Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 583
ХуЛитери: 2
Всичко: 585

Онлайн сега:
:: pc_indi
:: snejenbor

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Малкият Митко Радев
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 14 Сеп 2009 10:20:56 » Малкият Митко Радев Отговори с цитат върни се горе

Здравейте дами и господа,
всички знаете, че аз не обичам рожденните дни... ами де да знам що, ама сигурно щото се е извършило грандиозно престъпление с моето раждане... както и да е, мен ме няма тук :)
Само, че съвсем наскоро се роди едно прекрасно, сладко момченце, казва се Димитър Радев. Има големи черни очи, тъмна коса, умна физиономия и... как да го кажа, доста голяма пишка за възрастта си, за разлика от баща си, разбира се, който гледа пиянски, няма коса, физиономията му, след петата ракия, наподобява прясно родено теле, а за пишката... е, все по нещо може да си приличат, но не говоря от опит:)
Малкият Митко е голяма работа. Има само един малък проблем, моля се на мен да не ми серажда дъщеря...
Kapitan_Nemo
Гост





МнениеВъведено на: 14 Сеп 2009 10:56:58 » Re: Малкият Митко Радев Отговори с цитат върни се горе

vionbg написа:
Здравейте дами и господа,
всички знаете, че аз не обичам рожденните дни... ами де да знам що, ама сигурно щото се е извършило грандиозно престъпление с моето раждане... както и да е, мен ме няма тук Smile
Само, че съвсем наскоро се роди едно прекрасно, сладко момченце, казва се Димитър Радев. Има големи черни очи, тъмна коса, умна физиономия и... как да го кажа, доста голяма пишка за възрастта си, за разлика от баща си, разбира се, който гледа пиянски, няма коса, физиономията му, след петата ракия, наподобява прясно родено теле, а за пишката... е, все по нещо може да си приличат, но не говоря от опитSmile
Малкият Митко е голяма работа. Има само един малък проблем, моля се на мен да не ми серажда дъщеря...

Това какво е? Question И тук ли му е мястото? Idea
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 14 Сеп 2009 12:45:28 » ))((...малко чекиджийски се "заформи" форума Отговори с цитат върни се горе

(((...тъпичко е някак новенкий...чурчов...и си за без коментар, драги ми ми мъдев... и на твоя акъл пишков ама хич парасъ...ами се чудя и акъла на админите...какво целят?! като провокират...кого?...себе си ли Idea

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 14 Сеп 2009 17:39:54 » ПОДОЗИРАМ ЧЕ ИСКАШЕ ДА НИ СЪОБЩИШ НЕЩО МНОГО ВАЖНО Отговори с цитат върни се горе

А ИМЕННО ЧЕ ОБИЧАНИЯТ ОТ НАС И ТВОЙ ПРИЯТЕЛ РАДИ ИМА СИН! АКО Е ТАКА НАЗДРАВЕ! ИСКАМ ДА ТИ КАЖА ЧЕ ГО НАПИСА ТОЛКОВА ЗАВОАЛИРАНО ЧЕ ЕДВА ЛИ НЯКОЙ РАЗБРА ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ....
НЕ ЧЕ АЗ СЕ СЕТИХ НО ДОБРАТА ФЕЯ - ЗОРКОТО ОКО УФ РАЗКОНСПИРИРА СЪОБЩЕНИЕТО. ТАКА ЧЕ НЕ СЕ КОСИ НА ВСИЧКИТЕ ГЛУПОСТИ ДЕТО СА ГИ ИЗРЪСИЛИ! ХАЙДЕ НАЗДРАВЕ И ТАТКОТО ДА ПОЧЕРПИ!!!!!

