Привет, Anonymous » Регистрация » Вход

Сдружение ХуЛите

Посещения

Привет, Anonymous
ВХОД
Регистрация

ХуЛитери:
Нов: Perunika
Днес: 0
Вчера: 0
Общо: 14143

Онлайн са:
Анонимни: 655
ХуЛитери: 0
Всичко: 655

Електронни книги

Вземи онлайн електронна книга!

Календар

«« Април 2024 »»

П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930         

[ добави събитие ]

Екипи на ХуЛите

Публикуващи администратори:
изпрати бележка на aurora aurora
изпрати бележка на alfa_c alfa_c
изпрати бележка на viatarna viatarna
изпрати бележка на Valka Valka
изпрати бележка на anonimapokrifoff anonimapokrifoff

Издателство ХуЛите:
изпрати бележка на hixxtam hixxtam
изпрати бележка на BlackCat BlackCat
изпрати бележка на nikikomedvenska nikikomedvenska
изпрати бележка на kamik kamik
изпрати бележка на Raya_Hristova Raya_Hristova

Координатор екипи и техническа поддръжка:
изпрати бележка на Administrator Administrator


С благодарност към нашите бивши колеги:
mmm
Angela
railleuse
Amphibia
fikov
nikoi

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 253

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/sessions.php on line 254

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 480

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 482

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hulite/www/www/header.php:2) in /home/hulite/www/www/modules/Forums/includes/page_header.php on line 483
ХуЛите :: Виж тема - Добре дошли в Абсурдистан!
.: Търсене :: Списък на потребителите :: Групи :: Профил :: Влез и виж бележките си :: Вход :.

 
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Автор Съобщение
apostol
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 21, 2008
Мнения: 4
Място: София

МнениеВъведено на: 23 Ное 2008 10:16:41 » Добре дошли в Абсурдистан! Отговори с цитат върни се горе

СТРАНАТА НА НЕОГРАНИЧЕНИТЕ НЕВЪЗМОЖНОСТИ.


На 18 октомври 2008 година вестник „24 часа” излезе с бомбастичното заглавие: „Прокурор пише писмо до умрелия Константин Коцев”. Това направо ме закла!

След като нашият съд осъди мъртвец за неплатени сметки, сега ни калесаха и с тази щуротия! Което идва да рече, че ние действително живеем в Абсурдистан- страната на неограничените НЕВЪЗМОЖНОСТИ!

Ще трябва май да променим хвърковатите думи „Да чакаш от мъртвец писмо”. В наши дни по- актуално звучи това: „Да напишеш на мъртвец писмо”. А сетне да чакаш отговор... Пък кой знае, може отдавна УМРЯЛАТА прокуратура да ти отговори...


АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ

_________________
********************

Апостол Апостолов, Esq
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
alfa_c
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 03, 2004
Мнения: 1073

МнениеВъведено на: 23 Ное 2008 11:50:55 » Отговори с цитат върни се горе

Такааа.. Smile
Г-н Апостолов, явно не четете личните си бележки. Ако бяхте прочели, щяхте да разберете по каква причина текстовете ви не се публикуват.
Можете да хвърлите поглед на темата "Служебни съобщения", която ще попълня след малко с още един ваш текст.
Моля, прочетете "упътващите" текстове към формата за публикуване, преди да започнете да пускате творбите си във форума.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
apostol
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Nov 21, 2008
Мнения: 4
Място: София

МнениеВъведено на: 23 Ное 2008 19:57:10 » Не ги чета, защото... Отговори с цитат върни се горе

Не ги чета, защото те не могат да бъдат прочетени. Имам като съобщения някакви драсканици от рода на

http;/wwwpisl.,mmmnot/fibus....

Е, аз тези неща не ги разбирам. Пък и не ме е еня.

_________________
********************

Апостол Апостолов, Esq
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
alfa_c
Модератор
Модератор


Записан(а): Oct 03, 2004
Мнения: 1073

МнениеВъведено на: 23 Ное 2008 20:11:43 » Re: Не ги чета, защото... Отговори с цитат върни се горе

apostol написа:
Не ги чета, защото те не могат да бъдат прочетени. Имам като съобщения някакви драсканици от рода на

http;/wwwpisl.,mmmnot/fibus....

Е, аз тези неща не ги разбирам. Пък и не ме е еня.


Не зная за въпросните "драсканици". Личната бележка, която ви изпратих преди няколко дни все още си седи непрочетена, но няма значение.
За щастие правилата за публикуване в сайта са простички и разбираеми, стига да бъдат прочетени.
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Silver Wolfess
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Jan 05, 2004
Мнения: 1881
Място: София

МнениеВъведено на: 23 Ное 2008 21:39:15 » Re: Не ги чета, защото... Отговори с цитат върни се горе

apostol написа:
Не ги чета, защото те не могат да бъдат прочетени. Имам като съобщения някакви драсканици от рода на

http;/wwwpisl.,mmmnot/fibus....

Е, аз тези неща не ги разбирам. Пък и не ме е еня.


