Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 850
ХуЛитери: 3
Всичко: 853

Онлайн сега:
:: Albatros
:: pinkmousy
:: LATINKA-ZLATNA

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi
ХуЛите :: Виж тема - "Пролет моя" - наградени автори
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
Rodenavlotos
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2010
Мнения: 142

МнениеВъведено на: 31 Мар 2014 08:56:40 » Благодаря ти, Живе! Отговори с цитат върни се горе

Благодаря ти, мила Живе! Знам, че се радваш от сърце на чуждите награди. Ти си щедра и извисена душа, стояща над дребните човешки чувства и завист и затова те обичам! Прегръдки и пожелания за подобна радост, в най-скоро време, защото заслужаваш!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
_katerina_
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): May 27, 2009
Мнения: 509
Място: Варна

МнениеВъведено на: 31 Мар 2014 20:09:48 » Поздравления! Отговори с цитат върни се горе

Very Happy Браво и да Ви се множат наградите!

_________________
skype kati_35
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
rumpel
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 26, 2011
Мнения: 73

МнениеВъведено на: 31 Мар 2014 20:29:18 » Отговори с цитат върни се горе

Честито на всички наградени, мнозина от които познавам лично и като хора, и като творци.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Rodenavlotos
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2010
Мнения: 142

МнениеВъведено на: 31 Мар 2014 20:49:06 » Кати, Руми... Отговори с цитат върни се горе

...благодаря ви, за топлите и сърдечните пожелания. Пожелавам в най-скоро време аз да ви поздравявам. Прегръдки!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
voda
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 18, 2008
Мнения: 240

МнениеВъведено на: 31 Мар 2014 22:56:58 » Споделям радостта ви! Отговори с цитат върни се горе

Честито, Светла!
Честито на всички наградени хулитери!
Здраве и нови постижения ви пожелавам. От сърце! Razz
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Rodenavlotos
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2010
Мнения: 142

МнениеВъведено на: 01 Апр 2014 07:32:52 » Благодаря ти, Ели! Отговори с цитат върни се горе

Благодаря ти, Елица! Ти си от големите, достойни състезатели, които на финала винаги ще поздравят победителя, ако не е той в случая. Но за това се изискват много важни човешки качества. А, за съжаление, малко ги имат. Силно се надявам следващия път да ти благодаря аз!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 01 Апр 2014 13:01:04 » Re: "Пролет моя" - наградени автори Отговори с цитат върни се горе

Albatros написа:


Няма да честитя на отличените.
Туй то.
Алби Rolling Eyes


Albatros написа:

Не съм рекъл и дума за наградените хора, нека са им честити наградите, журито, което "раздава" призовете, е под всякаква критика.
Туй то.
Алби


Валери, ся ше честитиш ли или няма да честитиш? Smile

Светле, искрено се радвам на наградата ти! Ама малко преекспонираш с коментарите си тук... Тези, които решават да участват в някакъв конкурс (или по-голямата част от тях) не си избират журито... На мен ми се е случвало да "спечеля" награда (тогава, когато все още си мислех, че спечелването на награди доволно гъделичка егото ми) и после да не отида да я получа, след като съм разбрал кой ме е оценявал...
В този смисъл разбирам какво е искал да каже Валери, макар, че не го е направил по добър начин. Ако ме питаш защо си мисля, че преекспонираш, ще ти кажа, че се държиш така, все едно няма други отличени и че едва ли не тази тема във форума е създадена за теб...

Светле, не се впрягай на бръщолевенията на Валери Станков, но и не си мисли, че си хванала... Бога за шлифера, да речем... Smile
Просто пиши и пиши все по-добре.


Когато Булат Окуджава ми връчи награда за поезия, това мен не ме направи нито добър поет, нито поет...
А още по-малко добър човек...
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 01 Апр 2014 13:44:50 » И аз бях там, ядох пих и покрай устата ми потече... Отговори с цитат върни се горе

Честито на наградените, и най-вече на едно светло момиче от Бургас...

И само за протокола, аз по принцип, не участвам в конкурси, за ужас на първата ми Муза, Станка Бонева - УФФФ, а бе Уфелията хехехе

Защото съм печелил Анонимни...Wink

Честит празник, приятели и колеги!!!

Док Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 01 Апр 2014 14:00:06 » Re: И аз бях там, ядох пих и покрай устата ми потече... Отговори с цитат върни се горе

doktora написа:
Честито на наградените, и най-вече на едно светло момиче от Бургас...

И само за протокола, аз по принцип, не участвам в конкурси, за ужас на първата ми Муза, Станка Бонева - УФФФ, а бе Уфелията хехехе

Защото съм печелил Анонимни...Wink

Честит празник, приятели и колеги!!!

