Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 812
ХуЛитери: 4
Всичко: 816

Онлайн сега:
:: Albatros
:: LeoBedrosian
:: pinkmousy
:: pastirka

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Отвратителното второ "Аз" на един "поет"
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Ezel
Гост





МнениеВъведено на: 26 Сеп 2014 14:34:55 » Отговори с цитат върни се горе

Самият факт, че доста от пишещите не са се отказали от опцията за гласуване, възможността за което е нещо чудесно от страна на сайта, говори красноречиво сам по себе си. За тези потребители поезията не е вътрешна потребност, среща с красотата, докосване до Бог и т.н., а средство да си начешат егото. Не бих казал, че това са творци.
SAlexandrov
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2014
Мнения: 26

МнениеВъведено на: 26 Сеп 2014 14:36:08 » Отговори с цитат върни се горе

Мисля, че всичко, което можеше да бъде изказано, беше изказано.

Ако съдя по моя опит - предпочитам да имам множество коментари, които са отрицателни, но да бъда забелязан... отколкото да имам една тясна група "фенове".

Все пак човек трябва да може да търпи критика.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 26 Сеп 2014 16:30:38 » Отговори с цитат върни се горе

Г-н Анков,
Никола,
докторе,
ще отговоря само на зададения към мен въпрос лично, така както ти пожела.
При такива теми, при подобни развития и демонстриране на комплекси, често си задавам въпроса - не създадохме ли чудовище? Питам се, идеята която имахме ние самовлюбените админи(преди 11 години по това време правехме тестове, обсъждахме, спорехме и съвсем наивно си представяхме, че създаваме един чист оазис за развитието на българската литература, поле за изява, в което всички са с еднакви права, без вип, по, най и т.н. потребители) как така се изметна, изопачи, опорочи? Някои от вас, които бяха в самото начало сигурно помнят седмичните, месечните и годишните класации по 7 различни критерии. Най-четеното произведение за деня, седмицата, месеца, годината - забележете без да се вземат предвид оценки и коментари. Задавате ли си въпроса, защо всичко това вече го няма? Защото се изроди. Защо се наложи да махаме екстри, които ги няма в нито един известен до този момент сайт?
Защото стремежът на някои да са "най - най" е толкова голям, че не се подбираха средства за да си осъществят болната амбиция и да заемат неполагащата им се челна позиция.
Сега аз искам да те питам теб - имам ли право на лично мнение? Мнение, което не е свързано със заеманата от мен позиция в администрацията на този сайт. На два пъти в поста си подчертах че това е лично мое мнение, а не мнение на екипа или на длъжностно лице.
Да, лично за мен всичко това буди тъжна насмешка и което е най тъпото, понякога съжаление. Съжаление, че видимо талантливи автори се вдетеняват и не приемат различно мнение. Светът е шарен - поне за мен.
Каквото имах да кажа го казах. Ако искаш да продължиш диалога с мен, има други форми на комуникация.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Mia2442
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 18, 2009
Мнения: 626
Място: София

МнениеВъведено на: 26 Сеп 2014 23:24:18 » Е, дойде 15-ти септември и литературният Биг Брадър почна!;) Отговори с цитат върни се горе

И аз да дам своята дан за всеобщото веселие!Wink/ защото съм съгласна с Хипо, че е смешно-тъжно автори да се препират за оценки като ученици в първи клас./
Абе хора, наистина ли нямате по-сериозни проблеми, че се занимавате стова кой на кого каква оценка е писал? Евала, ако нямате - ами творете тогава!Smile

И се изкушавам да припомня един Наръчник за писане на коментари:

