Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 715
ХуЛитери: 2
Всичко: 717

Онлайн сега:
:: AlexanderKoz
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Почивката
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка:

5
80%
 80%  [ 4 ]
4
20%
 20%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 5


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 01 Мар 2014 17:32:59 » Почивката Отговори с цитат върни се горе

Летният отпуск е нещо свещено за българина. И светостта се увеличава правопропорционално на заетостта на един субект...И в един момент, когато си толкова зает, че не можеш да мислиш за нищо друго освен за това, че остават още някакви си два-три дни и тогава - о, ТОГАВА...
А моите дни стремглаво приближаваха. И когато мислех, че след поредния комплимент на ШЕФА по адрес на интелектуалното ми развитие е въпрос само на няколко часа аз да бъда свободна да полетя на крилете на каквото Ви дойде на ум...към каквото Ви дойде на ум... Точно тогава дойде мигът на просветление. Трябваше да измисля какъв да бъде багажът на семейството. Заех се да събирам някакъв багаж, както и да се опитам да проумея с уморения си мозък, планът за действие, който ми бяха начертали моите: 1. Съпруг; 2. Девер - брат на съпруга ми, демек; и 3. (но не на последно място) СВЕКЪРВА ми- господ здраве и живот да й дава, изключителна жена! Та тези тримцата "предложиха" нещо простичко - пътят до морето да мине по маршрута: София - Плевен (там се намира детето И., междувременно) - автобус. ІІ етап - Плевен - Орешак (след два дни престой) - автомобил. И ІІІ етап - Орешак - морето (след още един ден)- същият автомобил, същият шофьор и същите пътници.
Да се върна на събирането на багажа, все пак. Действие доволно затруднено от опитите на Благоверния Съпруг да помогне, между другото. Резултатът беше, че го пратих до магазина с дъ-ъ-ълъг списък за пазаруване и поръчка за аптеката за след това . А, и да мине през близката питиепродавница, защото аз без бира не мога да прогледна сутрин. И да купи нова четка за зъби на детето и да не забрави въжето за простора, да купи щипки за пране и да не се офлянква, ами да погледне и радиото, защото няма батерии...Осигурила си известно време за развихряне (или по-скоро имитация на такава дейност), аз в края на краищата се оказах с безпомощно изражение пред една камара с дрехи от всички възможни мъжко-дамски-детски размери, хавлии за баня, джапанки и разни други джунджурии, които отказваха да се поберат в раницата-самар на Дани, благородно заел ни я за "почивката". Ами, представете си само: за Плевен трябват дрехи, които в размерите си се приближават по-скоро до бельо (това между другото е цитат от един документ!). За Орешак - обратно - си трябва нещо по-сериозно - Балкан си е, все пак. И остава морският климат, който през август съм се убедила, че не може да се предвиди вече. Както и да е. Съпругът ми се прибра. Донесе ВСИЧКО. Включително бира. Реших, че заслужавам една глътка. Съпругът възропта. Трябваше да потеглим след два часа. Спретнах се и за нула бройки се скарах с него! Ама, ха! И колко беше припрян само! Като че ли автобусът нямаше само нас да чака...
И така, с викове и крясъци нещата се озоваха най-накрая в самара, върху който беше изпълнен и ритуала по затварянето на такива неща - два ритника отляво, също толкова отдясно. Сядане с победоносен вид отгоре завърши сцената. Междувременно Съпругът отиде да пие бирата, която аз поръчах. Аз побързах да се присъединя. За финансите никой не се сети в бързината. До момента на тръгването ни. Аз се върнах с лъвски скок през сумтящия и нервно пристъпващ като носорог преди да нападне, Съпруг. Взех, каквото взех, но по-важно се оказа какво оставих...Пристигайки в Плевен, и тъкмо прекрачвайки прага на бащиния дом...Аз унило обявих, че съм забравила КАРТАТА ЗА ДОСТЪП и фактурата, която удостоверяваше плащането на бунгалото, В СОФИЯ. Разбира се, никой не ми повярва. и, разбира се, багажът беше изтърбушен още на плевенска територия, но-уви!-от картата нямаше и помен. Съпругът само ме изгледа С ОНЗИ ПОГЛЕД...
На следващия ден още в ранни зори (около 6.00 ч сутринта) той отпраши обратно към София. След което си отиде при мама на село...Докато не стана време да ни прибере за придвижване по другия лъч от нашето пътуване... Е, това беше ... След това беше скука. И почивка. Ние сме, е`га ти сбърканите хора - за справка погледни началото.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 03 Мар 2014 18:03:47 » Отговори с цитат върни се горе

Тука разбираме, че разказвачът, а евентуално и епическата, са от Плевен! Confused
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com