Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 509
ХуЛитери: 0
Всичко: 509

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Случки в метрото
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Вашата оценка:

5
100%
 100%  [ 5 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
Всичко гласували : 5


Автор Съобщение
konkurs
Модератор
Модератор


Записан(а): Mar 05, 2006
Мнения: 1152

МнениеВъведено на: 01 Мар 2014 12:44:15 » Случки в метрото Отговори с цитат върни се горе

Случката е от дата ….01.2009 г. Всяка прилика с действителни лица и събития е търсена нарочно и изпълнението се отчита като : ПОСТИГНАТО.
Онази вечер съвсем не беше толкова студено...И понеже изречение не може да завърши по този начин, а след като съм го започнала така, би следвало да има СТЕПЕН ЗА СРАВНЕНИЕ и КРИТЕРИИ ЗА ПРИЕМАНЕ на въпросното твърдение, та...
Казвах, че вечерта беше поносимо хладна. А и денят вече не е чак толкова кратък, така, че не беше и чак толкова тъмно. Въпреки твърденията на софийският кмет-Супергерой, обаче за осветеността на софийските улици могат да се изпишат още купища изречения с еднакъв смисъл, касаещ родствените връзки на споменатия по-горе с неговата майка.
Но стига вече лирични отклонения.
Към 17.30 ч. вечерта, когато още един изнурителен работен ден беше към края си (разбирай - докарала съм го на леко разфокусиран и малко блуждаещ поглед след цял ден взиране в монитора на компютъра в опит да сътворя поредния сертификационен шедьовър. Между другото и там надобрявам все повече!), значи... Идва време да си ходи работещата жена в къщи. Леко сбръчкване на лицевите мускули в областта на челото при мен е индикация за КРАЙ на работното време и предприемане на действия по провеждане на ритуала за напускане на офиса. Това е последователност от действия, свързани помежду си и водещи до конкретен резултат - сиреч, напускане пределите на Светая светих на Великия ГЪЗ.(или BOSS, както той сам се е кръстил в сървъра на работа).
При напускането бях придружена от две цивилни лица от женски пол, т.е. колежки, едната от които в леко (към 4-и месец) о-бременен вид, другата -нормална. Поехме дългият и не лек път към метростанция "Константин Величков", отстояща на около две пресечки в преодоляване на ПРЕсечена (разбира се - неправилно) местност и ПРЕпятствия във вид на непочистени бабунки по китната софийска уличка "Зайчар".
Така в индианска нишка и благо настроени, почти достигаме входа но софийското метро. Остават някакви си 50-ина метра и ние щяхме да хлътнем в осветената му дупка, за да допълзим до (не)уютните си студени домове.
В този момент на напрежение и последни усилия да се доберем до заветната си цел, се явява почти изневиделица и всъщност - съвсем на точното място, една софийска ЛОКВА. Обърнете внимание на тази ЛОКВА. Защото има вероятност да я подцените...Както направих и аз, между другото. Точно до локвата беше образувана ма-а-алка бабунчица, лежаща си невинно на пътя до локвата и както се оказа впоследствие-ТОВА Е НАЙ-КОВАРНАТА БАБУНЧИЦА, КОЯТО АЗ СЪМ ИМАЛА НЕЩАСТИЕТО ДА СРЕЩНА....Защото. Стъпвайки върху нея (а нали помните, че тя е до локвичката) моите два долни крайника изведнъж придобиха собствено самочувствие и по тази причина - тръгнаха да се движат в различни посоки.
Или поне се опитаха. Защото се оказа, че все пак спазват една траектория на придвижване с крайна точка - ЛОКВАТА, в която аз паднах ДО КРЪСТА с елегантна бърза чупка в страничен полулег. Но не можах да направя полустан, защото коварната бабунка ме изпързаля отново в локвата. Двете колежки ме измъкнаха от там, където се намирах, а когато станах, бях с намокрена дясна страна и лека разтоварваща, но разсейваща болка в областта на дясното рамо. Палтото ми е от плат, на който много му личи когато е мокър...С две думи, изглеждах така сякаш съм се въргаляла в локва. Така ме гледаха и хората в метрото, което все пак взех. Прибрах се в къщи.
У дома, у дома, е най-прекрасно на света...бля-бля...
На следващия ден обърках изходите на метрото, полутах се известно време -в 07.00 ч. сутринта,но успях благополучно да пристигна точно минутка преди да потегли служебният автомобил за Перник, където бях и аз.В командировка. ТОЧКА.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
geostal
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 22, 2007
Мнения: 498
Място: Някъде по долното течение на р.Марица

МнениеВъведено на: 03 Мар 2014 18:05:53 » Отговори с цитат върни се горе

Интересно!5 Confused
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com