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Markoni55
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 13, 2003
Мнения: 2983
Място: Варна

МнениеВъведено на: 14 Сеп 2009 19:00:32 » СТРАХОТНО!!!! Отговори с цитат върни се горе

ПОЗДРАВЛЕНИЯ РА! ЖИВ И ЗДРАВ ЗА ДА МОЖЕШ ДА ОТГЛЕДАШ И ВЪЗПИТАШ ТОЗИ ПРЕКРАСЕН МИТКО! нЕКА РАДТЕ БУЕН И ИГРИВ ОБИЧЛИВ И ПОЧТИТЕЛЕН И МНОГО ТАЛАНТЛИВ В ПОСОКАТА КОЯТО ИЗБЕРЕ!
цЕЛУВКИ
ВАНЯ
И УФ
И ВСИЧКИ КОИТО ТЕ ОБИЧАТ

_________________
За съдбата на песен мечтая,
като надежда в нечия душа да се вселя...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 14 Сеп 2009 19:18:18 » Re: Малкият Митко Радев Отговори с цитат върни се горе

vionbg написа:
Здравейте дами и господа,
всички знаете, че аз не обичам рожденните дни... ами де да знам що, ама сигурно щото се е извършило грандиозно престъпление с моето раждане... както и да е, мен ме няма тук Smile
Само, че съвсем наскоро се роди едно прекрасно, сладко момченце, казва се Димитър Радев. Има големи черни очи, тъмна коса, умна физиономия и... как да го кажа, доста голяма пишка за възрастта си, за разлика от баща си, разбира се, който гледа пиянски, няма коса, физиономията му, след петата ракия, наподобява прясно родено теле, а за пишката... е, все по нещо може да си приличат, но не говоря от опитSmile
Малкият Митко е голяма работа. Има само един малък проблем, моля се на мен да не ми серажда дъщеря...




Здравей, господине Vionbg! Ами така кажи бе, човек! Пък ние да се блещим и чудим какво става. Добре, че си споменал името Радево и нещо за липса на коса у родителя, та да се светнем за какво иде реч! Новината е велика! Да му е простено дългото зачезване в неизвестна координатна система, която се оказа на ръка разстояние (ама няма да издам къде). Струвало си е! В името на умножението на чадата с бургаско потекло. Cool
Да е здрав, щастлив и палав малкият Димитър и расте за чест и слава на своята фамилия!
Наздраве за честитите родители!
А на теб пожелавам да ти се роди... ама... точно дъщеря! ))) Дори и да не станете сватове с Ради (че ще бъде опасно, подозирам бъдещи стрелби), то младите ви отрочета да си направят революционерски клуб и да ви върнат тъпкано за цялата "пиянска еротика", с която "развращавахте" крехките поетични души (и опиянени от творчество - по аксиома) на съвкупнио сайт. Laughing Laughing Laughing По този повод, драги Вионе, те поздравявам с това парче:
http://hulite.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3683
А, и още нещо - шта замоля вестта за появата на евентуална дъщеричка от твоя страна да я съобщи някой друг, за да разберем начаса за какво става дума )))).
Наздраве пак! С поздрав най-сърдечен!
Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
bilkarkata
Гост





МнениеВъведено на: 14 Сеп 2009 21:11:17 » Честито! Отговори с цитат върни се горе

Абе, вие да се благодарите, че нашето ЦРУфф е насреща...
Къде, кога, какво и как- никой не може убегна от нейните всепомнещи и
вездесъщи уши и очи... Laughing Laughing Laughing
Тя е нашето тайно оръжие!!!
Нашата Мата Хари под прикритие...
Затова таткото трябва да й благодари до земи за това прекрасно
разкритие... Laughing Laughing
Ами-и, честито ти рожба, щастлив татко! Да ти е жив и здрав сина
и да те радва сто години! Laughing Laughing Laughing
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 14 Сеп 2009 21:46:39 » Re: Честито! Отговори с цитат върни се горе

bilkarkata написа:
Къде, кога, какво и как- никой не може убегна от нейните всепомнещи и
вездесъщи уши и очи... Laughing Laughing Laughing
Тя е нашето тайно оръжие!!!

Я, научих новина за себе си! Виж ти, виж ти! В мен дремел скрит талант. Прехвърлям се в криминалния жанр - при мис Марпъл. К`во си губя времето с поезии, фрезии, песни - и то небесни, след дъжд качулки и светулки, ноти и компоти, ами не ида да вадя банкноти! Благодаря ти, Биле, че ме светна! От небета ще мина на бомбета. Детективски.