http://www.hulite.net/modules.php?name=News&file=article&sid=116106

Според мен малко дистанциране, хумор и /само/ирония лекуват всичко, вкл. и наранено его!Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 26 Сеп 2014 23:42:06 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
Г-н Анков,
Никола,
докторе,
ще отговоря само на зададения към мен въпрос лично, така както ти пожела.
При такива теми, при подобни развития и демонстриране на комплекси, често си задавам въпроса - не създадохме ли чудовище? Питам се, идеята която имахме ние самовлюбените админи(преди 11 години по това време правехме тестове, обсъждахме, спорехме и съвсем наивно си представяхме, че създаваме един чист оазис за развитието на българската литература, поле за изява, в което всички са с еднакви права, без вип, по, най и т.н. потребители) как така се изметна, изопачи, опорочи? Някои от вас, които бяха в самото начало сигурно помнят седмичните, месечните и годишните класации по 7 различни критерии. Най-четеното произведение за деня, седмицата, месеца, годината - забележете без да се вземат предвид оценки и коментари. Задавате ли си въпроса, защо всичко това вече го няма? Защото се изроди. Защо се наложи да махаме екстри, които ги няма в нито един известен до този момент сайт?
Защото стремежът на някои да са "най - най" е толкова голям, че не се подбираха средства за да си осъществят болната амбиция и да заемат неполагащата им се челна позиция.
Сега аз искам да те питам теб - имам ли право на лично мнение? Мнение, което не е свързано със заеманата от мен позиция в администрацията на този сайт. На два пъти в поста си подчертах че това е лично мое мнение, а не мнение на екипа или на длъжностно лице.
Да, лично за мен всичко това буди тъжна насмешка и което е най тъпото, понякога съжаление. Съжаление, че видимо талантливи автори се вдетеняват и не приемат различно мнение. Светът е шарен - поне за мен.
Каквото имах да кажа го казах. Ако искаш да продължиш диалога с мен, има други форми на комуникация.


ХИПО...НИЩО ЛИЧНО, БРАТ

Споделям, съпричастен съм...благодаря ви от сърце...това е сайта , в който се родих...обичам ви...и ми простете, изцепките
Доки, ве...()

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
misan4o
Гост





МнениеВъведено на: 27 Сеп 2014 00:30:50 » Изумен към от наглостта на Албатрос Отговори с цитат върни се горе

Да се въвираш в други сайтове и да внасяш в Хулите лична кореспонденция от Откровения, проведена там, само по себе си е мерзка постъпка и лична интригантска акция, която трябва да бъде осъдена като недопустима. Да играеш двуличната роля на морален коректор, точно ти, Валери, е най-малкото нелепо, цинично и недопустимо. Недостойно!
Особено като се знае от всички как и защо бе изхвърлен оттам точно заради това, при това - неотдавна... А и, не само оттам, а и оттук!
Заради същата, присъща ти наглост - да сееш интриги, да ползваш чужди никове, за да поставяш оценки от тяхно име, да манипулираш и мърсуваш безкрай, да се само-похвалваш и тук под собствените си "велики творби"... ... ... с няколко всеизвестни ника.
Какъв подлец си ти, Валерко!
Но, не е виновен, който върши тези безобразия от години, а тези - който му позволяват.
"Браво", и към светли бъднини на сайта с подобни "поборници"на етиката и морала... Wink)))))
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 27 Сеп 2014 08:08:50 » Re: Изумен към от наглостта на Албатрос Отговори с цитат върни се горе

misan4o написа:
Да се въвираш в други сайтове и да внасяш в Хулите лична кореспонденция от Откровения, проведена там, само по себе си е мерзка постъпка и лична интригантска акция, която трябва да бъде осъдена като недопустима. Да играеш двуличната роля на морален коректор, точно ти, Валери, е най-малкото нелепо, цинично и недопустимо. Недостойно!
Особено като се знае от всички как и защо бе изхвърлен оттам точно заради това, при това - неотдавна... А и, не само оттам, а и оттук!
Заради същата, присъща ти наглост - да сееш интриги, да ползваш чужди никове, за да поставяш оценки от тяхно име, да манипулираш и мърсуваш безкрай, да се само-похвалваш и тук под собствените си "велики творби"... ... ... с няколко всеизвестни ника.
Какъв подлец си ти, Валерко!
Но, не е виновен, който върши тези безобразия от години, а тези - който му позволяват.
"Браво", и към светли бъднини на сайта с подобни "поборници"на етиката и морала... Wink)))))


Обърка̀л си рейса, пич! Laughing
Не аз, а Младен Мисана има два профила в "ХуЛите".
Ето, увери се сам, това е раздвоеното му второ "Аз" тук:

http://www.hulite.net/modules.php?name=News&file=article&thold=-1&mode=flat&order=0&sid=174407#1674484

А ето ти го и потвърждението: http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=329352

Колкото до среднощните ти делириумни безсъници по мой адрес, Мисанчо, ще ти река, че, ако се явиш на кастинг за мой литературен биограф, няма да те пуснат и пред вратата, тъй като не познаваш матряла! Laughing Laughing Laughing

Туй то.
Алби
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 27 Сеп 2014 10:45:28 » Re: Изумен към от наглостта на Албатрос Отговори с цитат върни се горе