Г-н Апостолов,
Тук е литературен сайт и изрази от рода "не ме е еня" и то изречени от новопристигнал в това общество, не стоят добре.
Ще се радваме да срещнем литературните Ви творби.

_________________
Silver Wolfess
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя
hixxtam
Администратор
Администратор


Записан(а): Nov 21, 2003
Мнения: 1743
Място: Плевен

МнениеВъведено на: 23 Ное 2008 22:10:38 » Отговори с цитат върни се горе

Г-н Апостолов,
Това, че не можете да се ориентирате в сайта е Ваш проблем, но да занимавате всички в него с личността си, след като грешката за това е лично Ваша, подхождайки съвсем лекомислено, не бих казал, че е нещо нормално. В страницата за публикуване е написано точно и ясно какво трябва да направите. Вие не сте го прочели или от невнимание или от много знания. На това ме навежда този Ваш израз в другата пусната от вас тема:
Цитат:
Аз знам какво говоря, защото истинският ми Интернет бизнес започна през далечната 2004 година и то с продажбата на моята първа е- книга - „бля, бля, бля, бля...”...

Извинете господине, но Вие влизате в медия, която е създадена малко преди вашето издание, а екипът който я създава, много преди това е бил в интернет.
Маниерът с който се появявате в ХуЛите, нещо ми подсказва, че ако не промените отношението си и поучителния си тон, няма да се задържите дълго време тук.
При регистриране Вие сте се съгласили с правилата на сайта. При публикуване на произведения също има правила. Вие ги нарушавате.
Точка 10. от правилата, които сте приели при регистрацията си гласи:
10. На потребители, системно нарушаващи правилата, достъпът ще бъде отнет без предупреждение.
Моля Ви, не влизайте в конфликт с нея, защото ние тук си изпълняваме задълженията стриктно.

ПП В другата тема е нарушена точка:

9. Не се допуска публикуването на рекламни текстове и/или промоции на продукти и услуги, включително и политическа агитация. За реклама на страниците на сайта се обърнете към администраторите.
По тази причина името на книгата и подписът са изтрити. Ако търсите реклама в сайта г-н Апостолов - свържете се по канален ред с администрацията.

_________________
ХИПО
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка Изпрати e-mail на потребителя Посети сайта на потребителя ICQ номер
Stefy
Гост





МнениеВъведено на: 14 Дек 2008 17:52:01 » Отговори с цитат върни се горе

hixxtam написа:
Г-н Апостолов,
Това, че не можете да се ориентирате в сайта е Ваш проблем, но да занимавате всички в него с личността си, след като грешката за това е лично Ваша, подхождайки съвсем лекомислено, не бих казал, че е нещо нормално. В страницата за публикуване е написано точно и ясно какво трябва да направите. Вие не сте го прочели или от невнимание или от много знания. На това ме навежда този Ваш израз в другата пусната от вас тема:
Цитат:
Аз знам какво говоря, защото истинският ми Интернет бизнес започна през далечната 2004 година и то с продажбата на моята първа е- книга - „бля, бля, бля, бля...”...

Извинете господине, но Вие влизате в медия, която е създадена малко преди вашето издание, а екипът който я създава, много преди това е бил в интернет.
Маниерът с който се появявате в ХуЛите, нещо ми подсказва, че ако не промените отношението си и поучителния си тон, няма да се задържите дълго време тук.
При регистриране Вие сте се съгласили с правилата на сайта. При публикуване на произведения също има правила. Вие ги нарушавате.
Точка 10. от правилата, които сте приели при регистрацията си гласи:
10. На потребители, системно нарушаващи правилата, достъпът ще бъде отнет без предупреждение.
Моля Ви, не влизайте в конфликт с нея, защото ние тук си изпълняваме задълженията стриктно.

ПП В другата тема е нарушена точка:

9. Не се допуска публикуването на рекламни текстове и/или промоции на продукти и услуги, включително и политическа агитация. За реклама на страниците на сайта се обърнете към администраторите.
По тази причина името на книгата и подписът са изтрити. Ако търсите реклама в сайта г-н Апостолов - свържете се по канален ред с администрацията.


Браво, Хипо.
Правилата на сайта и закона са над личните прищявки.
Поздрави за това изключително принципно становище.
sheldor
ХуЛитер
ХуЛитер


Записан(а): Dec 05, 2010
Мнения: 6

МнениеВъведено на: 19 Дек 2010 15:46:21 » Отговори с цитат върни се горе

Хах, ами мисля че се убедихме, че в България всичко може да се случи Very Happy
Виж профила на потребителя Изпрати лична бележка
Покажи мненията преди:      
Започни нова темаТази тема е заключена: не може да се отговаря или редактира.
Виж предишна тема Влез и виж бележките си Виж следваща тема
Не можеш да пускаш нови теми
Не можеш да отговаряш във форума
Не можеш да редактираш мненията си
Не можеш да триеш свои мнения
Не можеш да гласуваш във форума



Powered by phpBB version 2.0.21 © 2001, 2006 phpBB Group
Theme template LFS NewBoxBlue v.1.0.2 designed by LeoSoft © 2016 www.leofreesoft.com