А на Ради - наздраве пак! Обичам ги тия рожденически теми бе!
Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 15 Сеп 2009 17:34:04 » Re: Малкият Митко Радев Отговори с цитат върни се горе

Kapitan_Nemo написа:
vionbg написа:
Здравейте дами и господа,
всички знаете, че аз не обичам рожденните дни... ами де да знам що, ама сигурно щото се е извършило грандиозно престъпление с моето раждане... както и да е, мен ме няма тук :)
Само, че съвсем наскоро се роди едно прекрасно, сладко момченце, казва се Димитър Радев. Има големи черни очи, тъмна коса, умна физиономия и... как да го кажа, доста голяма пишка за възрастта си, за разлика от баща си, разбира се, който гледа пиянски, няма коса, физиономията му, след петата ракия, наподобява прясно родено теле, а за пишката... е, все по нещо може да си приличат, но не говоря от опит:)
Малкият Митко е голяма работа. Има само един малък проблем, моля се на мен да не ми серажда дъщеря...

Това какво е? :?: И тук ли му е мястото? :idea:


А, какво точно те притесни, че се е родило бебе ли? Перверзно ли ти се струва или не е високоинтелектуално? Жалко ако е така. Все пак нека е жив и здрав малкия.
А на теб къде ти е мястото ми кажи ????
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 15 Сеп 2009 17:40:30 » Re: ))((...малко чекиджийски се "заформи" форума Отговори с цитат върни се горе

doktora написа:
(((...тъпичко е някак новенкий...чурчов...и си за без коментар, драги ми ми мъдев... и на твоя акъл пишков ама хич парасъ...ами се чудя и акъла на админите...какво целят?! като провокират...кого?...себе си ли :idea:


Докторе, мен ме ебавай колкото си искаш в интернет, но не се закачай с малкия Митко. Иди да се учиш как се правят малки "Митковци", може да се запишеш на курс при админите ако искаш. Доктор е ясно, че няма да станеш, макар че ти се иска... но това е просто едно дете, едно прекрасно момченце! Питам те Бива ли да си такъв задник а?? И повече не ща да те знам - пиши си, дърви се, с такива не ми е интересно да говоря - жалка история, не само светът но и ДЕЦАТА са ви криви на вас. Айде
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 15 Сеп 2009 17:45:02 » Re: Малкият Митко Радев Отговори с цитат върни се горе

Ufff написа:
vionbg написа:
Здравейте дами и господа,
всички знаете, че аз не обичам рожденните дни... ами де да знам що, ама сигурно щото се е извършило грандиозно престъпление с моето раждане... както и да е, мен ме няма тук :)
Само, че съвсем наскоро се роди едно прекрасно, сладко момченце, казва се Димитър Радев. Има големи черни очи, тъмна коса, умна физиономия и... как да го кажа, доста голяма пишка за възрастта си, за разлика от баща си, разбира се, който гледа пиянски, няма коса, физиономията му, след петата ракия, наподобява прясно родено теле, а за пишката... е, все по нещо може да си приличат, но не говоря от опит:)
Малкият Митко е голяма работа. Има само един малък проблем, моля се на мен да не ми серажда дъщеря...




Здравей, господине Vionbg! Ами така кажи бе, човек! Пък ние да се блещим и чудим какво става. Добре, че си споменал името Радево и нещо за липса на коса у родителя, та да се светнем за какво иде реч! Новината е велика! Да му е простено дългото зачезване в неизвестна координатна система, която се оказа на ръка разстояние (ама няма да издам къде). Струвало си е! В името на умножението на чадата с бургаско потекло. 8)
Да е здрав, щастлив и палав малкият Димитър и расте за чест и слава на своята фамилия!
Наздраве за честитите родители!
А на теб пожелавам да ти се роди... ама... точно дъщеря! ))) Дори и да не станете сватове с Ради (че ще бъде опасно, подозирам бъдещи стрелби), то младите ви отрочета да си направят революционерски клуб и да ви върнат тъпкано за цялата "пиянска еротика", с която "развращавахте" крехките поетични души (и опиянени от творчество - по аксиома) на съвкупнио сайт. :lol: :lol: :lol: По този повод, драги Вионе, те поздравявам с това парче:
http://hulite.net/modules.php?name=News&file=article&sid=3683
А, и още нещо - шта замоля вестта за появата на евентуална дъщеричка от твоя страна да я съобщи някой друг, за да разберем начаса за какво става дума )))).
Наздраве пак! С поздрав най-сърдечен!
:D


