръка, но не ми е забранявал да си казвам публично мнението за направени публикации. Нека творчеството на желаещите „чисто” творчество си остава чисто, но нека и Свободата на словото да си бъде Свобода!
И нека в тази тема публикациите да касаят само „заключени” творби, без да се засяга личността на техните автори! Въпрос на Култура и Добро възпитание…


Ами, откъсни от нежното си поетично сърце 2 лева и 40 стотинки за реклама (или поне 1 лев и 20 стотинки) и току-виж и някой твой шедьовър се озове "там, където не ну е мястото". Smile

Вместо да създаваш глупави теми във форума, поради личната си нeприязън към ranvir (hamster).

А това, че за пореден път обвиняваш администрацията на сайта, е повече от смешно. Казвам го, поради моята сервилност.
Razz
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
4eren_angel
Гост





МнениеВъведено на: 05 Окт 2016 13:37:09 » Отговори с цитат върни се горе

Цитата на Папакот:
Ами, откъсни от нежното си поетично сърце 2 лева и 40 стотинки за реклама (или поне 1 лев и 20 стотинки) и току-виж и някой твой шедьовър се озове "там, където не ну е мястото". Smile

Вместо да създаваш глупави теми във форума, поради личната си нeприязън към ranvir (hamster).

А това, че за пореден път обвиняваш администрацията на сайта, е повече от смешно. Казвам го, поради моята сервилност.
_______________________

Уважаеми Папакот. Вие умеете ли да четете? Помолил съм най-учтиво в тази тема потребителите да се държат учтиво.
Смешното, или по-скоро жалкото в случая е, че срещу 2.40 всеки може да пусне начело на "първа" каквото си поиска.
И малоумният може да види, че тази публикация е и нискостойностна, и обидна, и с конкретен адрес. Така че изобщо не намирам за смешно да питам администрацията следното: Имате ли 2.40, за да ги върнете на конкретния потребител, или да ви пратя по някой куриер? И още един въпрос към тях: А колко трябва да платя, за да ми публикувате в каре "Реклама" текст, който да е обиден към вас, Администрацията? Обещавам, че няма да назовавам никого поименно, а и гарантирам за художествена стойност.
_________________________________
Така че, НЕуважаеми Папакот,
Излиза, че срещу 2.40 - всеки може да "пръдне" публично, начело, че и с насочена миризма...
Е, Вие поне "пръцнахте" тук безплатно... Но пък как мирише...!
_______________________
Моля да се придържаме към темата, а Вас, Папакот, моля да спрете да ми саботирате темите! Идете и пийте по една бира с ... приятеля си - за мое здраве!
4eren_angel
Гост





МнениеВъведено на: 05 Окт 2016 13:37:26 » Отговори с цитат върни се горе

Цитата на Папакот:
Ами, откъсни от нежното си поетично сърце 2 лева и 40 стотинки за реклама (или поне 1 лев и 20 стотинки) и току-виж и някой твой шедьовър се озове "там, където не ну е мястото". Smile

Вместо да създаваш глупави теми във форума, поради личната си нeприязън към ranvir (hamster).

А това, че за пореден път обвиняваш администрацията на сайта, е повече от смешно. Казвам го, поради моята сервилност.
_______________________

Уважаеми Папакот. Вие умеете ли да четете? Помолил съм най-учтиво в тази тема потребителите да се държат учтиво.
Смешното, или по-скоро жалкото в случая е, че срещу 2.40 всеки може да пусне начело на "първа" каквото си поиска.
И малоумният може да види, че тази публикация е и нискостойностна, и обидна, и с конкретен адрес. Така че изобщо не намирам за смешно да питам администрацията следното: Имате ли 2.40, за да ги върнете на конкретния потребител, или да ви пратя по някой куриер? И още един въпрос към тях: А колко трябва да платя, за да ми публикувате в каре "Реклама" текст, който да е обиден към вас, Администрацията? Обещавам, че няма да назовавам никого поименно, а и гарантирам за художествена стойност.
_________________________________
Така че, НЕуважаеми Папакот,
Излиза, че срещу 2.40 - всеки може да "пръдне" публично, начело, че и с насочена миризма...
Е, Вие поне "пръцнахте" тук безплатно... Но пък как мирише...!
_______________________
Моля да се придържаме към темата, а Вас, Папакот, моля да спрете да ми саботирате темите! Идете и пийте по една бира с ... приятеля си - за мое здраве!
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 06 Окт 2016 09:32:21 » Отговори с цитат върни се горе

Г-н, 4eren_angel, на всички от администраторския екип е известен вашия конфликт с лицето седяащо зад никовете Ranvir и hamster. Освен това, всеки включително и вие можете да изпратите произведение от всеки един потребител в рекламния блок. Какво се получава?
Не за първи път вие изтласквате личните ви отношения с въпросното лице на първа линия в сайта, но това няма никакво значение и връзка с предназначението на този сайт. След като даден автор е забранил коментарите под произведението си, той не желае то да бъде дискутирано, а само четено. С какво право Вие решавате да промените това? Личните ви отношения и желания за мерене на литературните ви ерекции не интересуват никого, освен вас двамата. Намерете си друго пространство за тази цел. Малко преди да се намеся в тази тема, ви изпратих лични съобщения, с които уведомявам и двама ви за лишване от право за коментиране в срок от един месец. Не ме карайте да предприемам по драстични мерки.
Заключвам темата.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com