Albatros написа:
misan4o написа:
Да се въвираш в други сайтове и да внасяш в Хулите лична кореспонденция от Откровения, проведена там, само по себе си е мерзка постъпка и лична интригантска акция, която трябва да бъде осъдена като недопустима. Да играеш двуличната роля на морален коректор, точно ти, Валери, е най-малкото нелепо, цинично и недопустимо. Недостойно!
Особено като се знае от всички как и защо бе изхвърлен оттам точно заради това, при това - неотдавна... А и, не само оттам, а и оттук!
Заради същата, присъща ти наглост - да сееш интриги, да ползваш чужди никове, за да поставяш оценки от тяхно име, да манипулираш и мърсуваш безкрай, да се само-похвалваш и тук под собствените си "велики творби"... ... ... с няколко всеизвестни ника.
Какъв подлец си ти, Валерко!
Но, не е виновен, който върши тези безобразия от години, а тези - който му позволяват.
"Браво", и към светли бъднини на сайта с подобни "поборници"на етиката и морала... Wink)))))


Обърка̀л си рейса, пич! Laughing
Не аз, а Младен Мисана има два профила в "ХуЛите".
Ето, увери се сам, това е раздвоеното му второ "Аз" тук:

http://www.hulite.net/modules.php?name=News&file=article&thold=-1&mode=flat&order=0&sid=174407#1674484

А ето ти го и потвърждението: http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=329352

Колкото до среднощните ти делириумни безсъници по мой адрес, Мисанчо, ще ти река, че, ако се явиш на кастинг за мой литературен биограф, няма да те пуснат и пред вратата, тъй като не познаваш матряла! Laughing Laughing Laughing

Туй то.
Алби


Валери, благодаря ти за справката, която си направил! Вече изпитвам уважение към Младен Мисана - заради гражданската му и човешка позиция. (Не съм от групата на неговите фенове, както добре знаеш). Smile

Иначе, и аз като Илко мисля, че е проява на нечист вкус в този сайт да се правят препратки към друг, па макар и за начесване на някаква лична непоносимост, колкото и да сърби тя.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 27 Сеп 2014 11:06:49 » Отговори с цитат върни се горе

Тъй като сме демократично общество с безкрайно либерални администратори, ви оставихме да си начешете езиците. Утре ще съм на погребението на един от нас - Слави Георгиев. Той беше творец, опериран от завист. Личност, която подкрепяше всяко дарование. Вашите интриги са жалки до сълзи. Какво значение има за литературата кой от вас каква личност е? Кому е нужно показването на чуждото мръсно бельо? Мнозина от вас са щастливци - вкопчили са се в омразата и завистта така, сякаш са безсмъртни.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 27 Сеп 2014 12:04:14 » Отговори с цитат върни се горе

anonimapokrifoff написа:
Тъй като сме демократично общество с безкрайно либерални администратори, ви оставихме да си начешете езиците. Утре ще съм на погребението на един от нас - Слави Георгиев. Той беше творец, опериран от завист. Личност, която подкрепяше всяко дарование. Вашите интриги са жалки до сълзи. Какво значение има за литературата кой от вас каква личност е? Кому е нужно показването на чуждото мръсно бельо? Мнозина от вас са щастливци - вкопчили са се в омразата и завистта така, сякаш са безсмъртни.


Бог да прости Слави Георгиев.

Ганке, омразата и завистта наистина са безсмъртни. Колкото и наивно да звучи, вярвам, че и любовта е безсмъртна също. Мъртвите се спасяват от един свят, пълен със завист и омраза. Моля се за милост за живите.
Нося си непростимите грехове, за които съжалявам, и аз като Мисана съм реагирал остро на преднамерените и необосновани недобронамерености, породени от тези същите завист и омраза. После като след дъжд качулка - съм съжалявал. Балансът между смирението и противопоставянето на злото е толкова непредвидим, че едва ли някой би написал целебна рецепта за това...


_ _ _ _ _ _ _ _ _
Редактирано от: papacot на 27 Сеп 2014 13:57:18 - общо 1 път.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Ezel
Гост





МнениеВъведено на: 27 Сеп 2014 12:14:53 » Отговори с цитат върни се горе

Бог да прости човека и поета, когото изобщо не познавам, но който със сигурност е Там, където е по-красиво, светло и истинско.
SAlexandrov
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Sep 20, 2014
Мнения: 26

МнениеВъведено на: 27 Сеп 2014 16:37:23 » Отговори с цитат върни се горе

И докато сме на тема "егото".