Каквото се роди, да са живи и здрави децата - те са богатство :)
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 15 Сеп 2009 17:48:27 » Re: ПОДОЗИРАМ ЧЕ ИСКАШЕ ДА НИ СЪОБЩИШ НЕЩО МНОГО ВАЖНО Отговори с цитат върни се горе

Markoni55 написа:
А ИМЕННО ЧЕ ОБИЧАНИЯТ ОТ НАС И ТВОЙ ПРИЯТЕЛ РАДИ ИМА СИН! АКО Е ТАКА НАЗДРАВЕ! ИСКАМ ДА ТИ КАЖА ЧЕ ГО НАПИСА ТОЛКОВА ЗАВОАЛИРАНО ЧЕ ЕДВА ЛИ НЯКОЙ РАЗБРА ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ....
НЕ ЧЕ АЗ СЕ СЕТИХ НО ДОБРАТА ФЕЯ - ЗОРКОТО ОКО УФ РАЗКОНСПИРИРА СЪОБЩЕНИЕТО. ТАКА ЧЕ НЕ СЕ КОСИ НА ВСИЧКИТЕ ГЛУПОСТИ ДЕТО СА ГИ ИЗРЪСИЛИ! ХАЙДЕ НАЗДРАВЕ И ТАТКОТО ДА ПОЧЕРПИ!!!!!


Да бе нали за това ги изръсих - важното е, че таткото е щастлив, че е мой приятел, че са неща които са между нас и се знаят и разбират, а твоят морал ако е провокиран и не е много понятно - ми ще те черпя. Айде наздраве :)
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 15 Сеп 2009 19:02:28 » Във форум!никога не съм си позволявал такъв вулгарен език :( Отговори с цитат върни се горе

"Докторе, мен ме ебавай колкото си искаш в интернет, но не се закачай с малкия Митко. Иди да се учиш как се правят малки "Митковци", може да се запишеш на курс при админите ако искаш. Доктор е ясно, че няма да станеш, макар че ти се иска... но това е просто едно дете, едно прекрасно момченце! Питам те Бива ли да си такъв задник а?? И повече не ща да те знам - пиши си, дърви се, с такива не ми е интересно да говоря - жалка история, не само светът но и ДЕЦАТА са ви криви на вас. Айде"


Twisted Evil и аз не те познавам о т в о р к о ...и не по този пиянски начин Idea , макар и по повод с новородени дечица...батко ти Laughing

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 15 Сеп 2009 19:09:01 » А малкият митко да е жив и здрав!:) Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Wink

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
vionbg
Гост





МнениеВъведено на: 15 Сеп 2009 20:36:14 » Re: Във форум!никога не съм си позволявал такъв вулгарен ези Отговори с цитат върни се горе

doktora написа:
"Докторе, мен ме ебавай колкото си искаш в интернет, но не се закачай с малкия Митко. Иди да се учиш как се правят малки "Митковци", може да се запишеш на курс при админите ако искаш. Доктор е ясно, че няма да станеш, макар че ти се иска... но това е просто едно дете, едно прекрасно момченце! Питам те Бива ли да си такъв задник а?? И повече не ща да те знам - пиши си, дърви се, с такива не ми е интересно да говоря - жалка история, не само светът но и ДЕЦАТА са ви криви на вас. Айде"


:twisted: и аз не те познавам о т в о р к о ...и не по този пиянски начин :idea: , макар и по повод с новородени дечица...батко ти :lol:


Да бе, виждам, ти си голяма работа в тоя и н т е р н е т. С теб шега не бива!!!Шапки долу за доктора! Вярвам, че не си новороден, което не ти пречи да размахваш "пелени" по теми, които въобще не те вълнуват. Но някъде трябва да се ОТБЕЛЕЖИМ нали? Както и да е, виждали сме ги такива. Наживо ще си ми по-интересен... ама всъщност не. Мен всички са ме виждали - ти кой си?
И пак ти казвам - внимавай какво говориш за момченцето, за мен давай каквото ти е на душата.
И най-добре в друга тема. Ако искаш създай такава с името ми казвам се Станимир Димитров. Аз там няма да пиша, но ти не се притеснявай, нали ти казах - каквото ти е на душата.
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com