Док Very Happy Very Happy Very Happy


Докиии! Smile Ама ти си можел да бъдеш и готин пич!
Не зная защо спомена Уфелията, на теб и на нея поздрави от мен!
Ми тъй, де! Кво като не е по темата? Мир и любов! Smile
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
angar
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 13, 2004
Мнения: 1211
Място: София

МнениеВъведено на: 01 Апр 2014 14:26:58 » Отговори с цитат върни се горе

Честито на наградените! Very Happy
От все сърце!
Радвам се за всички!

"Пролет моя" е чудесен конкурс, прекрасен както с темата за пролетта, така и с това на какъв голям всепризнат поет е посветен.

А и журито е едно от най-компетентните. Освен че съставът му е от изключително талантливи и достойни хора, то е и най-запознатото с написаното по тази тема, защото е жури на този конкурс в продължение на много години.

А доказателство, че е действително талантливо и с верни критерии за поезия, личи дори само от имената на авторите, които е отличило - всички са достойни и талантливи поети!

И това го казвам без да знам за кои точно техни стихотворения са били наградени!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
papacot
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Apr 08, 2009
Мнения: 719

МнениеВъведено на: 01 Апр 2014 15:17:53 » Отговори с цитат върни се горе

angar написа:


А и журито е едно от най-компетентните. Освен че съставът му е от изключително талантливи и достойни хора, то е и най-запознатото с написаното по тази тема, защото е жури на този конкурс в продължение на много години.

А доказателство, че е действително талантливо и с верни критерии за поезия, личи дори само от имената на авторите, които е отличило - всички са достойни и талантливи поети!

И това го казвам без да знам за кои точно техни стихотворения са били наградени!


Ангарчо, ето ти тема за размисъл, не че мисля, че си способен на това...
Много години след като Вашата Партия, набълбукала се с всичко откраднато и избила толкова много хора и почернила живота на безброй повече, "великият" поет Евтим Евтимов пише химн за "родната полиция". Как вместо "полиция" не е написал "милиция", на мен ми е ясно. А на теб, Ангарчо?...
И този същият все още е председател на всевъзможни журита!?!...
И до днес...

Вие, така както все още имате безсрамието да се наричате "истински комунисти" сами се продадохте, продадохте както себе си, така и идеите си, ако въобще някога сте ги имали, плазмодии!

Точно теб бих те посъветвал да си получаваш пенсията, която е доста по-висока от средната в днешна България и да не ми обясняваш кои са "утвърдени имена"! Утвърдено име е Никола Вапцаров, а такива като теб и бай Евтим може само да се надявате да сте под неговата сянка, но без успех!

Ето ти, Ангарчо, едно линкче, с което те поздравявам:

http://plamenbochev.blogspot.com/2010/07/blog-post_07.html
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
doktora
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jul 08, 2008
Мнения: 2173
Място: в Библиотеката

МнениеВъведено на: 01 Апр 2014 17:04:34 » Re: И аз бях там, ядох пих и покрай устата ми потече... Отговори с цитат върни се горе

papacot написа:
doktora написа:
Честито на наградените, и най-вече на едно светло момиче от Бургас...

И само за протокола, аз по принцип, не участвам в конкурси, за ужас на първата ми Муза, Станка Бонева - УФФФ, а бе Уфелията хехехе

Защото съм печелил Анонимни...Wink

Честит празник, приятели и колеги!!!

Док Very Happy Very Happy Very Happy


Докиии! Smile Ама ти си можел да бъдеш и готин пич!
Не зная защо спомена Уфелията, на теб и на нея поздрави от мен!
Ми тъй, де! Кво като не е по темата? Мир и любов! Smile
...

Мир и любов, брате! На Уфффинк, довечера, ако дойде в Сдружението за празника хех

ПАПА, сега ми се обадиха, че съм спечелил нобелова за любов секс )))))))))))))))

_________________
Smile...аз идвам, а ти?
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя
Rodenavlotos
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Feb 28, 2010
Мнения: 142

МнениеВъведено на: 01 Апр 2014 17:56:48 » Благодаря, Papacot! Отговори с цитат върни се горе

Благодаря ти, Papacot, за поздравленията! Но грешиш. Никога не съм се мислила за по-по-най. Дори нямам никакво самочувствие. А отговарям тук, защото така или иначе, темата беше създадена. Аз отговорих на Валери, а после хората започнаха да честитят. Но, с изключение на Лорена, никой друг не благодари на тези поздрави. Не мислиш ли, че ще е малко невъзпитано, ако не отговоря поне аз, която влизам всеки ден. А, ако прочетеш, има някои хора, които лично се обръщат към мен- бих ги обидила,ако не благодаря. Така че, не мисля, че нещо преекспонирам. Разбира се, че нямам само аз награда. И всеки има пълното право да си благодари на поздравяващите от свое име. Аз благодаря от мое си, защото съм възпитан човек.
Още веднъж, благодаря за вниманието. Поздрави!
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаРепликирай в темата
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com