Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 847
ХуЛитери: 1
Всичко: 848

Онлайн сега:
:: LATINKA-ZLATNA

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - НЯМА ЛИ КОЙ ДА ИЗНЕСЕ ИНФОРМАЦИЯ, УФФ, ЗА МЪГЛАТА
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 24 Ное 2015 11:06:17 » НЯМА ЛИ КОЙ ДА ИЗНЕСЕ ИНФОРМАЦИЯ, УФФ, ЗА МЪГЛАТА Отговори с цитат върни се горе

ОКОЛО НАЦИОНАЛНИЯ ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС "АТАНАС ЛИПЧЕВ", УЧАСТВАЛИ, НАГРАДЕНИ, ПРОТИЧАНЕ НА СЪБИТИЕТО, И ТАК ДАЛЕЕ...
ДОК Twisted Evil

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
CheGuevara
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 08, 2007
Мнения: 697
Място: за момента-Калифорния,а постоянно-В.Търново

МнениеВъведено на: 24 Ное 2015 11:33:56 » Отговори с цитат върни се горе

Док, изпревари ме!...И аз бих искала да имам повече информация!...Както си му е редът!...
Участвахме, без да мислим за малкия награден фонд...Просто, защото обичаме творчеството на Атанас Липчев!...
Благодаря от сърце на Кати Вангелова, че получи грамотата ми и веднага ми я изпрати...А някои хора още си ги чакат май!?...

_________________
Танцуваща с гарвани

Перо от гарван кацна на дланта ми -
небето ме докосна...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
zebaitel
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 28, 2010
Мнения: 630

МнениеВъведено на: 24 Ное 2015 13:04:57 » Прави са Док и Ружа Отговори с цитат върни се горе

Не ми се искаше да се правя на обидена, защото, както казва Ружа, участвахме заради Атанас Липчев, не за награди!
И все пак, оказа се, че някои от нас са посочени като получаващи грамоти /поне така беше написано в мейла, който аз получих /. Оказа се също, че някои от нас са уважили тържеството във Варна и очакваха да си ги получат. Но не би. Организаторите посочиха три имена, наградени с грамоти и толкоз! После, след намесата на Маркончето, посочиха още три, които били забравили или не знаели, че притежателите им присъстват. А за тия, като Ружа, които не присъстваха, въобще не стана дума!
Господа организатори, не се прави така, ако искате конкурсът да има участници!
Поне пуснете тук, в Хулите, резултатите! Да ги видим! Smile

Ж.Иванова
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Ufff
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 09, 2004
Мнения: 2108

МнениеВъведено на: 24 Ное 2015 19:35:18 » Re: НЯМА ЛИ КОЙ ДА ИЗНЕСЕ ИНФОРМАЦИЯ, УФФ, ЗА МЪГЛАТА Отговори с цитат върни се горе

doktora написа:
ОКОЛО НАЦИОНАЛНИЯ ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС "АТАНАС ЛИПЧЕВ", УЧАСТВАЛИ, НАГРАДЕНИ, ПРОТИЧАНЕ НА СЪБИТИЕТО, И ТАК ДАЛЕЕ...
ДОК Twisted Evil



Няма кой, Доки!
Никой от организаторите на конкурса, нито от журито пише или чете в "Хулите", така смятам.
От заглавието виждам, че темата ти е насочена към мен (при това с грешно изписване на ника ми), но не разбирам защо, след като при последното ни виждане в Сдружението ти съобщих съвсем ясно, че нямам нищо общо с конкурса, освен че преписах от вестника обявата и я пуснах тук. Същото можеше да сториш и ти, та те питам и аз същото: Доки, ще ми съобщиш ли кои са наградените, щото аз на награждаването не съм присъствала по много обективна причина? Познаваш се с основния организатор - А. Дюлгеров - по-добре от мен и се виждаш с него по-често от моя милост, защото аз рядко успявам да присъствам на събитията. Апропо, това същото можех да ти го кажа и по телефона, защо ти е необходима публична тема?!
Моля, уважаеми приятели, не се обръщайте към мен (аз не съм член на Управителния съвет, нито съм от инициаторите, нито от журито, нито съм участник), а отправяйте своите въпроси на имейл адреса, на който сте изпратили творбите си. Ако имате критики - също там. В "Хулите" няма кой да ви отговори, освен ако г-н Доки не прояви желание да проучи въпроса и да съобщи наградените в този същия форум.

