Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 862
ХуЛитери: 4
Всичко: 866

Онлайн сега:
:: pinkmousy
:: durak
:: mariq-desislava
:: rajsun

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Конкурс: Бизнесмен
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Анкета :: Моля, гласувайте за това произведение

5
9%
 9%  [ 1 ]
4
36%
 36%  [ 4 ]
3
27%
 27%  [ 3 ]
2
9%
 9%  [ 1 ]
1
18%
 18%  [ 2 ]
Всичко гласували : 11


Автор Съобщение
BlackCat
Модератор
Модератор


Записан(а): Nov 22, 2003
Мнения: 1974
Място: Горещ ламаринен покрив

МнениеВъведено на: 06 Мар 2005 19:18:44 » Конкурс: Бизнесмен Отговори с цитат върни се горе

“Тук трябва да е!”, казах си аз. Стоях пред голяма четириъгълна сграда измазана в сиво, с потънали в прах прозорци, а пред нея - паркирано напряко голямо тъмнозелено BMW. Намирането на работа бе най-важната задача за мен в момента. За това бях тук – за поредното интервю. Качих се по циментовото стълбище на втория етаж и там, в дъното на малко коридорче вече чакаха няколко души. Аз се наредих до тях. В този миг вратата до нас се отвори, отвътре излязоха няколко души и мощен глас ни покани да влезем. Ние влязохме в голяма зала с потъмнял и мръсен паркет.
- Тук съм! – обади се отново гласът. Собственикът му бе огромен, над сто килограмов мъжага с криминална физиономия и стърчаща нагоре коса, оформена в хитовата по това време прическа “канадска ливада”, който седеше зад голямо бюро до стената. Мъжът заговори бавно:
- Казвам се Атанасов. Сега ще ви разясня за какво сте тук. – той погледна някакъв лист пред него и продължи - Търся млади, амбициозни и… - погледна отново към листа – кому…ни…ка…тивни хора, желаещи да правят много пари и да станат богати!
“Кой ли не иска?!” – помислих си аз.
- Така… - каза Атансов и сключи пръсти на ръцете си, украсени с масивни златни пръстени. Докато говореше, той си играеше последователно с всеки от тях. Отстрани, върху бюрото имаше обикновен телефон, а до него – два мобилни. “Този май е много комуникативен!” – помислих си пак аз.
- Значи, аз ще ви възлагам задачи, а в зависимост от това как се справяте, ще бъде и вашето възнаграждение! – продължи мъжът. Задачи... замислих се дали да не му кажа, че досега не съм държал бухалка, а и търговията с наркотици не ме интересува.
- Обаче имам няколко изисквания! – какза строго Атанасов и се обърна към младежа по бермуди до мен. – Искам от вас костюми, да сте гладко обръснати и да сте подстригани прилично!
- Сега… видяхте ли онзи, зеленият звер долу? – обърна се към всички шефът. След бърза консултация със спомените си, ние дружно установихме, че зеления “звер” е майсторски паркираното BMW пред входа, както и че прекрасно го бяхме видяли. Кимнахме учтиво.
- Така като ме гледате, можете ли да предположите, че до миналата година се кандилках всеки ден в трамваи и тролеи, като някакъв балък? “Едва ли!” – помислих си аз.
- Точно така, обикалях нагоре-надолу като последен будала, с торбичката в ръка и продавах нашите стоки. “Интересно решение – да разнасяш наркотици в торбичка!” – помислих си.
- Бачках здраво и сега какво?
Ние мълчахме и любознателно очаквахме отговора.
- Сега карам това зеленото! – извади ни от неведението той.
- Искате ли да карате и вие нещо такова? Хващате се здраво и продавате. Догодина ви гарантирам, че ще сте баровци! – заключи тържествуващо той. - Ясно?
Ясно бе, че ще обикаляме, ще предлагаме и продаваме нещо в торбичка, което бързо ще ни направи богати, а може би и известни и ако не ни вкара в затвора, ще ни помогне много скоро да караме зелени BMW-та и да ги паркираме където си щем! Какво бе нещото – не се знаеше.
- Добре, щом е ясно, ви искам тук утре сутринта в костюми и прилично подстригани. – каза Атанасов и махна с ръка към вратата. Ние стояхме. Той пак махна към вратата. Ние се надигнахме нерешително, но мъжагата ни спря с внезапен изблик на откровение: - Ама, че съм чукундур!
Ние се зачудихме да кимнем ли в съгласие или не.
- Чакайте бе! Забравих да ви покажа стоката!- и той бръкна в чекмедже на бюрото и сложи нещо отгоре. Аз се подвоумих дали да погледна или не – току виж съм станал съучастник в търговията с наркотици. Все пак погледнах. Стоката бе няколко различни молива, химикалки, гуми за триене, линийки и острилки. Ние погледнахме учудено канцеларските материали. Значи те щяха да ни направят милионери за няколко месеца!
- Това е положението, братоци… – каза мутрата, сочейки предметите. Погледът му се спря върху момичето до мен. Бръчка се появи на челото му. Явно мислеше. След секунди, неоткрил сред мозъчните си гънки това, което търсеше – женския род на думата “братó” той продължи: - … и ти, маце! Това е начина да станете богати. Айде, до утре и… да се подстрижете всичките до един!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя ICQ номер
Покажи мненията преди:      
Този форум е заключен: не може да се пускат или редактират теми.Тази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Можеш да пускаш нови теми
Можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com