KLETA POETESA V KLETA MAJKA BALGARIQ

http://pik.bg/39-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%88%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%81%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D1%87%D0%B5-%D0%B5-%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5-%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%B4%D0%B0-news230538.html


Била девствена и съди тези, които я обиждат, че не е девствена.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
shrike
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 27, 2011
Мнения: 158

МнениеВъведено на: 27 Сеп 2014 16:54:58 » Отговори с цитат върни се горе

Престанете с махленския конушмак, моля. Не ни интересува кой има двойка, кой колко ника има и какво пише в личните си бележки. Още по-малко кой е девствен. Търсете забавления в подходящите форуми. Това е сайт за литература или...?

Няма ли кой да я заключи тази тема....
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Iszaard
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jun 09, 2007
Мнения: 113

МнениеВъведено на: 27 Сеп 2014 20:04:26 » Re: Изумен към от наглостта на Албатрос Отговори с цитат върни се горе

[quote="misan4o"]Да се въвираш в други сайтове и да внасяш в Хулите лична кореспонденция от Откровения, проведена там, само по себе си е мерзка постъпка и лична интригантска акция, която трябва да бъде осъдена като недопустима. Да играеш двуличната роля на морален коректор, точно ти, Валери, е най-малкото нелепо, цинично и недопустимо. Недостойно!
Особено като се знае от всички как и защо бе изхвърлен оттам точно заради това, при това - неотдавна... А и, не само оттам, а и оттук!
Заради същата, присъща ти наглост - да сееш интриги, да ползваш чужди никове, за да поставяш оценки от тяхно име, да манипулираш и мърсуваш безкрай, да се само-похвалваш и тук под собствените си "велики творби"... ... ... с няколко всеизвестни ника.
Какъв подлец си ти, Валерко!
Но, не е виновен, който върши тези безобразия от години, а тези - който му позволяват.
"Браво", и към светли бъднини на сайта с подобни "поборници"на етиката и морала... Wink)))))[/quote]

Тъй като тук е изразена много ясна и категорична позиция, направо използваме цитат. Приемете, че и ние сме казали това.

ПП Съветваме Валери Станков поне този път да се въздържи да "съединява" в едно две реално съществуващи лица. С това нищо няма да промени, най-малкото оценката за себе си като човек, самопровъзгласяващ се за поет пред себе си и пред бъркащите литераторите с творците.

Нели Дерали - Iszaard и Ангел Карамичев - Smehoran
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Albatros
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 23, 2010
Мнения: 608
Място: Варна

МнениеВъведено на: 27 Сеп 2014 20:23:35 » Re: Изумен към от наглостта на Албатрос Отговори с цитат върни се горе

[quote="Iszaard"]
misan4o написа:

ПП Съветваме Валери Станков поне този път да се въздържи да "съединява" в едно две реално съществуващи лица. С това нищо няма да промени, най-малкото оценката за себе си като човек, самопровъзгласяващ се за поет пред себе си и пред бъркащите литераторите с творците.

Нели Дерали - Iszaard и Ангел Карамичев - Smehoran


Нели Дерали, и ти, Смехоране Карамичев, страшно много ми приличате на запорожките казаци, сбрали се да пишат писмо на султан Мехмед Четвърти! Very Happy Very Happy Very Happy
Впрочем, ето го текстът на писъмцето:

О, султане, турски дявол, проклет, роднина и годеник на Дявола, секретар на Лусифър. Какъв по дяволите рицар си ти, не можеш да убиеш таралеж с голия си задник? Дявола се изсира, твоята армия поглъща. Ти няма, кучи син, да направиш християнски синове свои поданици; нямаме страх от твоята армия, по земя и по море ще воюваме с теб, изчукай майка си.

Ти, вавилонски слуга, македонски каруцар, пивовар йерусалимски, любивник на кози от Александрия, свинар от Горен и Долен Египет, арменско прасе, падолски разбойник, педераст на Тартария, палач на Камянец, и глупак на Земята, и в Отвъдното, глупак преди Бог, внук на Сатаната, мускула в нашите пишки, свинска зурла, задника на кобила, простак, некръстен, изчукай майка си!

Запорожките казаци те обявяват - мухльо, ти дори не можеш да събереш християнски прасета. Сега ще приключим, защото не знаем датата и нямаме собствен календар; Луната е на небето, годината е с Господ, денят е същият тук, както и там; затова Ни целуни задника!

Лека вечер на всички! Very Happy
Туй то.
Алби
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com