Аз лично оставам с надеждата, че този конкурс ще продължи да съществува при все по-добра организация.
Оставам и с надеждата да не ми бъдат отправяни питания относно други обяви за конкурси, само защото аз съм ги публикувала в "ХуЛите". Благодаря предварително!
С поздрав!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 27 Ное 2015 00:45:39 » Re: НЯМА ЛИ КОЙ ДА ИЗНЕСЕ ИНФОРМАЦИЯ, УФФ, ЗА МЪГЛАТА Отговори с цитат върни се горе

Ufff написа:
doktora написа:
ОКОЛО НАЦИОНАЛНИЯ ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС "АТАНАС ЛИПЧЕВ", УЧАСТВАЛИ, НАГРАДЕНИ, ПРОТИЧАНЕ НА СЪБИТИЕТО, И ТАК ДАЛЕЕ...
ДОК Twisted Evil



Няма кой, Доки!
Никой от организаторите на конкурса, нито от журито пише или чете в "Хулите", така смятам.
От заглавието виждам, че темата ти е насочена към мен (при това с грешно изписване на ника ми), но не разбирам защо, след като при последното ни виждане в Сдружението ти съобщих съвсем ясно, че нямам нищо общо с конкурса, освен че преписах от вестника обявата и я пуснах тук. Същото можеше да сториш и ти, та те питам и аз същото: Доки, ще ми съобщиш ли кои са наградените, щото аз на награждаването не съм присъствала по много обективна причина? Познаваш се с основния организатор - А. Дюлгеров - по-добре от мен и се виждаш с него по-често от моя милост, защото аз рядко успявам да присъствам на събитията. Апропо, това същото можех да ти го кажа и по телефона, защо ти е необходима публична тема?!
Моля, уважаеми приятели, не се обръщайте към мен (аз не съм член на Управителния съвет, нито съм от инициаторите, нито от журито, нито съм участник), а отправяйте своите въпроси на имейл адреса, на който сте изпратили творбите си. Ако имате критики - също там. В "Хулите" няма кой да ви отговори, освен ако г-н Доки не прояви желание да проучи въпроса и да съобщи наградените в този същия форум.

Аз лично оставам с надеждата, че този конкурс ще продължи да съществува при все по-добра организация.
Оставам и с надеждата да не ми бъдат отправяни питания относно други обяви за конкурси, само защото аз съм ги публикувала в "ХуЛите". Благодаря предварително!
С поздрав!


Виноват, Уффф, въобще не съм се виждал с Дюлгеров, нито го познавам добре, и така, де, все пак ти пусна темата, а по телефона не смея...нали ми каза, ако има какво да ти кажа тогава да ти се обаждам... Razz

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
CheGuevara
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 08, 2007
Мнения: 697
Място: за момента-Калифорния,а постоянно-В.Търново

МнениеВъведено на: 29 Ное 2015 18:29:04 » Отговори с цитат върни се горе

http://www.razkazvachite.com/?p=2735

_________________
Танцуваща с гарвани

Перо от гарван кацна на дланта ми -
небето ме докосна...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 30 Ное 2015 01:46:37 » Благодаря, Ружа, за което... Отговори с цитат върни се горе

CheGuevara написа:
http://www.razkazvachite.com/?p=2735


И стана безпощадно ясно... Rolling Eyes

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
CheGuevara
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 08, 2007
Мнения: 697
Място: за момента-Калифорния,а постоянно-В.Търново

МнениеВъведено на: 30 Ное 2015 16:01:54 » Отговори с цитат върни се горе

Честито на наградените и на отличените с грамоти!Остава да прочетем и наградените творби!...

_________________
Танцуваща с гарвани

Перо от гарван кацна на дланта ми -
небето ме докосна...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
Valens
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 22, 2011
Мнения: 168

МнениеВъведено на: 30 Ное 2015 20:27:32 » Отговори с цитат върни се горе

Благодаря! Честито на наградените! Отличеният ми разказ "Венцислава" е публикуван в сайта.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 18 Дек 2015 13:26:09 » Алоо... Отговори с цитат върни се горе

Twisted Evil

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 20 Дек 2015 17:12:14 » АЛООО МОРЯЦИТЕ ОТ КОНКУРСА Отговори с цитат върни се горе

Twisted Evil

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
CheGuevara
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Aug 08, 2007
Мнения: 697
Място: за момента-Калифорния,а постоянно-В.Търново

МнениеВъведено на: 20 Дек 2015 18:51:15 » Ехо от един от моряците... Отговори с цитат върни се горе

Моят разказ "Здравей и сбогом в Ла Игера" е между наградените с грамота за значимо творческо присъствие...Публикуван е в ХуЛите ,след приключване на конкурса...

_________________
Танцуваща с гарвани

Перо от гарван кацна на дланта ми -
небето ме докосна...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 21 Дек 2015 14:43:51 » Re: Ехо от един от моряците... Отговори с цитат върни се горе

[quote="CheGuevara"]Моят разказ "Здравей и сбогом в Ла Игера" е между наградените с грамота за значимо творческо присъствие...Публикуван е в ХуЛите ,след приключване на конкурса...[/quote]

Знам, Руж ЧЕ, питам другите...защото има нещо сбъркано в Конкурса, а Уффф се скри зад паравана, че само го била обявила?!?
И аз затова... Embarassed

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com