Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 866
ХуЛитери: 6
Всичко: 872

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: LATINKA-ZLATNA
:: pc_indi
:: Albatros
:: rosi45
:: LeoBedrosian

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - Обръщение и жалба към администрацията
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 20 Дек 2009 15:08:27 » и аз с вас :D Отговори с цитат върни се горе

Фичо - ПичоWink
Уфи - ПуфиEvil or Very Mad
Вода - РодаRolling Eyes
Синева - Баклава Laughing
Инфинити -СимпатиEmbarassed
Буквист - Словист Evil or Very Mad
Доки - Кроки Cool
Штура-маймунка - красива-муцунка Razz
Кате-рина - Бале-рина Idea
Викито - НикитоArrow

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
shtura_maimunka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2008
Мнения: 287
Място: Варна

МнениеВъведено на: 20 Дек 2009 15:32:47 » Отговори с цитат върни се горе

anonimapokrifoff-скрифоф-неоткрифоф
Мамаша-гумичка наша Laughing
вещер-блещер
diva_voda-мъжка беда Wink
shtura_maimunka-твърда кратунка
Доки-судоки (блъскат си мозъците хората с неговите стихове) Wink Laughing
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 22 Дек 2009 17:27:48 » Отговори с цитат върни се горе

Харесва ли ти така форума, маймунке?
Предполагам, че си се досетила защо изглежда така, ако не си, да ти кажа. Когато се слага снимка в профила пише - 80Х80 пиксела. Това не е прищявка на администрацията. Не мога да разбера какви хора пишат в този сайт - безотговорни, небрежни, самовлюбени всезнайковци които не четат или нарочно не спазват правилата тук. Погледнете служебната тема. Точно над полето за заглавие пише, че не трябва да е с главни букви - а 50 % от непубликуваните са по тази причина. Не ви ли е срам поне малко бе хора. Та вие се подигравате с труда на администраторите и с хората пишещи в този сайт.
Аз нямам думи...

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
phifo
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Mar 27, 2006
Мнения: 219

МнениеВъведено на: 23 Дек 2009 15:03:18 » Отговори с цитат върни се горе

Билкарке, просто помоли администраторите да затворят темата. За да се сложи край на този конфуз!...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
anonimapokrifoff
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 30, 2007
Мнения: 1068

МнениеВъведено на: 23 Дек 2009 15:34:07 » Отговори с цитат върни се горе

Скрифоф-неоткрифофф поема към Варна, за да празнува неанонимно и неапокрифно. Весели празници на всички! Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
shtura_maimunka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2008
Мнения: 287
Място: Варна

МнениеВъведено на: 23 Дек 2009 16:29:35 » Извинявам се!!! Отговори с цитат върни се горе

hixxtam, съжалявам ако съм създала проблем със снимката, и се извинявам! Виновна съм, не се съобразих, за което наистина съжалявам!Поправих грешката си.
Само с с това, че съм безотговорна, небрежна, самовлюбена и всезнайка, не съм съгласна! Мисля, че на човек, който не познавате, не може да се дават такива определения.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
ZariN
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 11, 2009
Мнения: 3

МнениеВъведено на: 23 Дек 2009 17:36:22 » Re: Извинявам се!!! Отговори с цитат върни се горе

shtura_maimunka написа:
hixxtam, съжалявам ако съм създала проблем със снимката, и се извинявам! Виновна съм, не се съобразих, за което наистина съжалявам!Поправих грешката си.
Само с с това, че съм безотговорна, небрежна, самовлюбена и всезнайка, не съм съгласна! Мисля, че на човек, който не познавате, не може да се дават такива определения.

Аз мисля, че може. Бих отишъл и по-далеч. Да ви кажа, че разпознаването на тъпотата не изисква конкретни имена. Тъпото си е тъпо. Arrow
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 23 Дек 2009 17:43:39 » Отговори с цитат върни се горе

Цитат:
Не мога да разбера какви хора пишат в този сайт - безотговорни, небрежни, самовлюбени всезнайковци които не четат или нарочно не спазват правилата тук. Погледнете служебната тема. Точно над полето за заглавие пише, че не трябва да е с главни букви - а 50 % от непубликуваните са по тази причина. Не ви ли е срам поне малко бе хора. Та вие се подигравате с труда на администраторите и с хората пишещи в този сайт.
Аз нямам думи...



Както виждаш, това не е отправено лично към теб, за разлика от предходния текст. Отнася се за всички които не се съобразяват с изискванията на сайта. Заглавия само от главни букви, целия текст в едното поле, копиране на текста от друг сайт и неговото изпращане тук през ред - неща които системно се повтарят всеки божи ден и то от хора регистрирани тук от години. Мислиш ли, че на хората работещи тук им е приятно това незачитане на елементарни правила, които с нищо не накърняват достойнството на публикуващите автори?
Аз пък не съм съгласен да ни смятате за глупаци, които висят в този сайт и са длъжни да се съобразяват с капризите на този или онзи, но така излиза.
Твоята снимка беше само повод...

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Administrator
Site Admin
Site Admin


Записан(а): Nov 18, 2003
Мнения: 1656
Място: Интернет :)

МнениеВъведено на: 23 Дек 2009 18:03:58 » Re: Извинявам се!!! Отговори с цитат върни се горе

ZariN написа:
Аз мисля, че може. Бих отишъл и по-далеч. Да ви кажа, че разпознаването на тъпотата не изисква конкретни имена. Тъпото си е тъпо. Arrow

А аз мисля, че забраната за участие във форума на другия ти ник, не (би трябвало да) означава, че можеш да раздаваш квалификации безнаказано с другия.
Поради което и ZariN ще почива по празниците...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Посети сайта на потребителя
shtura_maimunka
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 19, 2008
Мнения: 287
Място: Варна

МнениеВъведено на: 25 Дек 2009 12:14:20 » Честита Коледа! Отговори с цитат върни се горе

Честита Коледа ви желая на всички!Здраве, любов и вдъхновение за вас!
ZariN, честито и на теб! Усмихни се човече, не всеки може да е умен...интелект!
Smile Rolling Eyes
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com